LUCAS Świeradów Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
alisa
Posty: 2
Na forum od: 19 maja 2013 11:49

LUCAS Świeradów Zdrój

Post autor: alisa »

Witam, mam skierowanie do Uzdrowiska Lucas w Świeradowie Zdrój w ramach prewencji przedrentowej ZUS, chciałabym usłyszeć aktualne opinie na temat tego sanatorium, bo wszystko co udało mi się znaleźć w necie jest przynajmniej z przed dwóch lat. Mój turnus zaczyna się 03.06.2013. Czekam na informację
Dzięki :D
zarmen_88
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 28 sty 2013 12:38
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 3

Re: LUCAS Świeradów Zdrój

Post autor: zarmen_88 »

Witam. Na pewno nie będziesz żałowała ,w skrócie pisząc wszystko jest bardzo OK ,zresztą trzeba tam być żeby się przekonać :) Pozdrowienia dla ludzi z turnusu 15.03 -07.04.13r. :D
101054
Posty: 1
Na forum od: 07 lip 2013 20:43

Re: LUCAS Świeradów Zdrój

Post autor: 101054 »

Witam serdecznie
Jadę również do Sanatorium LUKAS z ZUS-u od 22.07.2013r po raz pierwszy wraz z małżonkiem. Bardzo proszę o podanie informacji: czy są ręczniki w pokojach i ich wymiana na czyste, co z posiłkami, do której godziny rehabilitacja i jak traktuje się kuracjuszy z ZUS - u , ponieważ po przeczytanych wpisach , że za darmo to gorsza kategoria- a te 35 lat płaconych składek ZUS-owi to niby nie pieniążki.

Z niecierpliwością czekam na informacje. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ