Jan Kazimierz Duszniki

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
bonakrawiec
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 07 maja 2013 12:52

Re: Jan Kazimierz Duszniki

Post autor: bonakrawiec »

Byłam dwa lata temu w Jan Kazimierz II.Naprawdę wspominam wspaniale.Może trafiłam na fajnych ludzi,bezkonfliktowych.Ok.200 m na posiłki trzeba dojść ale był maj więc nie problem.Fajne dansingi,wybawiłam się za wszystkie czasy.Okolice przepiękne,warto jechać do Skalnego Miasta,Szczelińca.Teraz jadę do Polanicy Zdroju,do Carmen.
kristi
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 198
Na forum od: 03 paź 2011 19:37
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Jan Kazimierz Duszniki

Post autor: kristi »

Witam wczoraj wróciłam z Dusznik Zdrój Jan Kazimierz A no niestety jestem rozczarowana z tym co o tym ośrodku piszą w necie .Jedzenie kiepskie i mało , ręczniki warto mieć swoje i to duże. Zabiegi byle szybko ,basen do gimnastyki a pani prowadząca masakra.Są wycieczki organizowane przez biura turystyczne więc można coś dla siebie wybrać. Tance w Zdrojowej mogą być ale nie ma to jak dobre towarzystwo.
bary149
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 49
Na forum od: 21 maja 2013 19:58
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jan Kazimierz Duszniki

Post autor: bary149 »

jade do Dusznik do Chopena,posiłki i zabiegi bedą w Jan Kazimierz.zaczynam 19.06 mysle ze tak zle niebedzie jak pisza inni. :)
salat63
Posty: 4
Na forum od: 18 kwie 2013 23:33

Re: Jan Kazimierz Duszniki

Post autor: salat63 »

Wróciłem 30.05 byłem pierwszy raz i jestem super zadowolony.Byłem w budynku głównym Jan K pawilon A.Jedzenie mi bardzo smakowało nie było dużo ale z dokładkami nie było problemu.Zabiegi dobre ja sobie wzięłem więcej basenu,ale kąpiele solankowe i mineralne były ok.Reszta jak kto lubi mi akurat nie odpowiadała kroterapia ponieważ co dziennie zmiana wykonującego ten zabieg i każdy inaczej to robił a na dodatek zle .Jedynie Pan w kitlu bardzo profesjonalnie do tego podchodził i to zdawało egzamin.Okolica przepiękna,dużo zwiedziłem a przede wszystkim super atmosfera która praktycznie trwała od początku do końca turnusu.Ludzie których poznałem byli na luzie szło porozmawiać a ile było smiechu to wszyscy co byli na tym turnusie sami wiedzą.Polecam wszystkim Duszniki Pozdro
bary149
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 49
Na forum od: 21 maja 2013 19:58
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jan Kazimierz Duszniki

Post autor: bary149 »

salat63 pisze:Wróciłem 30.05 byłem pierwszy raz i jestem super zadowolony.Byłem w budynku głównym Jan K pawilon A.Jedzenie mi bardzo smakowało nie było dużo ale z dokładkami nie było problemu.Zabiegi dobre ja sobie wzięłem więcej basenu,ale kąpiele solankowe i mineralne były ok.Reszta jak kto lubi mi akurat nie odpowiadała kroterapia ponieważ co dziennie zmiana wykonującego ten zabieg i każdy inaczej to robił a na dodatek zle .Jedynie Pan w kitlu bardzo profesjonalnie do tego podchodził i to zdawało egzamin.Okolica przepiękna,dużo zwiedziłem a przede wszystkim super atmosfera która praktycznie trwała od początku do końca turnusu.Ludzie których poznałem byli na luzie szło porozmawiać a ile było smiechu to wszyscy co byli na tym turnusie sami wiedzą.Polecam wszystkim Duszniki Pozdro
A wiesz cos na temat Chopena gdzies obok w Jan Kazimierz mam posiłki i zabiegi a sanatorium Chopen
ODPOWIEDZ