Ustroń Złocień

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
forumowicz

Ustroń Złocień

Post autor: forumowicz »

Witam :!: Czy mogę prosić o parę słów na temat tego sanatorium :)
Anka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 585
Na forum od: 18 maja 2010 14:35

Re: Ustroń Złocień

Post autor: Anka »

Witam!
Byłam w Złocieniu i wróciłam bardzo zadowolona.Zabiegi wszystkie na miejscu.Basenu brak.Tańce na miejscu.Piszę tak lakonicznie bo o Złocieniu było dużo pisane.Wpisz w prawym górnym rogu Złocień i się dowiesz się więcej.
Ustroń to bardzo urokliwe miejsce.
Pozdrawiam
forumowicz

Re: Ustroń Złocień

Post autor: forumowicz »

Witam :) Przestudiowałem wszystkie wpisy,ale mało konkretów.Interesuje mnie czy są szanse na jedynkę.Jaki jest standard pokoi,bo coś wyczytałem że jakiś tam ;) gierek,prysznic ,zasłonki :?: :shock: Czy zabiegi można negocjować :?: i ile fundują w turnusie bo różnie to bywa.Jak z internetem,czy jest wi-fi :?: Sam Ustroń dość dobrze znam,ale Złocień tylko z zewnątrz .Z góry dziękuję za obszerniejszy opis,raczej tegoroczny.Spokojnej nocki wszystkim :)
Anka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 585
Na forum od: 18 maja 2010 14:35

Re: Ustroń Złocień

Post autor: Anka »

Witaj!
Postaram sie Ci odpowiedzieć chociaż w Ustroniu byłam 2 lata temu.
Co do jedynki marne szanse.Najgorsze to pierwszy dzień i zakwaterowanie?może się zmieniło/ przyjmowali kuracjuszy od godz 15-tej okropność.
Co do pokoi to fakt wczesny Gierek no i zasłonki prysznicowe są :D
Zabiegi -to najlepiej spisz sobie jakie Ci odpowiadają i nie powinno być problemu.Jeszcze coś lodówki są na korytarzach.
Co do wi-fi to nie pamiętam bo korzystam z przenośnego więc miałam.
Może moje nie całkiem świeże wiadomości Ci troszeczkę naświetlą sytuację.Proponuję,zadzwoń do Złocienia i tam uzyskasz dokładne info.
Pozdrawiam i życzę miłego pobytu
Gaba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 595
Na forum od: 29 sty 2010 13:46

Re: Ustroń Złocień

Post autor: Gaba »

W Złocieniu jest bardzo fajnie-co do jedynek możesz zarezerwowac telefonicznie radze pięto jak najwyższe-spokój,a winda jest.W-fi jest przy recepcji.Jedzenie pyszne domowe ,czyściutko obsługa wspaniała,tańce na miejscu za darmo -p.Krzysiu prowadzi je bardzo fajnie.Masz jeszcze pytania to pisz .
forumowicz

Re: Ustroń Złocień

Post autor: forumowicz »

Gaba dzięki.Dzwoniłem ,jest szansa kazała się przypomnieć na początku września to będzie na zicher.Oby jeszcze pogoda była jako tako,bez deszczu.
ODPOWIEDZ