FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....
Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....
Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....
popatrzyłam na możliwości Twojej podróży , to z jedną przesiadką tak, ale bezpośrednich nie widziałam .
Najbardziej to pasuje Katowice 8:30 - Wrocław 10;45 Neobus
Wrocław 11:45 - Świeradów 14:25 Speddbus
Może ktoś z przyszłych kuracjuszy zaproponuje wspólną podróż ,
powodzenia
Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....
-
- Bardzo Pomocny Kuracjusz
- Posty: 192
- Na forum od: 15 cze 2015 21:22
- Oddział NFZ: Lubelski
- Staż sanatoryjny: 0
Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....polanica zdr
Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....polanica zdr
więc połączeń jest więcej jak w innych częściach roku. W tym momencie znalazłem takie, moim
zdaniem, najbardziej interesujące połączenie na wspomnianej przez Ciebie trasie. I tak:
Wyjazd z Lublina ( Gł. D.A.) o 20;50 - przyjazd do Wrocławia (D.A. ul Sucha) na godz. 5;16,
a o godz. 6;05 z ul. Joanitów (do przejścia około 250 m) masz autobus do Polanicy, w której jesteś
na 8;05. Pierwszy etap podróży realizuje firma "Rago" tel: 661 068 116. Etap drugi P.W. "Beskid"
tel: [te]. Musisz tylko sprawdzić czy w interesującym Ciebie terminie to połączenie będzie
aktualne i ewentualnie zrobić sobie rezerwację.,
Powód: usunięto nr tel.
- Felice
- Przyjaciel forum
- Posty: 20164
- Na forum od: 09 sty 2011 10:42
- Oddział NFZ: Mazowiecki
- Staż sanatoryjny: 0
Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....
-
- Bardzo Pomocny Kuracjusz
- Posty: 192
- Na forum od: 15 cze 2015 21:22
- Oddział NFZ: Lubelski
- Staż sanatoryjny: 0
Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....
-
- Bardzo Pomocny Kuracjusz
- Posty: 192
- Na forum od: 15 cze 2015 21:22
- Oddział NFZ: Lubelski
- Staż sanatoryjny: 0
Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....
- Felice
- Przyjaciel forum
- Posty: 20164
- Na forum od: 09 sty 2011 10:42
- Oddział NFZ: Mazowiecki
- Staż sanatoryjny: 0
Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....
POŚPIESZNYRago Sp. z o.o.
21:04Jastków
21:13Garbów I
21:17ZAGRODY
21:21MARKUSZÓW I
21:28KURÓW I UL.KILIŃSKIEGO
21:50Puławy ul.Woj.Pol.-Dw.PKS 155
22:12ZAŁAZY-01
22:25ZWOLEŃ,UL.MONIUSZKI
23:00RADOM ul.Beliny-Prażm.Dw.PKS01
23:34 WIENIAWA -01
23:49PRZYSUCHA D.A.
24
Lip
00:22OPOCZNO ul. Dworcowa (dworzec
00:51SULEJÓW, UL. DWORCOWA
01:12Piotrków Trybunalski D.A.
01:39BEŁCHATÓW, Sienkiewicza, BZPB
02:12RUSIEC I
02:30OSJAKÓW CENTRUM ul. Targowa
02:57Wieluń D.A/ STASZICA 49
03:35WIERUSZÓW D.A.
03:50Kępno D.A. PKS
04:12SYCÓW, D.A.
04:42OLEŚNICA D.A.
05:11WROCŁAW PLAC GRUNWALDZKI 20925
05:30WROCŁAW D.A. ul. Sucha
06:15ŁAGIEWNIKI
06:42Ząbkowice Śląskie, Niepod. D.K
Ukryj całą trasę
07:12KŁODZKO Pl. Jedność 1
-
- Bardzo Pomocny Kuracjusz
- Posty: 192
- Na forum od: 15 cze 2015 21:22
- Oddział NFZ: Lubelski
- Staż sanatoryjny: 0