ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Magda90
Posty: 3
Na forum od: 07 wrz 2017 14:12
Oddział NFZ: Śląski

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Magda90 »

bewe, bardzo dziękuję za odpowiedź, w takim razie pozostaje tylko czekać. ;)
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
vivalavi
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 75
Na forum od: 29 mar 2014 08:41
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: vivalavi »

Witam, mam numer 11800 w kolejce. Czekam od maja 2015. Dzwoniłam dzisiaj do NFZ z nadzieją o możliwość skorzystanie ze zwrotów, niestety nie ma nic. :shock:
Magda90
Posty: 3
Na forum od: 07 wrz 2017 14:12
Oddział NFZ: Śląski

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Magda90 »

chetny pisze: 13 wrz 2017 09:23
Magda90 pisze: 13 wrz 2017 09:09 bewe, bardzo dziękuję za odpowiedź, w takim razie pozostaje tylko czekać. ;)
Pozdrawiam!
Zgadza się cierpliwie czekać , no chyba że już była po 18 czasem i 20 miesiącach weryfikacja to można dzwonić za zwrotami . Dziwią mnie też słowa lekarza że co do terminu wyjazdu , chyba sam potrzebuje diagnozy :lol: :lol: mówiąc takie głupoty ludziom że mają się szykować bo za 2 miesiące jada do sanatorium
Dokładnie, też nie wiem skąd ten lekarz mógł to wiedzieć, ale mniejsza o to. Tym bardziej dzięki za pomoc, na pewno będę tu zaglądać i monitorować jak wygląda sytuacja.
Pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
beab
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 395
Na forum od: 08 mar 2012 10:23

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: beab »

U mnie stuknęło 81495 :) Czas pędzi a numerki wolniutko spadają :)
pozdrawiam oczekujących na swój wyjazd :)
Awatar użytkownika
vivalavi
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 75
Na forum od: 29 mar 2014 08:41
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: vivalavi »

Witam,u mnie drgnęło mam 11600. ;)
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Pietka 50+ »

Dzień dobry, nie było mnie tutaj dwa tygodnie, kolejka na laryngologii spadła w tym czasie o 1750 numerków :shock: średnio. Co do tego dziwnego terminu, o którym pisze Magda90, to lekarz chyba ciut niedoinformowany. Magdo, 33 miesiące od złożenia wniosku to tak przeciętnie czekamy, a te dwa miesiące, to może chodziło mu o to, że wskakuje się po takim terminie z powrotem do kolejki po weryfikacji ;) (tak mniej więcej ). Pozdrawiam wszystkich cierpliwych "czekaczy" . :kwiat:
slawa55
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 32
Na forum od: 14 lut 2014 18:15
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: slawa55 »

Witam.Oczekuje na wyjazd od marca 2015 r.wtedy okres oczekiwania na przydział wynosił 28 miesięcy ,cieszyłam sie że w odpowiednim czasie złożyłam wniosek,bo na kuracji powinnam być w lipcu-sierpniu,tymczasem kolejka sie wydłużyła i jak do tej pory chciałam żeby numerki schodziły szybko,tak teraz chcę aby schodziły jak najwolniej (przepraszam za to wszystkich z wysokimi numerkami),mam nr.4200 i najprawdopodobniej wyjazd wypadnie grudzień-styczeń nie jest to najlepszy czas .Pocieszające jest tylko to że przy weryfikacji miałam przydział do Ciechocinka ,jeżeli się sprawdzi ,to wyjazd zimą do takiego uzdrowiska może nie będzie najgorszy.Pozdrawiam wszystkich oczekujących.
rybka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4585
Na forum od: 13 mar 2013 15:51

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: rybka »

Sława55, moja serdeczna przyjaciólka zlożyla wniosek 20 lutego 2015 r., a przydział do sanatorium otrzymała od 28 listopada przy nr 860, reumatologia - pomyślałam, że może Cię to zainteresuje :)
slawa55
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 32
Na forum od: 14 lut 2014 18:15
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: slawa55 »

Dziękuję,czyli dobrze kombinuję,ja też reumatologia ,może święta przyjdzie mi spędzić pod Tężniami.
slawa55
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 32
Na forum od: 14 lut 2014 18:15
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: slawa55 »

Witam ponownie,mam pytanie :czy na okres Świat Bożego Narodzenia i Sylwestra też otrzymuje sie skierowanie na turnus sanatoryjny?.
ODPOWIEDZ