CHEMIK Duszniki Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
adlerdana
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 04 sty 2012 16:51

CHEMIK Duszniki Zdrój

Post autor: adlerdana »

Witam. Czy ktoś może zna ten obiekt. Proszę o szczegóły. Pozdrawiam Danka.
michalina
Posty: 2
Na forum od: 15 lut 2012 13:47

Re: CHEMIK Duszniki Zdrój

Post autor: michalina »

Sanatorium "Chemik" w Dusznikach Zdrój nie powinno figurować w ofertach NFZ.

1. Wyżywienie fatalne (b.małe porcje, mało smaczne, bardzo słaba kuchnia, wielkie oszczędności). Zwiedziłam już dużo ośrodków i jest to "Czarny KOŃ" - Czarnej LISTY. Babki przy stole chwaliły kuchnie, ale tylko przy stole (potem widziałam je dopychające się na mieście :D ). Im było wszystko jedno bo grunt, by się z domu urwać.

2. Gwarantowane przez NFZ 54 zabiegi - ja na kręgosłup i stawy dostałam wodę do picia :D
Czysta fikcja, jechać kawał drogi a zabiegów jak na lekarstwo.

3. Badanie lekarskie - rekord świata 50 osób w 20minut. Fikcja !

4. Ośrodek po remoncie ? Tak jak jest wyremontowany jak nasza autostrada A2 po Chińczykach :D

Teraz to się z tego śmieję, noszę się z zamiarem zgłoszenia tego i opisania do siedziby NFZ. A Państwo jak tam traficie to sami zobaczycie, ja osobiście odradzam i nie polecam. Ośrodek sznurkiem podwiązany z bardzo słabą kuchnią (oj bardzo, jeszcze mnie ssie :D ). Bo może być mało ale niech będzie smacznie i elegancko podane.
Pozdrawiam i miłego wypoczynku :D (konserwy na wyjazd mile widziane)
tomasz
Posty: 2
Na forum od: 07 mar 2012 10:08

Re: CHEMIK Duszniki Zdrój

Post autor: tomasz »

Witam

Byłem na turnusie 13.02-05.03 i jestem zachwycony tym obiektem. zabiegi super- kąpiel borowinowa, solankowa to podstawa- mieliśmy prawie wszyscy. Kuchnia najlepsza w Dusznikach- spotykaliśmy się z gośćmi z innych obiektów to nam zazdrościli tak pysznej domowej kuchni. Pokoje w większości po remoncie a te które na remont czekają posiadają łazienkę - to podstawa. Grunt że było czysto, ciepło. Załoga sanatorium przemiła. Wspomnienia będziemy mieć bardzo pozytywne. Oby tak dalej....
adlerdana
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 04 sty 2012 16:51

Re: CHEMIK Duszniki Zdrój

Post autor: adlerdana »

Witam wszystkich kuracjuszy. Właśnie wróciłam z CHEMIKA w Dusznikach. Ponieważ byłam już w kilku sanatoriach więc mam jakieś porównanie i tu zgadzam się w 100% z Tomaszem. Zabiegi na życzenie,wyżywienie i obsługa przemiła nie wspomnę o pani Stasi i Ali no i oczywiście o młodych p.Kamilu i p.Katarzynce. O i zapomniałabym o miłych , cierpliwych i wyrozumiałych w recepcji. Wszystkim dziękuję i serdecznie pozdrawiam. Danka Adler z Łodzi. Natomiast tym co narzekają niestety ale zostaje tylko komercja. :lol:
adlerdana
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 04 sty 2012 16:51

Re: CHEMIK Duszniki Zdrój

Post autor: adlerdana »

Tomasz my byliśmy w CHEMIKU w tym samym czasie. Pozdrawiam :D
Henia
Posty: 1
Na forum od: 03 maja 2013 17:35

Re: CHEMIK Duszniki Zdrój

Post autor: Henia »

Witam ja też będę w Dusznikach (chemik) od 3 czerwca, mam pytanie czy jest możliwość przyjazdu dzień wcześniej i czy na miejscu jest basen? :)
ODPOWIEDZ