Medikur w Kołobrzegu

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
STRZELEC
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 01 lis 2014 21:13

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: STRZELEC »

Czekam na komisję i tak się zastanawiam jaki wybrać ośrodek żeby można było skorzystać z dobrych zabiegów , oprócz oczywiście parkietoterapii :)
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: jan19557 »

W Medikurze kriokomory nie ma, jest chyba po sąsiedzku w MSWiA. Na pewno w Bałtyku i w Niwie. Dla pewności zadzwoń i zerknij na mapkę w odległościach.
STRZELEC
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 01 lis 2014 21:13

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: STRZELEC »

Dzięki za info ale chciałem się dowiedzieć od tych osób co były tam na turnusie czy lekarz przepisuje kroi czy nie :)
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: jan19557 »

jest tylko kroi mrożonym powietrzem i to możesz mieć. Proś o zabiegi które chcesz. Polecam masaż ręczny
STRZELEC
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 01 lis 2014 21:13

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: STRZELEC »

Dzięki, nie jest to mój pierwszy wyjazd więc dlatego pytam bo w niektórych ośrodkach to zabiegi żenada ,ostatnio byłem w Ustroniu w Orliku zabiegi masakra ale okolica piękna no i mieli kroi tz. taką beczkę nie pełne ale zabieg super :)
qwerty uiop
Posty: 2
Na forum od: 09 paź 2016 22:47
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: qwerty uiop »

nietuzinkowa40 pisze:No proszę można się zgrać wcześniej :)
PALOMINO moze Nam uda się zgrać ...?
Napisz do mnie prywatną wiadomość odnośnie
swoich oczekiwań co do osoby z którą byś chciała mieszkać ?
Może znajdziemy wspólny mianownik i uda sie zamieszkać razem :)
Pozdrawiam :) :kwiat:

Witam :)

ja tez tam byłam ..i wino piłam :)
mam pytanie kontaktowa koleżanko :) udzielasz fajnych i przydatnych inf.
mam takie pytanie odnosnie tej babki od gimnastyki ,blondynka w krótkich włosach ,sympatyczna pani pod 50 tke ..?
Znasz moze nazwisko taj pani ? chce sie skontaktowac z dziewczyną z którą mieszkałam ,a wiem ze to była ciocia o tym samym nazwisku ,podała mi tel i adres na kartce która w drodze powrotnej :( zgubiłam..albo zostawiłam w pokoju przeszukałam cały net i [pupa] :D
a miałyśmy wspolnie załatwiac sobie kolejny wyjazd ..pisałam do hotelu ale cisza :)
eehc
dziekuje Ci serdecznie z góry :)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: GIENIA »

qwerty uiop pisze:

Witam :)

ja tez tam byłam ..i wino piłam :)
mam pytanie kontaktowa koleżanko :) udzielasz fajnych i przydatnych inf.
mam takie pytanie odnosnie tej babki od gimnastyki ,blondynka w krótkich włosach ,sympatyczna pani pod 50 tke ..?
Znasz moze nazwisko taj pani ? chce sie skontaktowac z dziewczyną z którą mieszkałam ,a wiem ze to była ciocia o tym samym nazwisku ,podała mi tel i adres na kartce która w drodze powrotnej :( zgubiłam..albo zostawiłam w pokoju przeszukałam cały net i [pupa] :D
a miałyśmy wspolnie załatwiac sobie kolejny wyjazd ..pisałam do hotelu ale cisza :)
eehc
dziekuje Ci serdecznie z góry :)
Zadzwoń na recepcję, opowiedz tę historię , poproś aby ta pani się z Tobą skontaktowała , bądź przekazała numer , który podasz recepcjonistce - Twojej koleżance .
Jeśli jedna recepcjonistka się nie zgodzi , dzwon następnego dnia :D
Awatar użytkownika
iwon28
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 114
Na forum od: 20 kwie 2014 08:38
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: iwon28 »

STRZELEC pisze:Czekam na komisję i tak się zastanawiam jaki wybrać ośrodek żeby można było skorzystać z dobrych zabiegów , oprócz oczywiście parkietoterapii :)
Witam, byłam w maju tego roku w Medikur. Krio można dostać jeśli się lekarza poprosi. Ja nie miałam problemu z zabiegami. Dostałam takie jakie chciałam. Na basen trzeba chodzić do Bałtyku. Inne zabiegi są na miejscu. Ja jestem zadowolona z pobytu w tym ośrodku. Miłe Panie rehabilitanki, zabiegi wykonują sumiennie. Pozdrawiam :kwiat:
Alicja3140
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 49
Na forum od: 26 lis 2017 17:50
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: Alicja3140 »

Czekam na swieże opinie z Medicuru, może ktoś w ostatnim czasie tam był?
Wybieram się tam pod koniec maja :)
forumowicz

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: forumowicz »

Alicjo :kwiat: kilka osób z forum było na turnusie z początku tego roku ale niestety nie podzieliły się swoimi wrażeniami ;)
Ja także otrzymałam skierowanie na wrzesień i jestem zainteresowana tym tematem. Pozdrawiam, życzę miłego pobytu.
ODPOWIEDZ