Sanatorium CARMEN w Polanicy Zdroju

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
bonakrawiec
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 07 maja 2013 12:52

Sanatorium CARMEN w Polanicy Zdroju

Post autor: bonakrawiec »

Czy ktoś był w sanatorium CARMEN w Polanicy Zdroju?Jakie warunki i czy na posiłki daleko trzeba chodzić?
andrzej15101950
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 36
Na forum od: 10 paź 2012 19:17

Re: wyjeżdzam do sanatorium CARMEN w Polanicy Zdroju

Post autor: andrzej15101950 »

Byłem tam w 2002r.budynek był po remoncie wszystko nowe.Na posiłki chodziło się do Zameczku ok.100m.Niestety na zabiegi dalej bo do Wielkiej Pieniawy.Ale
ogólnie było fajnie.
bonakrawiec
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 07 maja 2013 12:52

Re: wyjeżdzam do sanatorium CARMEN w Polanicy Zdroju

Post autor: bonakrawiec »

Dziękuję Andrzeju,dobre i tyle.A jest gdzie potańczyć?Jesli Cię to interesowało oczywiście.
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: wyjeżdzam do sanatorium CARMEN w Polanicy Zdroju

Post autor: Selene »

Bonakrawiec :kwiat: witamy na forum :)

Opinię na temat CARMEN możesz poczytać tutaj: http://forum.nasze-sanatorium.pl/viewto ... ica#p21627
Ja będziesz mieć pytania, zapraszam, pytaj. :)

Pozdrawiam :)
bonakrawiec
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 07 maja 2013 12:52

do Selene

Post autor: bonakrawiec »

Nigdzie nie znalazłam opinii na temat Carmen.Jak wrócę napiszę,chyba będę pierwsza.
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: wyjeżdzam do sanatorium CARMEN w Polanicy Zdroju

Post autor: Selene »

Bonakrawiec :kwiat:

Byłam w CARMEN pięć lat temu. Ośrodek jest na obrzeżach parku zdrojowego. Wszędzie jest bardzo blisko. Cicho i spokojnie. Miałam skierowanie z NFZ - poszpitalną kardiologię. Więc siłą rzeczy mieliśmy dietę. Na posiłki chodziliśmy do ośrodka ZDROWIE ( ok 50 m ) a na zabiegi do WIELKIEJ PIENIAWY. Wyżywienie było bardzo smaczne i było go bardzo dużo.
Ośrodek jest kameralny bo na ok 50 osób. Pokoje 1, 2 i 3 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, przestronne i dobrze wyposażone.
W niektórych pokojach są lodówki. Obiekt jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych i jest winda. Przy ośrodku jest parking, zatem nie ma problemu z samochodem.
Sama Polanica pięknieje z dnia na dzień. Byłam w Polanicy w październiku ubiegłego roku. Park jak i Wieka Pieniawa są w remoncie i rozbudowie.
Rozbudowywany jest również teatr przy pijalni. Ale te remonty, jak zauważyłam nie wypływają negatywnie na wypoczynek i rehabilitację kuracjuszy.
Mnie bardzo podobał się rozbudowany i już czynny basen z kompleksem saun i jacuzzi w Wielkiej Pieniawie.
Jeżeli będziesz miała pytania to pytaj.

Pozdrawiam :)
bonakrawiec
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 07 maja 2013 12:52

do Selene

Post autor: bonakrawiec »

Dziękuję Ci za opis.Brzmi optymistycznie.Jak wrócę napiszę parę słów.Tak naprawdę dużo zależy od współtowarzyszy pobytu.Ja liczę nie tylko na podreperowanie zdrowia ale i na zwiedzenie okolicy i trochę ruchu w postaci tańca bo to lubię.Jadę ze Stalowej Woli.
Addam
Posty: 4
Na forum od: 19 maja 2013 15:58
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski

Re: wyjeżdzam do sanatorium CARMEN w Polanicy Zdroju

Post autor: Addam »

Witam wszystkich!
Też jadę do Carmen, na 21 dni, od 20.06.2013 począwszy.
Wydaje się, z tego co przeczytałem na forum, że jest to dobry ośrodek.
Może jeszcze przed wyjazdem dowiem się czegoś więcej? Kto wie :D
bonakrawiec
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 07 maja 2013 12:52

Re: wyjeżdzam do sanatorium CARMEN w Polanicy Zdroju

Post autor: bonakrawiec »

To się miniemy Adamie.Ja kończę 20 czerwca.Jak przyjadę napiszę jak było.Życzę Ci udanego pobytu.
Addam
Posty: 4
Na forum od: 19 maja 2013 15:58
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski

Re: wyjeżdzam do sanatorium CARMEN w Polanicy Zdroju

Post autor: Addam »

Miło, że się odezwałaś. Może jednak napiszesz coś więcej zanim skończysz turnus ?
Szczególnie co polecasz, czy też czego unikać.
Szkoda, że nie odzywa się nikt z tych co będą po Tobie, czyli razem ze mną.
Coś mi się wydaje, że chyba Carmen nie jest zbyt popularnym ośrodkiem, bo rzeczywiście jest mało wpisów.
W ogóle, tu na forum, o Polanicy za dużo się nie pisze.
Mam wrażenie, że bardzo popularny jest za to Ciechocinek.
Życzę miłego pobytu bonakrawiec i z utęsknieniem czekam na Twoją dobrą wolę w dalszym informowaniu.
ODPOWIEDZ