Sanatorium Wital w Gołdapi

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
forumowicz

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: forumowicz »

Po raz kolejny mój post został usunięty. Nie naruszam żadnego punktu regulaminu jedynie chce naświetlania sytuacje która jest
Patryku , Twoje posty nie zostały usunięte , zostały przeniesione do tematu Inne sprawy okołosanatoryjne, jak sam widzisz Twoje uwagi są bardzo żywo komentowane przez forumowiczów
forumowicz

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: forumowicz »

w dziale, który podała barbara -g1 został nawet specjalny wątek utworzony "Nie polecam nikomu puszczać swoich partnerów do sanatorium" tam możesz radośnie produkować się dalej.
Powtarzanie przeniesionego postu jest niecelowe.
forumowicz

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: forumowicz »

Droga CASANDRO ale ja nie czerpie z tego żadnej radości i nie zamierzam juz więcej zakłócać waszego spokoju
forestman
Posty: 4
Na forum od: 16 wrz 2016 14:15
Staż sanatoryjny: 1

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: forestman »

Witam w Nowym Roku i wszystkim życzę dużo zdrowia :D

Ponieważ pogoda zapowiada się mrrrrooźźnaa, chciałbym zapytać o korzystanie z basenu. Czy jest jakiś kłopot z dojściem na basen ?? To znaczy, czy trzeba wychodzić "na zewnątrz" z budynku, żeby dojść na ćwiczenia, czy wszystko zorganizowane jest w jednym ??

Z opisu budynków A i B wynika, że może być "spanie" w jednym, a zabiegi w drugim.
Czy zależy to od zleconych zabiegów, bo w bud. B nie ma za wiele gabinetów ?? O co chodzi w tym określeniu budynku B - "szpital uzdrowiskowy" ?? W Stróżach był kiedyś faktyczny oddział szpitalny, ale go zlikwidowali..
forumowicz

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: forumowicz »

niedawno dzwoniłam do Witala i pani na recepcji powiedziała że ZUS jest w budynku A i tam wszystko jest na miejscu.
Budynki chyba nie są połączone i trzeba z innych budynków wychodzić na zewnątrz żeby dotrzeć na zabiegi które są w budynku A.
Raffik
Posty: 3
Na forum od: 14 gru 2016 11:41

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Raffik »

Witam, w połowie marca dostałem skierowanie do tego sanatorium z ZUS, ktoś mógłby powiedzieć ile kosztuje parking dla auta czy istnieje możliwość wykupienia pokoju 1-osobowego czy w czasie wolnym jest dostępny basen i sauna jakie jest wyżywienie, jestem przed trzydziestką dlatego moje ostatnie pytanie brzmi czy przyjeżdżają osoby na rehabilitację w młodszym wieku ? dziękuje z góry za odpowiedzi
forumowicz

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: forumowicz »

jadąc z ZUS-u za dużo nie wykupisz - umowa nie przewiduje udziału finansowego kuracjuszy. Sanatorium powinno dysponować jedynkami ale o zasady przydziału pytaj na miejscu. I nie daj się zbyć - jedynki muszą mieć.O takie szczegóły najlepiej u źródła, chociaż do Witala czasami trudno się dodzwonić. Ale na e-maile odpowiadają.
Tak, z ZUS- często jeżdżą osoby w młodym wieku. Nie wszyscy są przed 30-stką ale zazwyczaj nie ma tam emerytów. Więc spokojnie.
Wital nie oferuje jakiegoś szczególnie wypasionego standardu - przeczytaj wątek, zresztą jak wygoglujesz Witala to też znajdziesz opisy różne. Basen mają, pewnie będziesz miał w pakiecie ale czy pozwolą coś dokupić - wątpliwe. Przynajmniej oficjalnie.
Mają też kriokomorę i to jest bardzo fajny zabieg.
Więcej o prewencji rentowej napisano wątku "sanatorium z ZUS" - warto tam zajrzeć :)
forumowicz

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: forumowicz »

Raffik w grudniu pytałeś o Wieniec Zdrój Jutrzenka (04.01.2017r) teraz jedziesz do Gołdapi?
Jutrzenka oferuje znacznie lepsze warunki.
MAnty
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 111
Na forum od: 23 sty 2017 15:47
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: MAnty »

Mam skierowanie do Gołdapi od 21 marca , jadę autem z W-wy
Awatar użytkownika
Lisa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 726
Na forum od: 22 wrz 2016 22:47
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Lisa »

Witam, ja tez jade z ZUS, ale dopiero 13 kwietnia z Warszawy, licze na jedynke, daj znac, prosze, jak bylo.
ODPOWIEDZ