Szczawnica Nauczyciel

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
monter
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 28
Na forum od: 10 lut 2012 09:21
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Szczawnica Nauczyciel

Post autor: monter »

Stokrotka Z 2 pietra Jak sie chodzi spac z kurami to dla ciebie wszystko jedno jakie sa warunki i jak cie traktoja ( nie wszyscy byli zle nastawieni do kuracjuszy ale te dwie rude tak)
zbych
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 155
Na forum od: 23 kwie 2010 21:20

Re: Szczawnica Nauczyciel

Post autor: zbych »

Oj "monter" Jeżeli masz takie doświadczenia z "Nauczyciela" to pewnie musiałeś na okrągło chodzić "na uszach". Byłem w "Nauczycieu" kilka lat temu i byłem w tym roku na przełomie kwietnia i maja. Wyżywienie super, w pokojach czyściutko, zabiegi jak wszędzie, nieprawdą jest, że jedynki są tylko z widokiem na podwórko jak ktoś napisał. Ja mieszkałem na 4 piętrze i tam jest całkiem sporo jedynek z widokiem na Palenicę i wszystkie z balkonami. Fakt, że jest to sanatorium wysoko położone i trzeba mieć troszkę kondycji no i byc w pełni sprawnym bo tam to w zasadzie cały czas pod górkę. Jedyne co mnie rozczarowało to mało lokali gdzie można potańczyć bo tak naprawdę to jedynie "Malinka". Kilka lat temu były super ubawy w "Hutniku", "Zdrojowej", Papierniku", naprzeciwko "Malinki" zapomniałem jak ten lokal się nazywa. Dzisiaj to jedynie Malinka i Budowlani, a le to po drugiej stronie i trochę daleko z Nauczyciela. Dla mnie nauczyciel kojarzy się pozytywnie: jedzenie dobre, smaczne, zabiegi jak w innych sanatoriach, pokoje czyściutkie, z łazienkami, wszystko na miejscu więc nie rozumiem dlaczego "monter" ma takie negatywne wspomnienia??? zbych
JoannaNT
Posty: 1
Na forum od: 24 kwie 2013 17:33

Re: Szczawnica Nauczyciel

Post autor: JoannaNT »

Niedawno wróciłam. Alkomatu nie widziałam, bez problemu weszłam po 22 do budynku, obsługa była profesjonalna i miła, jedzenie mi smakowało i nie tylko mnie a pokoje były sprzątane przez pokojowe 2 x w tygodniu - z czym się spotkałam po raz pierwszy. Chyba byłeś w innym sanatorium.
aaaa
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 26 mar 2011 23:57

Re: Szczawnica Nauczyciel

Post autor: aaaa »

Własnie wrociłam i było super. Wszystko zależy od towarzystwa. Do dzisiaj wracam do Szczawnicy. Polecam.
ODPOWIEDZ