Jedno sanatorium - jeden temat

W tym miejscu piszemy o sprawach związanych z funkcjonowaniem Forum od strony technicznej.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7824
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Jedno sanatorium - jeden temat

Post autor: darek »

Administratorze

a może wśrod osób czynnie uczestniczacych w Życiu Portalu Znajdzie się osoba ,ktora majac doświadczenie informatyczne i CZAS mogła by Pomoc w uporządkowaniu wielu kwesti.

Mam tutaj na myśli np uporządkowanie w jednym Dziale opini n/temat sanatorii

Przykladowo Wpisujemy Miasto i Nazwę osrodka i w tym miejscu kolejno opisujem opinie( mamy jeden temat sanatorium X w mieście Y i nie powielany jest temat ) i nie tylko danego ośrodka tak zdaję Sobie sprawę ,ze jest to ogrom PRACY ale może w ten sposob Uporzadkujemy Forum.
W takim przypadku zyskujemy wiecej miejsca na serwerze ..
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Jedno sanatorium - jeden temat

Post autor: administrator »

Widzisz Darku, nie jest tu potrzebne doświadczenie informatyczne, a kilka innych rzeczy:
1. Forumowicze powinni pisać na temat! A nie piszą, tak jak Ty przed chwilą w temacie o nickach nagle piszesz o porządkowaniu opinii ;)
2. Jeśli segregować to jak? Nie wystarczy połączyć wszystkie wątki o sanatorium X w jeden, a to dlatego, że na temat danego sanatorium piszecie w wątkach dotyczących też zupełnie innych ośrodków. Nie raz spotykam też posty, gdzie autor w jednym ujmuje kilka ośrodków. Trzeba by dzielić nie tylko tematy - wątki, ale też nieźle ciąć posty na części (a tego robić nie powinienem).
3. Koncepcja forum - otóż myślałem nad taką koncepcją jaką proponujesz wielokrotnie również podczas zakładania tego forum. Wybrałem jednak tę drogę - swobodnego zakładania tematów. Zawsze można wpisać w pole szukaj nazwę ośrodka i wszystko ładnie wyskoczy w dodatku posegregowane od najświeższego wpisu.

Tak więc można zrobić tak jak proponujesz ale jest to cholernie dużo pracy nawet przy tej niedużej jeszcze ilości postów jaką ma to forum, a co potem... być bezwzględnym adminem, który nie pozwala odchodzić zupełnie od tematu ;)
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7824
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Jedno sanatorium - jeden temat

Post autor: darek »

Tak zdaje sobie sprawę ,ze niejednokrotnie zaśmiecam Forum.
Ale 90% ludkow ,ktorzy wynajdą w wyszukiwarce Portal Nasze Sanatorium ..szuka tego do ktorego dostało skierowanie ,aby odnaleść opinie dotycząca ośrodka.
Wiele pytan ,ktore w dziale ocen sanatorium winno byc usunięte jak opinie niejednokrotnie moze i nie prawdziwe tudziez nie na temat.
Generalnie rozmawialem z kilkoma osobami na temat tego Portalu i opinie są Bardzo POZYTYWNE
Dzięki ludziom ,ktorzy wrazaja Swe Opinie .
Chwała Forumowiczom ,ktorzy umieją przekonac do sanatorium czy miejscowości
Szczegolny Szacunek nalezy się Andrzejowi ,ktory prawdopodobnie jest omnibusem w sprawie Wysowej
Znajoma byla przerażona a dzis rozmawialem z Nia i jest poniekad Zachwycona.

Wracając bardzo bym prosil gdyby byla tak mozliwość o uporzadkowanie dzialu ocen sanatorium , aby nikt nie mógl otwierac nowej miejscowości i osrodka Super rozwiązaniem bylo by alfabetyczne ustawienie miejscowości i atomatycznie alfabetycznie nazwy ośrodkow.
Zapewniam ,ze latwiej bylo by szukać jak dodawać opinie.

Kolejna sprawa Reklamujmy Portal będac w Sanatoriach -wieszajac na tablicach ogloszeń Nazwę czy też link wiele osób moze nawet nie wie o Portalu Nasze Sanatorium
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Jedno sanatorium - jeden temat

Post autor: administrator »

Darku, to jest forum! Każdy wyraża co myśli :)
Kto jak kto ale Ty go raczej nie zaśmiecasz, odejścia od tematu zdarzają się ale POZWÓLMY KAŻDEMU SIĘ WYPOWIEDZIEĆ ZGODNIE Z JEGO SUMIENIEM. Nie mogę odgórnie uznawać niektórych opinii za nieprawdziwe, każdy ma prawo do własnych.
Pamiętacie wszyscy Rycha, on zdecydowanie bronił porządku i dawał ostre reprymendy tym, którzy odchodzili od tematu. Również mnie naciskał do sztywnego trzymania się Regulaminu. Osobiście nie chciałbym być tak ostro oceniony przez Forumowiczów jak Rychu, albo jeszcze gorzej jak jakiś absolutny tyran.
Darku, Twój pomysł sprowadza się do zabronienia zakładania nowych tematów, a pisania jedynie w istniejących założonych odgórnie z nazwami miast-sanatoriów w tytule. Tak jak mówiłem rozważałem taką koncepcję już przy zakładaniu forum jednak nie byłem do niej przekonany i nadal nie jestem choć ciągle to rozważam. A wyszukiwarka w działach działa i pokazuje wszystko na temat uszeregowane od najnowszego postu. A gdy nawet ograniczymy listę tematów do istniejących w kraju ośrodków, to będzie ich na tyle dużo, że nie pomoże nawet alfabetyczne uszeregowanie (ludzie będą szukać pod różnymi nazwami funkcjonującymi nieoficjalnie) dlatego wyszukiwarka i jeszcze raz wyszukiwarka :)
Ale oczywiście dziękuję za sugestię, będę nadal rozważał taką właśnie koncepcję, a może coś mnie w niej przekona kiedyś ;)
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ