Iwonicz- Ziemowit

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
marbor
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 139
Na forum od: 08 kwie 2012 16:46
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Iwonicz- Ziemowit

Post autor: marbor »

to super a jedzenie no cóż przyda się wymodelować co nie co ha ha , jade 28 maja i myśle teraz że będzie super a może ktoś jedzie w tym terminie do Iwonicza
elatyrka
Posty: 1
Na forum od: 09 kwie 2013 20:59

Re: Iwonicz- Ziemowit

Post autor: elatyrka »

do sanatorium 4 05 Ziemowit w Iwoniczu wyjazd z Sosnowca poszukuje osoby z tej okolicy ,która wybiera się samochodem w tym terminie do Iwonicza i dysponuje wolnym miejscem w samochodzie proszę o kontakt ela
Awatar użytkownika
olaszym
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 22
Na forum od: 10 lut 2013 11:25

Re: Iwonicz- Ziemowit

Post autor: olaszym »

dicg pisze:Witam :D byłem w tym sanatorium rok temu w styczniu było rewelacyjnie :) zabiegi super personel miły pokoje 2 lub 3 osobowe jedzenie dobre. Polecam :D Jeśli masz jakieś pytania to chętnie odpowiem.
Mam pytanie odnośnie bazy zabiegowej .Czy moge prosic o szczeguły? Czy jest basen? kriokomora?i inne szczeguły o zabiegach?
I drugie pytanie o standard pokoi i dostepnosc internetu?
Z góry dziekuje za uprzejmość.Ola
BaskaBaska
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 12 lut 2013 15:33

Re: Iwonicz- Ziemowit

Post autor: BaskaBaska »

Byłam na turnusie w Stomilu w Iwoniczu w kwietniu br..Hmmm część pokoi po remoncie...te przed remontem to lata 70-te ub.wieku.Aby zejść do "miasta" ( na skróty)trzeba pokonać 100 dziwnych schodów( dla projektanta 100 lat w kamieniołomach) :)),wszystkie zabiegi na miejscu,basen malutki typowo rehabilitacyjny.Wspaniałe panie rehabilitantki pani Ania z basenu,pani Renia masażystka,pani Edytka z krio i gimnastyki indywidualnej,pani z kapieli wirowej czarnulka szczuplutka-anioł nie kobieta :D ,..niestety nie poznałam imienia...Jedzenie - dla ludzi normalnie jedzących za mało...dla mnie po operacji żołądka było wystarczająco...aż za duzo, jeżeli chodzi o pokoje,ja miałam pokój 2-osobowy,łazienka( nie wiem jak tam jest zimą bo nie ma w łazience kaloryfera,a nawet rurki )kabina mała....ciepła woda do ustawienia-ciężko !!!!! Lodówka malutka ( inni nie mieli takiego szczęścia),malutki telewizor....poprostu wszystko w wersji mini :P :P :P :P A teraz najwazniejsze ...wieczorki taneczne... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: były i owszem z frekwencją 15-25 % kuracjuszy.....proszę pytać odpowiem...
elkaszka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 73
Na forum od: 16 mar 2012 22:18

Re: Iwonicz- Ziemowit

Post autor: elkaszka »

Witam serdecznie,
Dziękując za świeże informacje mam jeszcze pytania: czy w pokoju jest czajnik, filiżanka(szklanka) itp., czy pokoje są z balkonami i czy jest wersja tzw. studio ( pokój 2 os. + pok. 1 os.). Czy jest możliwość zakwaterowania ( za dopłatą) w pokoju 1 osobowym ( skierowanie z ZUS).Czy są diety np. 1000 cal. I jeszcze: dlaczego taka mała frekwencja na tańcach ? ( czy ze względu na znaczny wiek kuracjuszy czy nieudaną muzykę? :) . Dziękuję z góry za odpowiedź . Pozdrawiam serdecznie :) :)
BaskaBaska
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 12 lut 2013 15:33

Re: Iwonicz- Ziemowit

Post autor: BaskaBaska »

Witam,w pokoju jest szklanka,talerzyk,łyżeczka,widelec i nóz.Czajnika nie ma ,jest na pólpietrze.Pokoje w wiekszości z balkonami a pokój typu Studio - nie wiem.Mozna wybrac diete jak najbardziej.Ja tez byłam z Zus-u i jak dzwoniłam w lutym to juz 1-ki były zajęte...Z tego co się zorientowałam to kuracjusze byli w wieku 20-63 lata....potańczyć chodzili "do miasta"....Pozdrawiam..pytać ..odpowiem...
BaskaBaska
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 12 lut 2013 15:33

Re: Iwonicz- Ziemowit

Post autor: BaskaBaska »

Na piętrze jest komputer ale chodzi bardzo wolno,są wycieczki w cenia 25-120 zł. krajowe i zagraniczne...
BaskaBaska
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 12 lut 2013 15:33

Re: Iwonicz- Ziemowit

Post autor: BaskaBaska »

jest możliwość nauczenia się pływać...7 zł wejscie na basen i 20 zł godzina nauki czyli podstawa to 270 zł.(dla chcacych) ja skorzystałam.
BaskaBaska
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 12 lut 2013 15:33

Re: Iwonicz- Ziemowit

Post autor: BaskaBaska »

Najważniejsi są ludzie :D i dobra zabawa :D i tego każdemu życzę :kwiat: ...( oczywiście oprócz super rehabilitacji) pozdrawiam Baska :D :D :D
ODPOWIEDZ