O wszystkim i o niczym

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
Mask
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 785
Na forum od: 04 mar 2013 10:40
Oddział NFZ: Mazowiecki

O wszystkim i o niczym

Post autor: Mask »

Chciałem wpisać w "Cenzura na forum", ale temat jest zamknięty. Nie wiedziałem gdzie o tym napisać, więc założyłem nowy temat.
Zniknął temat ornitologiczny i nie pokażę Wam zjawiskowo pięknego, majestatycznego widoku balonów w locie :evil: .
Jest czego żałować :(. Loty nocne, odbyły się w białe noce w Karelii, a lataliśmy z ruskiej bani (wielki czarny piec), startując z pomostu, nad jezioro Ładoga :twisted: .
Podejrzewam, że ten piękny widok, też zostałby usunięty.
Może nadejdą inne czasy, wtedy Wam pokażę :mrgreen: .
Awatar użytkownika
El Kopyto
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 226
Na forum od: 23 cze 2013 11:55

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: El Kopyto »

1292103610_by_gitarzysta6662_500.jpg
Awatar użytkownika
eluunia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 10690
Na forum od: 23 lut 2013 16:44

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: eluunia »

......Mask to nie jest o..... niczym to jest pasja ....a tu wielu pasjonatów lotnictwa może nie balonowego ale są ....Widziałam starty takich balonów w Krośnie ..to się nazywa tłok na startowisku :lol: :lol: super widok ....przydałoby się parę fotek :)
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: administrator »

Mask pisze:Chciałem wpisać w "Cenzura na forum", ale temat jest zamknięty. Nie wiedziałem gdzie o tym napisać, więc założyłem nowy temat.
Zniknął temat ornitologiczny i nie pokażę Wam zjawiskowo pięknego, majestatycznego widoku balonów w locie :evil: .
Jest czego żałować :(. Loty nocne, odbyły się w białe noce w Karelii, a lataliśmy z ruskiej bani (wielki czarny piec), startując z pomostu, nad jezioro Ładoga :twisted: .
Podejrzewam, że ten piękny widok, też zostałby usunięty.
Może nadejdą inne czasy, wtedy Wam pokażę :mrgreen: .
Mask, a co miały mieć wspólnego loty balonów z tematem "cenzura na forum", że tam chciałeś te balony wstawiać? Tamten temat został zamknięty na wniosek kilku osób i chyba też samego autora jeśli mnie pamięć nie myli. A ornitologicznego tematu na tym forum jeszcze nie było, więc i nie mógł zniknąć. Natomiast takie "ptaki" jakiego wkleił Max były i będą usuwane. Jeśli lubisz takie oglądać i wklejać to na pewno znajdziesz wiele forów erotycznych :)
Balony zaś dlaczego nie, dziwię się, że nie zaryzykowałeś i dziwię, się, że nie założyłeś wątku o stosownym do balonów tytule bo balon do ornitologi ma się tak jak samochód do biegaczy. No chyba, że miały to być "balony" w wydaniu Maxa.
Także bardzo zapraszam do założenia tematu o balonach. Sam chętnie poczytam.
A ten oczywiście zamykam bo nie wnosi nic na forum.
Awatar użytkownika
Mask
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 785
Na forum od: 04 mar 2013 10:40
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Administrator Forum NS

Post autor: Mask »

W temacie, który założyłem, skomentowałeś moje zachowanie i zadałeś kilka pytań. Po czym zamknąłeś temat. Nie dałeś mi możliwości skomentowania.
Rozumiem, że nie oczekujesz ode mnie żadnej odpowiedzi, na zadane przez Ciebie pytania. Tak też zrobię.
-------
Stanowczo jednak, nie zgodzę się z Twoim stwierdzeniem, że:
Jeśli lubisz takie oglądać i wklejać to na pewno znajdziesz wiele forów erotycznych :)
To czy "lubię takie oglądać" nie ma najmniejszego znaczenia, natomiast proszę nie pisać "i wklejać", ponieważ , tak jak sugerujesz, ja nic erotycznego nie wklejałem!
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: administrator »

Przeniosłem Twój post do Twojego tematu by zachować ciągłość dyskusji...

Mask, pytanie moje było jedno i raczej retoryczne bo związku między balonem, a "cenzura na forum" nie widzę.
Jedną z zasad tego forum jest pisanie na temat (oczywiście nie zawsze się da). Dlatego jak Ci napisałem i jak też sugerowała Eluunia, fajnie by było byś założył wątek o balonach i tam pisał o swojej pasji. Na pewno balony nie są obiektem moich działań moderacyjnych, a pewnie wielu forumowiczów czytałoby to z zainteresowaniem.

Moja wypowiedź na temat wklejania "ptaków" jest czysto przypuszczająca, dlatego też zaczyna się od jeśli. A z dalszego jej ciągu wynika nadzieja, że to przypuszczenie jest oczywiście błędne i po prostu powinieneś założyć wątek o stosownym tytule, o czym już piszę trzeci raz w tym momencie i znów nie widzę sensu pozostawiania tego tematu otwartym.
W zasadzie to ja powinienem zapytać skąd w Twoim poście inicjującym ten wątek tyle przypuszczeń, a wręcz sugestii, że ciekawy temat o balonach byłby usunięty? Czy nie widzisz tu na forum wielu różnych wątków na różne tematy? Nie są usuwane. To co staram się usuwać to przesadzona erotyka, a może nawet nie erotyka (bo ta jest raczej piękna) lecz po prostu niesmaczne zdjęcia czy posty.

Pozdrawiam serdecznie
Zablokowany