Krynica- sanatorium "MIELEC"

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Renik
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 54
Na forum od: 29 mar 2013 14:31

Krynica- sanatorium "MIELEC"

Post autor: Renik »

W "Mielcu" byłam półtora roku temu.Czytając opinie na blogu byłam troszkę przerażona ,ale to co zobaczyłam na miejscu nie zawsze pokrywało się z negatywnymi opiniami.Sanatorium położone jest troszkę daleko od centrum,ale ma to też swoje plusy.Warunki dobre,część pokoi wyremontowanych i bardzo gustownie urządzonych.W każdym pokoju był telewizor (bezpłatnie), telefon, łazienka, łącze do internetu.Jedzenie bardzo urozmaicone -porcje wystarczające.Jedyne co mi troszkę dokuczało to niezbyt wysoka temperatura w pokoju i na korytarzach-wiało wprost chłodem(byłam w styczniu). Baza zabiegowa na miejscu. Nie było basenu,ale obok w Sanatorium "Damis" można było korzystać z basenu. Obsługa bardzo życzliwa i profesjonalny rehabilitant Pan Stanisław ,który stawiał wszystkich na nogi.Brawa dla tego Pana !!! Na przeciwko Mielca jest restauracja "Zacisze" w której odbywają się bardzo nastrojowe wieczorki taneczne.Polecam to sanatorium :)Pamiętajcie kuracjusze: najważniejsze jest pozytywne nastawienie i pogoda ducha,a wtedy wokoło zjednywać będziecie sobie wspaniałych ludzi i czas upłynie szybko i przyjemnie.A o to chodzi aby podleczyć i ciało i umysł.Trzymajcie się i do zobaczenia w Krynicy ( jadę od 9 do 20 czerwca do "łazienek Mineralnych").
Renia
bogjan
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 358
Na forum od: 08 wrz 2012 14:24

Re: Krynica- sanatorium "MIELEC"

Post autor: bogjan »

( jadę od 9 do 20 czerwca do "łazienek Mineralnych").Chyba do 30 czerwca.
Renik
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 54
Na forum od: 29 mar 2013 14:31

Re: Krynica- sanatorium "MIELEC"

Post autor: Renik »

Witaj Bohdan:)Jedziesz więc w tym samym terminie co ja.Byłeś już tam kiedyś?Jeśli coś wiesz to napisz.A z jakiego rejonu Polski jedziesz?
bogjan
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 358
Na forum od: 08 wrz 2012 14:24

Re: Krynica- sanatorium "MIELEC"

Post autor: bogjan »

Nie jade ,tylko się chyba pomyliłeś z datą????
Renik
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 54
Na forum od: 29 mar 2013 14:31

Re: Krynica- sanatorium "MIELEC"

Post autor: Renik »

Dziękuję serdecznie za cenną uwagę.Masz rację pomyliłam się.Pozdrowionka
Awatar użytkownika
krys
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 58
Na forum od: 20 lut 2013 18:08

Re: Krynica- sanatorium "MIELEC"

Post autor: krys »

Wrócilem z Krynicy 23 kwietnia jest super wszędzie pieknieje sadzą kwiatki Nie byłem w Mielcu ale wiem gdzie jest !dośc kawałek od centrum lekko pod górke przy drodze na Tylicz.Natomiast Nowe łazienki mineralne w samym centrum !!mozna tak powiedzieć!! wszędzie blisko a najlepsze dancingi sa w Hawanie i u łysego no kazdy ma swoje gusty.Życze milego pobytu
Renik
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 54
Na forum od: 29 mar 2013 14:31

Re: Krynica- sanatorium "MIELEC"

Post autor: Renik »

Dziękuję Krys za pozytywne nastawienie do pobytu. Już nie mogę się doczekać tej zieleni:):)Pozdrawiam cieplutko:):)
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Krynica- sanatorium "MIELEC"

Post autor: andrzej1955 »

Witam, Krynicę jak i Mielec macie dokładnie opisaną ,termin jest zajefajny i wypoczynek w Perle Południa- Krynicy na pewno będzie udany- czego życzę i pozdrawiam :!: :)
Renik
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 54
Na forum od: 29 mar 2013 14:31

Re: Krynica- sanatorium "MIELEC"

Post autor: Renik »

Dziękuję i również pozdrawiam:)
ODPOWIEDZ