Horyniec

W tym dziale umieszczamy informacje o sprawdzonych miejscach hotelowych i noclegowych w miejscowościach uzdrowiskowych. Specjalnie dla kuracjuszy, którzy w sanatorium wykupują jedynie zabiegi, a pobyt w uzdrowisku organizują samodzielnie.
Regulamin forum
Zamieszczamy tu informacje o sprawdzonych miejscach. Do samych namiarów koniecznie dodajemy przynajmniej krótki opis uzasadniający polecenie.
Poza tym obowiązują wszystkie zasady z regulaminu ogólnego forum dostępnego tu viewtopic.php?f=2&t=10
Gaba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 592
Na forum od: 29 sty 2010 13:46

Horyniec

Post autor: Gaba »

Szukam tanich i sprawdzonych noclegów w Horyńcu blisko Krusu ;)
mielczarczykj
Posty: 1
Na forum od: 12 lis 2017 14:39
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Horyniec

Post autor: mielczarczykj »

też szukam, prośba o pomoc.
[link]
Ostatnio zmieniony 16 gru 2017 23:19 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto link
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7119
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Horyniec - okoliczne noclegownie...

Post autor: jacky6 »

a wystarczy jeno u wujaszka google wklepać tamtejsze noclegi ...
i stanie się światło ...
:mrgreen: To przyjemnie czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi... :ugeek:
forumowicz

Re: Horyniec

Post autor: forumowicz »

Witam :)
Co prawda nigdy tam nie byłem ,ale koleżanaka często tam jezdzi i zatrzymuje się w pensjonacie Hetman .


A wystarczy czasem tak zwyczajnie po ludzku pomóc drugiej osobie a nie pokazywać swojej "wyższości " nad innymi :evil:
Awatar użytkownika
sergio_1 2 3 4
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 339
Na forum od: 19 sty 2014 19:04
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Horyniec

Post autor: sergio_1 2 3 4 »

Nie wszystkie adresy do spania są w Internecie. Ja w Ustroniu znalazłem miejsce dla swoich bliskich właśnie chodząc pytając i szukając blisko Równicy i lepszego w cenie w Internecie niestety nie było. Myślę , że informacja od tych co korzystali jest wiarygodniejsza niż ogłoszenie. Pozdrawiam :D
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Horyniec

Post autor: Fionka »

Janusz składam swój podpis pod ostatnim zdaniem , które napisałeś.
hania2357
Posty: 3
Na forum od: 08 kwie 2018 13:29
Oddział NFZ: Podkarpacki

Re: Horyniec

Post autor: hania2357 »

Polecam Pensjonat Hetman jest milo czysto i blisko ;) .Milego wypoczynku
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3415
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Horyniec

Post autor: Dzia_dek »

W Horyńcu Zdroju na nocleg polecamy pensjonat "Hagi" (dawny "Hubertus"),który jest zlokalizowany przy ul Sanatoryjnej 1.
Przy tej ulicy tylko nieco dalej są również sanatoria: CRR, wille: "Modrzew", "Jawor",Dom Zdrojowy oraz basen "Wodny Świat".
Pobyt tam gwarantuje nam ciszę i spokój z uwagi na niewielki ruch samochodów i brak zabudowań w bezpośrednim sąsiedztwie.
Miejsce nie należy do najtańszych, ale jest to obiekt wysokiej klasy z dobrze wyposażonymi pokojami. Bardzo wygodne łóżko,
lodóweczka w pokoju, a dodatkowo w cenie dostajemy dobre śniadanie. Na miejscu klimatycznie wyposażony i dobrze zaopatrzony
bar, w którym z głośników nieprzerwanie towarzyszy nam dobra muzyka. No i chyba najważniejsza sprawa to właściwa osoba na
właściwym miejscu czyli Pani menadżer zarządzająca tym obiektem w imieniu właścicieli. Tak miłej i kompetentnej osoby na tym
stanowisku już dawno nie spotkałem. Ciągły uśmiech dla gości i ciągła gotowość do pomocy, aby nic nie zakłócało naszego wypoczynku.
Do pensjonatu z przystanku komunikacji autobusowej i stacji kolejowej najłatwiej dojść podziemnym przejściem pod torami, które
jest wyposażone w windę dla niepełnosprawnych. Przejście to jest dobrze oznakowane, poza tym wskaże go nam każda napotkana osoba.
Telefon w sprawie informacji i rezerwacji: 787-706-070.
P1040532.JPG
"Hagi" - widok od strony parkingu no i suczka Sonia - stały "rezydent".
P1040525.JPG
Barek w pensjonacie. Niby skromny ale ma możliwości. :lol:
P1040526.JPG
Sala przy barze gdzie można odpocząć przy dobrej muzyce.
P1040522.JPG
Stół przygotowywany do śniadania dla gości. Chlebek pieczony na liściach kapusty,
pycha, dawno już takiego nie jedliśmy. Długość jeden metr bieżący. :shock: Sprawdziłem. :lol:
P1040513.JPG
Część wypoczynkowa naszego pokoju. :D
p.s. barek w pensjonacie oferuje tylko przekąski. Jeśli potrzebujmy zjeść coś konkretnego
to polecamy restaurację w pensjonacie "Hetman"na Al. Przyjaźni. Jest niedrogo i b. smacznie.
forumowicz

Re: Horyniec

Post autor: forumowicz »

plusik
Awatar użytkownika
Adela
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8986
Na forum od: 12 lip 2014 15:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Horyniec

Post autor: Adela »

Oj brakuje tych plusików :D
Ode mnie też +
ODPOWIEDZ