I Po Turnusie, Wspomnienia...

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
zawiela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1232
Na forum od: 02 sty 2013 08:44
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: I Po Turnusie, Wspomnienia...

Post autor: zawiela »

Zdar-ek1 pisze: 26 sty 2018 17:09 Hej :) Nie dręcz teraz :lol: Oszczędź kuracjusza po debiucie. Pamiętasz jak przed wyjazdem pytałem, jak to będzie :?: To Ci przypomnę co Odpisałaś '' głowa do góry,będzie GIT'' :lol: i było. Teraz się chce podtrzymać formę, a że do Połczyna blisko ;) a że jutro sobota 8-) ...
Ok,nie dręczę...smuteczek... :? Trzymaj formę!!!!
Awatar użytkownika
zawiela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1232
Na forum od: 02 sty 2013 08:44
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: I Po Turnusie, Wspomnienia...

Post autor: zawiela »

Ma60an pisze: 26 sty 2018 20:42
zawiela pisze: 26 sty 2018 16:06
Szczególiki możesz zakopywać ,gdzie chcesz :lol: dawaj szczegóły,bośmy ciekawi ;)
Moze Ty pierwsza podaj te szczegóły skoro jesteś taka ciekawa szczególików innych kuracjuszy ,a nie podpuszczaj chłopaka .. , potem Zdarek -ek1 , ja i inni ..
Oho ho,obrońca lub obrończyni...czyżby z jednego turnusu?
Chcesz szczegóły z pierwszego wyjazdu? Proszę Cię bardzo.Byłam ciemna jak tabaka w rogu...zielona...jakoś nie za bardzo mogłam sie zintegrować,za mało używałam ....wszystkiego :lol: Fakt,młoda i piękna byłam,teraz zostało tylko I :lol:
Następne wyjazdy,to co innego :serce: :serce:
forumowicz

Re: I Po Turnusie, Wspomnienia...

Post autor: forumowicz »

Spokojnie :D :D

I ja mój pierwszy wyjazd nie zaliczam do najlepszych .... dziura , totalna dziura ..... w pokoju ech , .... potem było juz tylko lepiej , no bo gorzej juz chyba nie mogło :lol: :lol: :lol:
forumowicz

Re: I Po Turnusie, Wspomnienia...

Post autor: forumowicz »

Wielkie dzięki Ma60an :) Już czuję się bezpieczniej 8-) Sam puki co zaproponowałem temat,i cieszę się, że mam coraz więcej miłych gości. Może Opowiesz coś ze swoich doświadczeń sanatoryjnych :?: ;)
forumowicz

Re: I Po Turnusie, Wspomnienia...

Post autor: forumowicz »

Miła zawielo, chętnie poznał bym osobiście którąś z osób z tego Forum, może kiedyś :?: Myślę że nadal Masz swoje wdzięki ;) Co z tymi koneksjami z Połczynem 8-) Wybiorę się nawet w ciemno :)
forumowicz

Re: I Po Turnusie, Wspomnienia...

Post autor: forumowicz »

Zdar-ek1 pisze: 26 sty 2018 21:21 Wielkie dzięki Ma60an :) Już czuję się bezpieczniej 8-) Sam puki co zaproponowałem temat,i cieszę się, że mam coraz więcej miłych gości. Może Opowiesz coś ze swoich doświadczeń sanatoryjnych :?: ;)
Raczej nikt nie podzieli się wrazeniami i wspomnieniami w necie - nie dziwię Im się :twisted:
Awatar użytkownika
zawiela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1232
Na forum od: 02 sty 2013 08:44
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: I Po Turnusie, Wspomnienia...

Post autor: zawiela »

Zdar-ek1 pisze: 26 sty 2018 21:30 Miła zawielo, chętnie poznał bym osobiście którąś z osób z tego Forum, może kiedyś :?: Myślę że nadal Masz swoje wdzięki ;) Co z tymi koneksjami z Połczynem 8-) Wybiorę się nawet w ciemno Wdzieki jakies tam zostały hihihihihih
Lada dzień po niedzeli,dostane filmik w wieczorku.Odezwę się .Bywaj zdrowy ,jagodowy :D :D
forumowicz

Re: I Po Turnusie, Wspomnienia...

Post autor: forumowicz »

Ma60an, moim celem nie były poufne zwierzenia, też tak myślę :) Ale raczej miłe lub mniej miłe,i takie bywają wspomnienia z turnusów w różnych ośrodkach ;) Wrażeń myślę nikomu nie zabrakło ;)
forumowicz

Re: I Po Turnusie, Wspomnienia...

Post autor: forumowicz »

zawiela pisze: 26 sty 2018 21:47
Zdar-ek1 pisze: 26 sty 2018 21:30 Miła zawielo, chętnie poznał bym osobiście którąś z osób z tego Forum, może kiedyś :?: Myślę że nadal Masz swoje wdzięki ;) Co z tymi koneksjami z Połczynem 8-) Wybiorę się nawet w ciemno Wdzieki jakies tam zostały hihihihihih
Lada dzień po niedzeli,dostane filmik w wieczorku.Odezwę się .Bywaj zdrowy ,jagodowy :D :D
Będzie mi bardzo miło 8-)
Awatar użytkownika
zawiela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1232
Na forum od: 02 sty 2013 08:44
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: I Po Turnusie, Wspomnienia...

Post autor: zawiela »

Mi również :)
ODPOWIEDZ