Wysowa Instytut Zdrowia Człowieka od 19.02.2018

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Wysowa Instytut Zdrowia Człowieka od 19.02.2018

Post autor: andrzej1955 »

Grzegorz DG pisze: 08 lut 2018 00:24 Tak IZC to były hotel Glimar Uzdrowisko nad Parkiem. W Wysowej też jest Zakład Przyrodoleczniczy z bazą zabiegową.
Witam,nie wiem od kiedy jest Zakład Przyrodoleczniczy z bazą zabiegową-prośba o informację-bo według mnie jest to pijalnia z basenem,saunami i kąpielami,umiejscowiona w parku-będę wdzięczny za wiarygodną informację,Przyjemnego Pobytu w tym Cichym i Urokliwym Zakątku Naszej Ojczyzny Życzę,Pozdrawiam :)
Grzegorz DG
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 36
Na forum od: 30 sty 2018 11:20
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wysowa Instytut Zdrowia Człowieka od 19.02.2018

Post autor: Grzegorz DG »

Na stronie internetowej Uzdrowisko Wysowa znalazłem takie informacje w dziale aktualności ,,Budynek murowany trzy-kondygnacyjny bez barier architektonicznych.Mieści się tam też siedziba zarządu uzdrowiska numer budynku 149 .Możliwe że różne nazwy są tego obiektu.
mariolaa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 565
Na forum od: 16 mar 2011 20:33

Re: Wysowa Instytut Zdrowia Człowieka od 19.02.2018

Post autor: mariolaa »

Zakład przyrodoleczniczy znajduje się w okolicy cerkwi idąc od sanatorium Biawena, Instytutu Zdrowia, po lewej Glinik i dalej w kierunku cerkwi po prawej stronie, mijamy z boku po prawej stronie park. Dawniej to z Biaweny dowozili busikami tam na mokre zabiegi, nie wiem jak jest teraz.
Rysz
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 05 gru 2017 18:30
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Wysowa Instytut Zdrowia Człowieka od 19.02.2018

Post autor: Rysz »

Bardzo żeście namieszali z adresem i nawą ,Instytut Zdrowia Człowieka Sp. z o.o.jest to spółka 3-ch uzdrowisk : Muszyna ,Uniejów i Wysowa Zdrój 95 lub jak kto woli Uzdrowisko Wysowa nad Parkiem./dawny hotel Glimar/ ,w sąsiedztwie jest uzdrowisko Beskid, a nieco wyżej Bjawena. Co do Glinika jest położony od tych ośrodków około kilometra dalej. Byłem tam w styczniu tak więc macie wyjaśnienie raczej dobre. Przecież na skierowaniu jest podany aktualny adres ,więc co kombinować.
Pozdrawiam i życzę udanego kurowania.
mariolaa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 565
Na forum od: 16 mar 2011 20:33

Re: Wysowa Instytut Zdrowia Człowieka od 19.02.2018

Post autor: mariolaa »

Napisałam ze to było dawniej, zakład przyrodoleczniczy był i podlegał pod Uzdrowisko Wysowa, teraz sprawdziłam już wszystkie zabiegi są na miejscu w Biawenie i Beskidzie- zakład został zlikwidowany w ostatnich latach - oj czyli jak dawno tam nie byłam ;) . Natomiast Instytut Zdrowia Człowieka jest odrębną spółką (dawny hotel Glimar) tak jak napisał Rysz. Pozdrawiam i życzę miłego pobytu :)
Grzegorz DG
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 36
Na forum od: 30 sty 2018 11:20
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wysowa Instytut Zdrowia Człowieka od 19.02.2018

Post autor: Grzegorz DG »

Różne nazwy są w użyciu IZC czy Uzdrowisko nad Parkiem Wysowa 95 ale jest to ten sam obiekt.Prawdą jest to że spółka IZC prowadzi trzy takie ośrodki w różnych miejscowościach jak tutaj było pisane powyżej.
Kuracjuszka_08
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 180
Na forum od: 09 lut 2018 19:22
Oddział NFZ: Śląski

Re: Wysowa Instytut Zdrowia Człowieka od 19.02.2018

Post autor: Kuracjuszka_08 »

Hej . Włączę sie w temat bo bylam w IZC . Rehabilitacja jest ok . Ośrodek super . Szkoda tylko ze parking taki drogi . Zycze milego pobytu i dobrego towarzystwa . :lol:
Kuracjuszka_08
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 180
Na forum od: 09 lut 2018 19:22
Oddział NFZ: Śląski

Re: Wysowa Instytut Zdrowia Człowieka od 19.02.2018

Post autor: Kuracjuszka_08 »

Jeśli macie jakieś pytania dotyczace IZC to chętnie pomoge i odpowiem :)
Grzegorz DG
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 36
Na forum od: 30 sty 2018 11:20
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wysowa Instytut Zdrowia Człowieka od 19.02.2018

Post autor: Grzegorz DG »

Ja zapytam zabiegi i baza zabiegowa kadra IZC jak Pani ocenia patrzałem na ich stronie internetowej ale nia ma dokładnych informacji.
Kuracjuszka_08
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 180
Na forum od: 09 lut 2018 19:22
Oddział NFZ: Śląski

Re: Wysowa Instytut Zdrowia Człowieka od 19.02.2018

Post autor: Kuracjuszka_08 »

Zabiegi to ustala lekarz na miejscu i jest tych zabiegow sporo . Basen jest po drugiej stronie ulicy widac go z ośrodka .reszta zabiegow w ośrodku . Kadra była fajna przynajmniej jak ja bylam .mozna sie z nimi dogadac . Ja bylam zadowolna .
ODPOWIEDZ