Pobyt pełnopłatny

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Pobyt pełnopłatny

Post autor: zbigniew165 »

Pancernz przyjrzałem się temu obiektowi Hotel Ustka i faktycznie masz rację, że jest godny uwagi. Co do zabiegów to ma tylko trzy dziennie, a w Flisaku są cztery dziennie i w pakiecie Flisak ma kilka masaży. Jego atutem jest jak pisałeś bezpłatny parking, szwedzki stół i bliskość morza co przy astmie jest istotne. Dziękuję Ci za informację. Na razie walczę o zwrot nad morze.Wyjazd prywatny zostawiam w rezerwie.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14583
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Pobyt pełnopłatny

Post autor: GIENIA »

Zbyszku .... zaglądnij na Maxim w Jastrzębiej Górze

[link]
Ostatnio zmieniony 01 paź 2018 22:03 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto link
forumowicz

Re: Pobyt pełnopłatny

Post autor: forumowicz »

ten sam właściciel ma jeszcze ośrodek w Łebie
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Pobyt pełnopłatny

Post autor: zbigniew165 »

Dziękuję Ci GIENIA, ale grupowe zabiegi to ja mam w ZUS za darmo. Jeżeli dowożą busem do plaży, to też nie dla mnie. Ja chcę mieszkać w pobliżu plaży, a nie jeździć na nią busem. Zdecydowanie wolę tereny woj. zachodniopomorskiego i te miejsca, które wcześniej mi podałaś spełniają moje wymagania. Bliskość morza od 50-300 metrów i baza zabiegowa z podanymi konkretnymi zabiegami, a nie dwa zabiegi prądowe i dwa grupowe w MAXIMIE. Zdecydowanie na nie. Ogólnie Łeba mi się podoba.
Awatar użytkownika
Pancernz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1386
Na forum od: 28 kwie 2017 17:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Pobyt pełnopłatny

Post autor: Pancernz »

Zbigniew super dzięki za namiary na kolejny fajny i tani ośrodek ,co do mojej propozycji mam takie porównanie Flisak jedynka (też tanio)1460 zł Ustka 1200 różnica 260 zł ,przy założeniu że Flisak daje 4 zabiegi a Ustka 3 to za te 260 zł mogę dokupić dobre dwa zabiegi co da mi łącznie 5 zabiegów na dzień i taką też strategię na ten rok przyjąłem ,że dwa zabiegi dokupię a jeśli ceną zejdą w promocji na 960 zł jak w zeszłym roku to różnica zrobi się aż 460 zł no kolejne dwa zabiegi można dokupić co by dało 7 dziennie .Przyznać uczciwie jednak i bez bicia muszę ,że nie znalazł bym w mojej kochanej Ustce aż tylu zabiegów do wykonania bo bazę zabiegową mają skromną w końcu nie są obiektem sanatoryjnym a jedynie świadczą je "dodatkowo". Kiedyś może skuszę się na twoją propozycję we Flisaku może odmiana się przyda kto wie ,dzięki raz jeszcze za podpowiedzi w tym temacie ,serdecznie pozdrawiam

ps Gienia ten maxim to jedynie do października ma turnusy w zimie wnioskuje z ich strony mają zamknięte
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14583
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Pobyt pełnopłatny

Post autor: GIENIA »

zbigniew165 pisze: 25 wrz 2018 09:05 Maria K ja ja tylko poczytałem strony internetowe i od razu jak GIENIA mi podała tą lokalizację również uznałem, że Sarbinowo i Flisak to jest to miejsce, gdzie chciałbym jechać. Twoja opinia tylko mnie utwierdziła w tym przekonaniu. Jeżeli nie wydzwonię zwrotów w październiku, to chyba pojadę do tego Flisaka w listopadzie. Są wtedy najlepsze oferty 40 zabiegów w 10 dni zabiegowych. Dzięki za opinię. :kwiat:
Jak już pisałam była tam znajoma mojego znajomego :) .... Jej opinia jest taka sama jak Marii , jest bardzo zadowolona z pobytu i zamierza wrócić tam w przyszłym roku :)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14583
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Pobyt pełnopłatny

Post autor: GIENIA »

Pancernz .... a Ty byłes w Ustce , w Hotelu Ustka ( dawne Azoty ) :?:
Jeśli tak , to czym różni się pokój standard , od pokoju o podwyższonym standardzie :?:
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Pobyt pełnopłatny

Post autor: jan19557 »

Maxim jest troszkę na uboczu. Do morza około 700-800 m. Mieszkałem w pobliżu ale teraz raczej bym nie polecał. Ja byłem teraz w sierpniu w Jastrzębiej. problem jest taki, że zejście do plaży to 170 schodków a skoro latem był problem z tańcami bo w kilku miejscach balowało po kilka osób to teraz jak pozamykają sezonowe stoiska będą nudy. Można też udać w stronę zachodnią około 2 km. i wtedy do plaży po płaskim terenie od szosy 100-150 m. Ja byłem w Trzech koronach . Wybór należy do was.
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1245
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Pobyt pełnopłatny

Post autor: Samosia »

Witajcie....Pytanie do znawców....Zatanawiamy się z córka nad prywatym wyjazdem .... Przeglądamy oferty i natrafiłyśmy na Lądek Zdrój....zainteresowały nas dwa pakiety:

1.Pakiet tradycyjny -- 17 zabiegów w pobytach z 7 noclegami, 32 zabiegi w pobytach z 12 noclegami
2.W trosce o Twoje stawy, w trosce o Twój kręgosłup --od 25 do 28 zabiegów leczniczych w pobytach z 7 noclegiami

Pytanie do znawców....Jaki pakiet jest lepszy jeśli chodzi o problemy ze stawem biodrowym i kręgosłupem....W jakim z obiektow lepiej nocować aby baza zabiegowa była na miejscu :?: :?: :?: Pozdrawiam wszystkich :)
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Pobyt pełnopłatny

Post autor: sztani »

Nie wymieniłeś ośrodka a to też ważne zawsze im więcej zabiegów to chyba lepiej a podstawą aby coś pomogły to potrzeba co najmniej 10dni zabiegowych pozdrawiam
ODPOWIEDZ