Ustronie - ROSOMAK

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
AleksandraWroclaw
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1645
Na forum od: 08 wrz 2011 21:34
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 1

Ustronie - ROSOMAK

Post autor: AleksandraWroclaw »

Witam, mam skierowanie na pobyt sanatoryjny ,turnus w terminie 05-26.10.2011r jade autem z Wroclawia.
Prosze o spostrzeżenia korzystajacych z tego obiektu.Pozdrawiam HA
mada
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 29
Na forum od: 07 mar 2009 22:39

Re: Ustronie - ROSOMAK

Post autor: mada »

www.forum.nasze-sanatorium.pl/viewtopic ... oń+rosomak
Witam pod w/w linkiem na tym forum znajdziesz opinię o tym sanatorium. Są bardzo różne dlatego nie stresuj się nimi bo oczywiście Ty możesz mięć zgoła inne wrażenia i doświadczenia. Czekamy na opinie od Ciebie. Życzę miłego pobytu.
mada
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 29
Na forum od: 07 mar 2009 22:39

Re: Ustronie - ROSOMAK

Post autor: mada »

A i najważniejsze ja byłam bardzo zadowolona z pobytu. Miałam tylko jeden mankament TO BYŁ STYCZEŃ i było bardzo mroźnie a chodząc na zabiegi do Równicy a zwłaszcza na kąpiele to nie było za ciekawie. Ale były koleżanki z samochodem to podwoziły. To był rok 2009.
boss
Posty: 3
Na forum od: 12 sie 2013 21:34
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 12

Ustroń anie Ustronie

Post autor: boss »

Nie wprowadzajcie ludzi w błąd .Miejscowość o której piszecie to Ustroń.
Awatar użytkownika
tadeo438
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 72
Na forum od: 18 cze 2012 19:55

Re: Ustronie - ROSOMAK

Post autor: tadeo438 »

Jedzenie w Rosomaku dla kuracjuszy z ZUSu to katastrofa...waza zupy na 6 osób ...2 ziemniaki i kawaleczek mięsa dla doroslego mężczyzny to kpina...jedyny plus to panie przeprowadzające zabiegi i sprzątające bardzo mile i uczynne..pozdrawiam
ODPOWIEDZ