Kudowa zdrój

W tym dziale umieszczamy informacje o sprawdzonych miejscach hotelowych i noclegowych w miejscowościach uzdrowiskowych. Specjalnie dla kuracjuszy, którzy w sanatorium wykupują jedynie zabiegi, a pobyt w uzdrowisku organizują samodzielnie.
Regulamin forum
Zamieszczamy tu informacje o sprawdzonych miejscach. Do samych namiarów koniecznie dodajemy przynajmniej krótki opis uzasadniający polecenie.
Poza tym obowiązują wszystkie zasady z regulaminu ogólnego forum dostępnego tu viewtopic.php?f=2&t=10
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3415
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Kudowa zdrój

Post autor: Dzia_dek »

Felice pisze:Bo jest w centrum,bo jest klimat,bo można dogadać się cenowo.Pokoje wyposażone przyzwoicie.Ja korzystałam z takiego tygodniowego wyjazdu tylko ze śniadaniami dwa lata temu.
Dziękuję Felice za ten opis, ale jestem nim bardzo rozczarowany.
Oczekiwałem konkretnej, aktualnej opinii, dlaczego właśnie tam warto zanocować,
a nie napisanych w nerwach półsłówek (bo... bo... bo ...).
Przyzwoite wyposażenie to dla jednego poziom hotelu ***,
a dla drugiego poziom schroniska górskiego.
"Dwa lata temu" :roll: ... bałbym się potwierdzać takiej opinii.
Znam pensjonat gdzie w ciągu jednego roku zmieniło się wszystko:
właściciel, całkowicie wyposażenie i oczywiście ceny (sporo w górę).
ghjkl
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 127
Na forum od: 07 mar 2015 16:43
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 39

Re: Kudowa zdrój

Post autor: ghjkl »

Przepraszam ze wtracam sie w dyskusje.W pensjonacie Zuzanna mialem przyjemnos gosci trzykrotnie i uwazam ze jest to przyzwoite lokum.A zeby dowiedziec sie wiecej trzeba zadac konkretne pytania na ktore chetnie odpowiem.Bo nikt nie jest jasnowidzem i nie wie o jakie detale moze komus chodzic.pozdrawiam
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3415
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Kudowa zdrój

Post autor: Dzia_dek »

"ghjkl" ta dyskusja dotyczy również Twojego poprzedniego postu więc nie ma za co przepraszać.
Już jest jakiś plus bo wiadomo, że jest to pensjonat, a nie np. schronisko.
Jeśli podjąłeś temat, piszesz post, uważasz, że jest to przyzwoite lokum to napisz dlaczego,
(z resztą zgodnie z regulaminem - patrz u góry strony) a nie czekaj na pytania.
Mnie nie interesuje np. TV, ale chciałbym mieć czajnik w pokoju i dostęp do żelazka,
ktoś inny ma to gdzieś i chce mieć WiFi. Więc nie odpowiadaj na konkretne pytania
tylko napisz tak żeby skorzystało na tym wpisie jak najwięcej osób. Krótko - opisz wszystko,
łącznie z detalami i wtedy nie trzeba być jasnowidzem - zadowolisz wszystkich. Łącznie ze mną.
Za co z góry bardzo serdecznie dziękuję. Przy Twoich trzech pobytach nie powinno Ci to sprawić kłopotu.
ghjkl
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 127
Na forum od: 07 mar 2015 16:43
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 39

Re: Kudowa zdrój

Post autor: ghjkl »

Drogi panie nie wiem czy pan pragnie rzeczywiscie cos sie dowiedziec na dany temat. Czy tez lubi pan pisac dla samego pisania. .CZAJNIK jest WC jest ZELAZKO jest LOZKO jest DZIWI,OKNO,itp.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20088
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Kudowa zdrój

Post autor: Felice »

A może tak kilka słów od siebie, dlaczego akurat tam?
Odpowiedziałam zgodnie z pytaniem i napisałam od siebie,dlaczego właśnie tam korzystam z noclegów w Kudowie.Zdjęcia na stronie obiektu oddają to czego można się spodziewać.W każdym pokoju jest czajnik,apartamenty są z aneksem kuchennym.Wi-fi 2 lata temu działało świetnie myślę,ze nikt go nie zlikwidował.Faktycznie każdy ma inne preferencje....dla mnie przyzwoicie wyposażony pokój oznacza spełnienie moich oczekiwań (kazdy ma inne) i mimo tego że 2 lata to czasem wiek,ale ja nie obawiam się po poznaniu właścicieli,że obniżą standard,albo może mnie czekać zonk.
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3415
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Kudowa zdrój

Post autor: Dzia_dek »

ghjkl pisze:Drogi panie nie wiem czy pan pragnie rzeczywiscie cos sie dowiedziec na dany temat. Czy tez lubi pan pisac dla samego pisania. .CZAJNIK jest WC jest ZELAZKO jest LOZKO jest DZIWI,OKNO,itp.Pozdrawiam
Przepraszam, a co można się dowiedzieć z kilku, bez ładu i składu, napisanych słów.
Panie "ghjkl" to jest trzecia pańska wypowiedź w tym temacie i co się dowiedziałem? Nic.
Jak się nie wie co napisać, nie potrafi się złożyć kilku zdań to nie powinno się w ogóle zaczynać pisania,
a ta Pana wypowiedź powyżej jest niegrzeczna, nieuprzejma, a ostatni jej fragment jest wręcz prostacki.
Felice pisze:(...)Zdjęcia na stronie obiektu oddają to czego można się spodziewać.W każdym pokoju jest czajnik,apartamenty są z aneksem kuchennym.Wi-fi 2 lata temu działało świetnie. (...) nie obawiam się po poznaniu właścicieli,że obniżą standard (...)
Za tą odpowiedź dziękuje. Aktualna strona internetowa to już jest coś. Jest adres, telefon i opis pensjonatu.
Twoje zapewnienie, że strona oddaje rzeczywistość też jest super. Nie mam ochoty przejechać 500 km,
a potem się rozczarować wybranym miejscem zakwaterowania. Bo niejako wybieramy i jedziemy w "ciemno".
ghjkl
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 127
Na forum od: 07 mar 2015 16:43
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 39

Re: Kudowa zdrój

Post autor: ghjkl »

No tak moglem sie tego spodziewac panie(Dziadek Zbyszek).ATAK to typowe dla niewiedzy w danym temacie .Zycze zdrowia klaniam sie.
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3415
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Kudowa zdrój

Post autor: Dzia_dek »

Dziękuję za życzenia.
Ależ oczywiście, że nie mam wiedzy w tym temacie. Gdybym miał nie pytałbym.
Cały czas próbuję (z miernym skutkiem) czegoś się od Pana, Panie "ghjkl" dowiedzieć
Wszak jest Pan trzykrotnym bywalcem w pensjonacie "Zuzanna". A wiedzy .....
Atak? nic podobnego. To tylko moja merytoryczna ocena Pana wypowiedzi.
Wypada chyba zakończyć to bezsensowne pisanie bo i tak nic na temat tego
pensjonatu się od Pana nie dowiem.
forumowicz

Re: Kudowa zdrój

Post autor: forumowicz »

Niebawem bedę w Kudowie i postaram się ją obfotografować ;)
Obiecuję obszerną relację fotograficzną i słowną .
Może ktoś będzie w przedziale 10 -15 lutego i zechce ze mną wybrać się na kawkę zapraszam na PW :D
Pozdrawiam :serce: :kwiat: :serce:
Ps będę w pensjonacie Zuzanna i Antica . ;) :D

A mnie się wydawało ,że w Kudowie jest więcej "pensjonatów " niz Tylko Zuzanna :roll: :lol: O rany gdzie ja jadę :lol: :lol: :D
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20088
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Kudowa zdrój

Post autor: Felice »

Ja Kudowę znam świetnie,jestem tam bardzo często tylko rzadko sypiam tam na miejscu.Moi znajomi prowadzą przemiły pensjonat przy wjeździe do miasta.Opinie są tez nie najgorsze,ale to już nieco dalej od centrum.O samej Kudowie wiem wiele,o noclegach poza tymi dwoma obiektami mniej.Zuzanna była mi polecona.
Kruszynko od jutra jestem w Lądku,nie wiem czy tym razem o Kudowę zahaczę,zależy mi by wpaść na chwilę do Dusznik,bo tam mam coś do załatwienia.Ale na ta chwilę nie wiem na co mi czas pozwoli.
ODPOWIEDZ