Cieplice Agat

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
tofiko2
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 49
Na forum od: 21 mar 2012 10:48

Cieplice Agat

Post autor: tofiko2 »

Jaro66 jak będziesz w Cieplicach to proszę Cię bardzo sprawdż warunki w Agacie i zasięgnij języka od kuracjuszy jak tam jest.Będę Ci za wszelkie informacje bardzo wdzięczna.Pozdrwiam.
Jaro66
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 479
Na forum od: 15 lut 2013 07:04
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Cieplice Agat

Post autor: Jaro66 »

ok postaram się nie zapomnieć :)
forumowicz

Re: Cieplice Agat

Post autor: forumowicz »

tofiko2 pisze:Jaro66 jak będziesz w Cieplicach to proszę Cię bardzo sprawdż warunki w Agacie i zasięgnij języka od kuracjuszy jak tam jest.Będę Ci za wszelkie informacje bardzo wdzięczna.Pozdrwiam.
Tofiko2 :) Byłam w Agacie jest ok ,tylko rezerwuj pokój telefonicznie (kiedyś rezerwowałam) w części wyremontowanej ,a może juz wszystkie sa po remoncie?
Super miejsce wszędzie rzut beretem ,wszystkie zabiegi na miejscu ,nawet jest sala tzw"siłownia.Dobre jedzonko.
Brak tylko kawiarenki i dancingów.
Ale bedziesz chodziła do Lalki i Zdrojowej .
Zyczę miłego pobytu :)
tofiko2
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 49
Na forum od: 21 mar 2012 10:48

Re: Cieplice Agat

Post autor: tofiko2 »

Dzięki za informacje Kruszynko,ale jak Jaro66 będzie tam niebawem to te informacje będą świeżutkie i może coś jeszcze podpowie.Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
Jaro66
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 479
Na forum od: 15 lut 2013 07:04
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Cieplice Agat

Post autor: Jaro66 »

tofiko2 wyślij mi numer telefonu na WP to jak będę już w Cieplicach to zdam Ci relację na żywo :)
tofiko2
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 49
Na forum od: 21 mar 2012 10:48

Re: Cieplice Agat

Post autor: tofiko2 »

Witaj Jaro66!Ja od 5.06.do końca miesiąca będę w Turcji więc dzwoniąc do mnie mógłbyś narazić się na duże koszty.Bardzo proszę po powrocie odezwij sie na forum.Życzę bardzo udanego pobytu i wspaniałych wrażeń,bo okolica jest przepiękna.
cieszyn
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 65
Na forum od: 10 lut 2013 10:08
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Cieplice Agat

Post autor: cieszyn »

czy w tym osrodku sa obchody pielegniarskie jezeli tak to o której maltretuja kuracjuszy?
forumowicz

Re: Cieplice Agat

Post autor: forumowicz »

Cieszyn nie ma obchodów i możesz wracać póżno ,recepcja nic nie widzi :lol: Tylko po cichutku ;)
ODPOWIEDZ