Hutmen Dąbki

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
kaja58
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 24
Na forum od: 31 lip 2011 10:12

Hutmen Dąbki

Post autor: kaja58 »

Witam:) Dostałam skierowanie z NFZ Hutmen Dąbki w październiku. Prosze o opinie o tym sanatorium. Pozdrawiam:)
najsak
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 01 wrz 2013 15:57
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Hutmen Dąbki

Post autor: najsak »

Byłam w Dąbkach w czerwcu tego roku. Pogoda dopisała więc po zabiegach była plaża i opalanie. Mieszkałam w studio w budynku B. Rewelacji nie ma. Mało miejsca, łazienka jedna na 4 osoby więc trzeba sobie było zrobić grafik. W budynku A ponoć lepsze warunki ale niestety nie widziałam osobiście. Bardzo drogi parking w Hutmenie 168,- zł za cały pobyt.
Na miejscu kawiarnia i potańcówki we wtorki i czwartki. Brak basenu na miejscu ale można po promocji korzystać z basenu w Delfinie na przeciwko Hutmena. Cena 12,- zł za godzinę. W Hutmenie na miejscu biblioteka oraz możliwość podłączenia laptopa do internetu w kawiarni. Organizowane są wycieczki po okolicy oczywiście odpłatnie. Polecam!
Jeśli pogoda Ci dopisze to polecam spacery oraz wycieczki rowerowe. (5,- zł za godzinę wypożyczenie roweru)
Ja nie musiałam tam brać nawet tabletek na nadciśnienie i spałam tam jak niemowlę. Słowem z pobytu wróciłam ogólnie zadowolona.
W pokojach od strony północnej zimno! Baza zabiegowa nic specjalnego.
ODPOWIEDZ