Mazowiecki NFZ - z jakim numerkiem przydział?

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
renatka11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 296
Na forum od: 29 lis 2013 08:51
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Mazowiecki NFZ - z jakim numerkiem przydział?

Post autor: renatka11 »

Czekam z nr 24785 na dzień dzisiejszy, wniosek złożony 21 czerwca 2016 i zakwalifikowany na choroby naczyń obwodowych. Jak myślicie na jaki miesiąc mogę otrzymać sanatorium i gdzie wysyła NFZ Mazowiecki na takie schorzenie. :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
Jolka13
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 35
Na forum od: 09 mar 2018 20:45
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Mazowiecki NFZ - z jakim numerkiem przydział?

Post autor: Jolka13 »

Przez ostatnie dwa dni spadło prawie 500 miejsc. Słyszałam, że latem dużo miejsc jest zajętych prywatnie więc pewnie wolniej kolejka się przesuwa :kwiat:
DORO
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 443
Na forum od: 22 wrz 2015 08:23
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Mazowiecki NFZ - z jakim numerkiem przydział?

Post autor: DORO »

:) Hanna i co? Cisza, nic ? Po 24 miesiącach jestem 3700 w kolejce, zaraz po Tobie ;) Oby ten mój maj nie okazał się późnym czerwcem ...
Awatar użytkownika
MoniaWawa
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 93
Na forum od: 06 mar 2015 15:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Mazowiecki NFZ - z jakim numerkiem przydział?

Post autor: MoniaWawa »

DORO myślę że możesz się nie załapać na maj , chociaż zwrotów jest całe mnóstwo i bardzo dużo osób jedzie jeszcze pod koniec marca . Ciekawa co u Hanna31 :roll:
Awatar użytkownika
dziunia60
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2147
Na forum od: 18 sty 2013 11:15
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Mazowiecki NFZ - z jakim numerkiem przydział?

Post autor: dziunia60 »

Witajcie mam numer 3710 i mam nadzieję że dostanę w czerwcu. ostatnio dość szybko spadają numerki.
Awatar użytkownika
jaga167
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 307
Na forum od: 16 lut 2015 08:11
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Mazowiecki NFZ - z jakim numerkiem przydział?

Post autor: jaga167 »

dziunia60 pisze: 15 mar 2018 00:20 Witajcie mam numer 3710 i mam nadzieję że dostanę w czerwcu. ostatnio dość szybko spadają numerki.
Witaj dziunia60! A kiedy składałaś wniosek? Jakie schorzenie? Jeśli reumatologia, to wydaje mi się, że są opóźnienia. Mnie 26 miesiąc wypada w czerwcu a mam dopiero numer 9200.
hanna31
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 26 lut 2018 22:44
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Mazowiecki NFZ - z jakim numerkiem przydział?

Post autor: hanna31 »

Witajcie
Dzisiaj otrzymałam przydział do Buska Zdrój sanatorium Mikołaj w dniach 8-29 maj. Cieszę się, że do Buska, bo zabiegi bardzo dobre. Tyle że może niekoniecznie do Mikołaja. Opinie sprzed kilku lat byle jakie, ale z poprzedniego roku dobre. Kiedyś chodziło się na zabiegi do innych sanatoriów, dzisiaj oprócz basenu, wszystkie zabiegi solankowe, borowinowe itp na miejscu. Termin też niekoniecznie, ale może uda mi się skrócić kilka dni, bo 26 maja mam uroczystość. Tak czy siak wiem na czym stoję. Aha, jeszcze dla oczekujących ważny jest mój numer - 727. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
MoniaWawa
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 93
Na forum od: 06 mar 2015 15:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Mazowiecki NFZ - z jakim numerkiem przydział?

Post autor: MoniaWawa »

hanna31 pisze: 15 mar 2018 11:08 Witajcie
Dzisiaj otrzymałam przydział do Buska Zdrój sanatorium Mikołaj w dniach 8-29 maj. Cieszę się, że do Buska, bo zabiegi bardzo dobre. Tyle że może niekoniecznie do Mikołaja. Opinie sprzed kilku lat byle jakie, ale z poprzedniego roku dobre. Kiedyś chodziło się na zabiegi do innych sanatoriów, dzisiaj oprócz basenu, wszystkie zabiegi solankowe, borowinowe itp na miejscu. Termin też niekoniecznie, ale może uda mi się skrócić kilka dni, bo 26 maja mam uroczystość. Tak czy siak wiem na czym stoję. Aha, jeszcze dla oczekujących ważny jest mój numer - 727. Pozdrawiam.
Hanna31 , gratulacje :o otrzymany przez Ciebie przydział będzie na pewno udany :lol: życzę Ci tego z całego serducha . :serce:
Awatar użytkownika
dziunia60
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2147
Na forum od: 18 sty 2013 11:15
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Mazowiecki NFZ - z jakim numerkiem przydział?

Post autor: dziunia60 »

jaga167 pisze: 15 mar 2018 07:48
dziunia60 pisze: 15 mar 2018 00:20 Witajcie mam numer 3710 i mam nadzieję że dostanę w czerwcu. ostatnio dość szybko spadają numerki.
Witaj dziunia60! A kiedy składałaś wniosek? Jakie schorzenie? Jeśli reumatologia, to wydaje mi się, że są opóźnienia. Mnie 26 miesiąc wypada w czerwcu a mam dopiero numer 9200.
Ja składałam 10 marca reumatologia i zaczynałam z numerem 102000 jak składałam po weryfikacji pani w NFZ powiedziała że nie wcześniej jak czerwiec. Mi 26 m-cy mija w maju ale maj średnio mi pasuje bo mam wnuczki komunię więc trzymam się tego co mówi NFZ :D . Dziś teraz mam nr 3558. Pozdrawiam i miłego czekania. :kwiat:
Awatar użytkownika
jaga167
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 307
Na forum od: 16 lut 2015 08:11
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Mazowiecki NFZ - z jakim numerkiem przydział?

Post autor: jaga167 »

hanna31 pisze: 15 mar 2018 11:08 Witajcie
Dzisiaj otrzymałam przydział do Buska Zdrój sanatorium Mikołaj w dniach 8-29 maj. Cieszę się, że do Buska, bo zabiegi bardzo dobre. Tyle że może niekoniecznie do Mikołaja. Opinie sprzed kilku lat byle jakie, ale z poprzedniego roku dobre. Kiedyś chodziło się na zabiegi do innych sanatoriów, dzisiaj oprócz basenu, wszystkie zabiegi solankowe, borowinowe itp na miejscu. Termin też niekoniecznie, ale może uda mi się skrócić kilka dni, bo 26 maja mam uroczystość. Tak czy siak wiem na czym stoję. Aha, jeszcze dla oczekujących ważny jest mój numer - 727. Pozdrawiam.
Gratuluję przydziału! Fajny termin! Jeśli mogę coś poradzić, to zorientuj się teraz jak to jest w Mikołaju ze skróceniem pobytu. Wiem, że jest to trudne. Niektóre sanatoria wymagają zwrotu kasy za każdy niewykorzystany dzień. Trzy lata temu w Słowackim tak było...
ODPOWIEDZ