Jadę do sanatorium Korona w Muszynie 3-24.04.2018

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
forumowicz

Jadę do sanatorium Korona w Muszynie 3-24.04.2018

Post autor: forumowicz »

Witam. Wyjeżdżam do sanatorium Korona w Muszynie. Czy ktoś jedzie w tym terminie z Małopolski ? I czy może ktoś podzielić się aktualnymi informacjami o tym sanatorium ? Czy są tam pokoje typu "studio". Pozdrawiam wszystkich wybierających się do Muszyny 😆✋
Ostatnio zmieniony 13 mar 2018 20:19 przez moderator, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: uściślono tytuł
elva
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 58
Na forum od: 03 paź 2017 09:00
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Jadę do sanatorium.

Post autor: elva »

goja54 pisze: 09 mar 2018 10:23 Witam. Wyjeżdżam do sanatorium Korona w Muszynie. Czy ktoś jedzie w tym terminie z Małopolski ? I czy może ktoś podzielić się aktualnymi informacjami o tym sanatorium ? Czy są tam pokoje typu "studio". Pozdrawiam wszystkich wybierających się do Muszyny 😆✋
Witaj Goja też dostałam skierowanie do tego sanatorium i jak na razie jestem w trakcie przeszukiwania internetu,wygląda obiecująco :) a kiedy jedziesz?bo ja 25 kwietnia .Pozdrawiam.
forumowicz

Re: Jadę do sanatorium Korona w Muszynie

Post autor: forumowicz »

Witaj Elba. Zapomniałam dopisać termin wyjazdu.Ja jadę na turnus od 3 kwietnia do 24 kwietnia . Jadę z nfz-tu. Ale pojadę dzień wcześniej tj. 2 kwietnia czyli w drugi dzień Świąt po południu. Szkoda że nie w tym samym terminie co Ty. Powinno być wtedy już cieplej no i dzień dłuższy. Jak na razie nie znajduję nikogo w moim terminie. Ale za to będę mogła napisać Ci coś jak tam jest zanim Ty pojedziesz. Pozdrawiam cieplutko i dziękuję za odpowiedź. :kwiat: :D
elva
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 58
Na forum od: 03 paź 2017 09:00
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Jadę do sanatorium Korona w Muszynie

Post autor: elva »

goja54 pisze: 13 mar 2018 11:11 Witaj Elba. Zapomniałam dopisać termin wyjazdu.Ja jadę na turnus od 3 kwietnia do 24 kwietnia . Jadę z nfz-tu. Ale pojadę dzień wcześniej tj. 2 kwietnia czyli w drugi dzień Świąt po południu. Szkoda że nie w tym samym terminie co Ty. Powinno być wtedy już cieplej no i dzień dłuższy. Jak na razie nie znajduję nikogo w moim terminie. Ale za to będę mogła napisać Ci coś jak tam jest zanim Ty pojedziesz. Pozdrawiam cieplutko i dziękuję za odpowiedź. :kwiat: :D
uszyna
Witaj Goja no szkoda ja też nikogo nie znalazłam w moim terminie,dzwoniłam do Korony próbując załatwić jedynkę ale nie rezerwują i nie ma gwarancji nawet jak przyjadę dzień wcześniej,ale nic Muszyna jest piękna i będziemy zadowolone.Napisz jak jest :) Pozdrawiam :kwiat:
forumowicz

Re: Jadę do sanatorium Korona w Muszynie

Post autor: forumowicz »

Witaj ponownie! Może jeszcze ktoś odezwie się. Jeszcze trochę czasu zostało. Miłego pobytu.!
jurekk
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 84
Na forum od: 15 maja 2014 18:09
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Jadę do sanatorium Korona w Muszynie 3-24.04.2018

Post autor: jurekk »

Byłem w Koronie w listopadzie ubiegłego roku i mam jak najlepsze zdanie o tym sanatorium. Wszystkie zabiegi są na miejscu,
jurekk
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 84
Na forum od: 15 maja 2014 18:09
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Jadę do sanatorium Korona w Muszynie 3-24.04.2018

Post autor: jurekk »

.... świetna baza zabiegowa i bardzo mili rehabilitanci. Pokoje są przytulne i co ciekawe codziennie sprzątane (oczywiście oprócz niedzieli). Pokoje na pewno są dwu i trzyosobowe jako osobne, ale i jako studio. Jedzenie urozmaicone i bardzo smaczne.
Miejscowe biuro podróży organizuje sporo wycieczek i można coś sobie wybrać... na miejsce przychodzi właściciel z informacjami i przyjmuje zapisy.
Na miejscu jest kawiarnia, w której można potańczyć czynna codziennie oprócz poniedziałków.
Przy samym sanatorium jest przepiękny ogród zmysłów, wiec można miło pospacerować i pooddychać wspaniałym górskim powietrzem :)
Miejscowość jest mała, ale naprawdę pięknie położona i niezmiernie klimatyczna, a bliskość Krynicy Zdroju tylko jeszcze dodaje jej uroku... miłego pobytu i pozdrów ode mnie Muszynę :D
forumowicz

Re: Jadę do sanatorium Korona w Muszynie 3-24.04.2018

Post autor: forumowicz »

Witaj Jurek ! Dzięki za odpowiedź i szczegółowe informacje. Muszynę trochę znam ale z dawniejszych lat z prywatnych wyjazdów. A jeżeli chodzi o Koronę to interesowało mnie właśnie czy są pokoje 2 osobowe w studio gdyż na stronie brak o tym informacji. Mam nadzieję że uda mi się załapać na taki pokój gdyż chcę pojechać tam dzień wcześniej tj w drugi dzień świąt. Oby tylko pogoda dopisała. Muszynę oczywiście pozdrowię od Ciebie. Jeszcze raz dziękuję za informacje i życzę radosnych Świąt wielkanocnych. :lol: :kwiat:
jurekk
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 84
Na forum od: 15 maja 2014 18:09
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Jadę do sanatorium Korona w Muszynie 3-24.04.2018

Post autor: jurekk »

Witaj Goja :).
Ja akurat w studio nie mieszkałem, ale wiem że takie są. Z tym, że jest ich bardzo mało i prawdopodobnie wszystkie na ostatnim 5 piętrze, ale nie martw się bo jest tam winda, która dojeżdża do 4 piętra, wiec tylko jedno piętro byś miała do pokonania na piechotę.... ale pewnie dasz radę :).
Ja masz zamiar jechać dzień wcześniej, to na pewno uda Ci się takie studio zaklepać, ale upewnij się, że będą mieli dla Ciebie miejsce... i jeśli takie się znajdzie, to zapewne dodatkowo płatne, ale chyba o tym dobrze wiesz :D.

Dziękuję za życzenia Wielkanocne... i Tobie życzę jak milszych i spokojnych :kwiat: ... a podczas pobytu jak najlepszej pogody!!!

Ps. gdybyś chciała jeszcze jakieś informacje, to śmiało pytaj... dopóki jeszcze pamiętam ;) :lol:
jurekk
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 84
Na forum od: 15 maja 2014 18:09
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Jadę do sanatorium Korona w Muszynie 3-24.04.2018

Post autor: jurekk »

I jeszcze jedno.... skoro Muszynę znasz z dawnych lat, to pewnie Ciebie jeszcze teraz miło zaskoczy, bo nie wiem, czy już za Twoich poprzednich tam pobytach były Ogrody Zmysłów, czy chociażby przepiękny Ogród Zakochanych :roll:
ODPOWIEDZ