Biały Orzeł Iwonicz Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Kuracjusz_49
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 22 sty 2013 00:10
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Biały Orzeł Iwonicz Zdrój

Post autor: Kuracjusz_49 »

Biały Orzeł Iwonicz Zdrój. Muszę z przykrością stwierdzić że jest to najgorsze sanatorium w którym byłem a byłem już w paru. Biały Orzeł w Iwoniczu Zdrój to uzdrowisko wcale nie jest przygotowane na prowadzenie takiej działalności. Wyposażenie jest przestarzałe a ponadto występują braki we wszystkim O cokolwiek nie poprosiłem zawsze w odpowiedzi usłyszałem negatywną odpowiedź. Głupiej szafki obok łóżka się doprosić nie mogę pod herbatę bym mógł sobie postawić. Pani w recepcji odpowiedziała że wcale nie jest powiedziane że wszyscy muszą takie mieć bo są równi i równiejsi ale płacić za turnus to muszą wszyscy (NFZ) Wielkość jedzenia jest wręcz zaniżona...jedno jajko na śniadanie dla dorosłego mężczyzny to przyznajcie państwo że to trochę za mało/ tu się oszczędza na wszystkim. Kiedy zapytałem o papier toaletowy w odpowiedzi usłyszałem dosłownie że nie przysługuje, żebym sobie sam kupił ponieważ poprzedni turnus za dużo go wykorzystał toteż na nas chcą się odbić. Nie rozumiałem także niedbale dobranych zabiegów które otrzymałem na kręgosłup a uwaga dostałem wirówkę na stopy...coś takiego zdarzyło mi się pierwszy raz odkąd się leczę na kręgosłup od 4 lat. Na zabiegi trzeba dochodzić po kilka razy dziennie około kilkaset metrów w zimie po wszelakich kąpielach leczniczych...oj dużo i długo by tak wymieniać. Jedno tylko powiem, odradzam to sanatorium każdemu no chyba że ktoś lubi być traktowany źle za własne wniesione pieniądze w opłatę sanatorium. Paranoja...
zbych
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 155
Na forum od: 23 kwie 2010 21:20

Re: Biały Orzeł Iwonicz Zdrój

Post autor: zbych »

Czytanie takich komentaży do przyjemnych nie należy tylko niewiele da odradzanie pobytu w tym sanatorium. No bo skoro otrzyma się skierowanie z NFZ to w zasadzie nie ma się odwrotu. Oczywiście można zrezygnować w ogóle z wyjazdu, ale nie po to się czeka 2 lata aby później rezygnować.
gonzo
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 27
Na forum od: 31 mar 2013 17:53

Re: Biały Orzeł Iwonicz Zdrój

Post autor: gonzo »

Byłem z Zus-u w tym ośrodku jedzenie to tragedia, nie jestem wymagający nie polecam,stare skrzypiące podłogi budzące w nocy, kierownictwo olewa skargi kuracjuszy, aby poczuć smak wędliny to sobie kup.
bogjan
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 358
Na forum od: 08 wrz 2012 14:24

Re: Biały Orzeł Iwonicz Zdrój

Post autor: bogjan »

Bialy Orzeł to tylko pacjenci z naszego ukochanego ZUS w 90 procentach.
dzi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 894
Na forum od: 23 lut 2012 15:56

Re: Biały Orzeł Iwonicz Zdrój

Post autor: dzi »

Ale bardzo sympatyczni pacjenci. Codziennie przychodzili do świetlicy w Excelsiorze na jakieś "nauki" psychologiczne ?...czy jakieś inne motywujące do przyszłej pracy ?
gonzo
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 27
Na forum od: 31 mar 2013 17:53

Re: Biały Orzeł Iwonicz Zdrój

Post autor: gonzo »

plus Orła dancing w Krakowiaku o parę metrów, ci co nie stronią od alkoholu, możliwy wylot wcześniej, w trakcie mojego pobytu chyba z 7 osób, wszystko jest dla ludzi,alkohol też,tylko z miarą, co mogło ujść płazem w innym tu nie nada,
otelmia
Posty: 1
Na forum od: 05 kwie 2013 15:12

Re: Biały Orzeł Iwonicz Zdrój

Post autor: otelmia »

potwierdzam powyższe opinie, nic dodać nic ująć,
byłam pierwszy raz w sanatorium i trafiłam, o zgrozo,do Białego Orła,czy są lepsze sanatoria w Polsce? czy zmieniło się coś na lepsze w naszej służbie zdrowia?
ja mam wątpliwości!
gonzo
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 27
Na forum od: 31 mar 2013 17:53

Re: Biały Orzeł Iwonicz Zdrój

Post autor: gonzo »

Są lepsze, to najgorsze w którym byłem, w Iwoniczu lepiej jest w Ziemowicie, Piaście,Sanvicie,Górniku, Wiśle, czy w Krusie,teraż możesz mieć coraz lepiej.
Bozena2
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 118
Na forum od: 10 maja 2012 08:07

Re: Biały Orzeł Iwonicz Zdrój

Post autor: Bozena2 »

witam. byłam w Białym Orle z NFZ w 2012 roku. mieszkałam w 3, było ciasno, w pokoju zimno, łóżka niewygodne. Jednak urok Iwonicza, piekne krajobrazy, złota polska jesień w górach rekompensowała wszelkie minusy samego pensjonatu. Ośrodka wprawdzie nie polecam, ale nie było tragicznie a pobyt i tak dobrze wspominam a ze współlokatorkami utrzymuję kontakt do dziś.pozdrawiam Bożena :)
Dagna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 451
Na forum od: 07 sie 2013 14:37
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Biały Orzeł Iwonicz Zdrój

Post autor: Dagna »

Czy może coś się poprawiło czy lepiej zrezygnować?
ODPOWIEDZ