Ciechocinek latem

Okiem kuracjusza.
Awatar użytkownika
Jasmina55
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 747
Na forum od: 28 cze 2014 16:26
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Ciechocinek latem

Post autor: Jasmina55 »

basiat pisze:Właśnie wróciłam z Ciechocinka...Byłam tu pierwszy raz. Rzeczywiście urokliwe miejsce. Spokojne, cudownie ukwiecone i .....jak podsumowała moja córka, która mnie tu odwiedziła- takie, w którym się trochę czas zatrzymał.... Dzięki towarzystwu, które miałam, zachowam Ciechocinek w sercu na zawsze!!

Czas się zatrzymał,ale chce się tam wracać,może właśnie dlatego?
Byłam w Ciechocinku w maju 2013 ale napewno tam jeszcze wrócę
Parki,zieleń i te dywany kwiatowe dodają uroku temu miejscu.
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Ciechocinek latem

Post autor: jan19557 »

Pod warunkiem, że są te dywany. Nasadzenia w tym roku zaczęły się dopiero po 20 maja. Zdążyłem zobaczyć chociaż część i są naprawdę zachwycające.
forumowicz

Re: Ciechocinek latem

Post autor: forumowicz »

A ja wróciłam z Ciechocinka w tę niedzielę czyli 21.IX :D :serce: :serce:
[ obrazek zewnętrzny ]

[ obrazek zewnętrzny ]
[ obrazek zewnętrzny ]

[ obrazek zewnętrzny ]

Warzelnia soli :)
[ obrazek zewnętrzny ]
Oczywiście produkt niezbędny do nadania smaku potrawom ,była wyjątkowo słona inna niż w marketach ;)
Awatar użytkownika
maria123
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1596
Na forum od: 04 lis 2013 21:03
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Ciechocinek latem

Post autor: maria123 »

jan19557 pisze:Pod warunkiem, że są te dywany. Nasadzenia w tym roku zaczęły się dopiero po 20 maja. Zdążyłem zobaczyć chociaż część i są naprawdę zachwycające.
Ja byłam w zimie/grudzień/w Ciechocinku i też wróciłam zachwycona :D Jest tam sporo atrakcji, jak gdyby czas zatrzymał w miejscu. Wróciła bym tam jeszcze :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Ciechocinek latem

Post autor: jan19557 »

maria123 pisze:
jan19557 pisze:Pod warunkiem, że są te dywany. Nasadzenia w tym roku zaczęły się dopiero po 20 maja. Zdążyłem zobaczyć chociaż część i są naprawdę zachwycające.
Ja byłam w zimie/grudzień/w Ciechocinku i też wróciłam zachwycona :D Jest tam sporo atrakcji, jak gdyby czas zatrzymał w miejscu. Wróciła bym tam jeszcze :kwiat: :kwiat: :kwiat:

Wyrażam zgodę :lol: :lol: :lol:
forumowicz

Re: Ciechocinek latem

Post autor: forumowicz »

Warto w lecie do Ciechocinka?co tam jest atrakcyjnego?mam 45 lat,czy towarzystwo w moim wieku tak do 40 ki tam przyjeżdżają panie?i gdzie są najfajniejsze zabawy? proszę o poradę,jestem nowy i nie obyty w temacie
forumowicz

Re: Ciechocinek latem

Post autor: forumowicz »

Jego Wysokość nowy? Od 2012? I ciągle te same rozterki...
Dobra rada pakuj walizki, widać, że lubisz się zabawić. Czy to Ciechocinek czy inna miejscowość zawsze spotkasz przyjaznych, podobnych do Ciebie ludzi.
Nie wiem jakie dokładnie są Twoje oczekiwania...Panie znajdziesz z pewnością, czy młodsze jak lubisz...zapewne tak.
Daj znać jak było na pobycie jak wrócisz...byleby nie po 5 latach wtedy już 50tka na karku :lol:
Wszystkiego dobrego...Wasza Wysokość. :D
forumowicz

Re: Ciechocinek latem

Post autor: forumowicz »

Dzięki Florka!czy wybierasz się może w lipcu do Ciechocinka?tak ładnie piszesz, że zapewne jesteś fajna dziewczyna,i miło by było Cię zapoznać
forumowicz

Re: Ciechocinek latem

Post autor: forumowicz »

Ciechocinek nigdy mnie nie nęcił...wolę inne klimaty. Ale kto wie? Tyle będzie jeszcze okazji...Mam zamiar być na kolejnym ze złotów, oby jak najbliżej mnie.
Daj znać jak Ci poszło 😉 i ...baw się wyśmienicie!
Wszelkie pikantne szczegóły mile widziane 😁😈
forumowicz

Re: Ciechocinek latem

Post autor: forumowicz »

Wybiera się ktoś z Was latem?
ODPOWIEDZ