Dla Wojtaszka

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Dla Wojtaszka

Post autor: medi »

violet58 pisze:To tak dla równowagi Ci powiem, że byłem w Sopocie z kolegą po by-passach. Z trudem odratowany po ciężkim zawale, a teraz tańce, hulanki i swawole.
Fantastyczne poczucie humoru i kompan jak się patrzy. Uwierz mi, nie ma reguły - co ma być to będzie...
A będzie dobrze, bo inaczej być nie może!!!
Pozdrawiam
Potwierdzam .Mój po operacji był w najgorszym stanie na sali pomimo tego ,że był młody jeszcze ,.;..9 rok po operacji , robi wszystko co zdrowy człowiek a może i więcej :o ....Jak już dojdzie tata do siebie pilnuj żeby dużo chodził ,powolutku z dnia na dzień coraz więcej ,a będzie dobrze
Awatar użytkownika
wojtaszek
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 179
Na forum od: 04 mar 2013 22:12

Re: Dla Wojtaszka

Post autor: wojtaszek »

W tych dniach kiedy byłem smutny i zmeczony brakowalo sil by żyć byliscie ze mną .WY MOI PRZYJACIELE :kwiat: :kwiat: :kwiat: :serce: :serce: :serce: daliscie wiarę i nadzieję na lepsze jutro. Przyszedl ten dzień Dzisiejszy gdy smutki poszły w cień, nastała chęć i radość życia .Widzę słońca jasny blask w Sercu gra muzyka, którą słyszę wyraźniej a Ciało rwie sie do tańca :P :P Dzis o 8.40 mialem telefon z Gdanska o udanej operacij i przyjęcia się pajpasow u Taty :P Stan zdrowia jest dobry siły pomalutku wracają.Dziekuje WSZYSTKIM za dodanie wiary i otuchy :kwiat: :serce: CHCE z Wami tańczyć i śpiewać az do utraty tchu :lol:
Awatar użytkownika
krecik
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2904
Na forum od: 04 cze 2013 17:44
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Dla Wojtaszka

Post autor: krecik »

Trzymaj się Wojtaszku, wszystko będzie ok. Najtrudniejszy okres już za Twoim Tatą i za Tobą :!:
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Dla Wojtaszka

Post autor: Selene »

Wojtaszku :kwiat: co Tam u Ciebie :?: :D Kiedy będziesz z nami śpiewał i tańczył do utraty tchu :?: :lol:
forumowicz

Re: Dla Wojtaszka

Post autor: forumowicz »

witaj Wojtaszek! mam nadzieje że ciężkie chwile za Tobą,widzisz takie jest życie,głowa do góry! dawaj do Krynicy we wrześniu!!
ODPOWIEDZ