1000 Post

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7824
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

1000 Post

Post autor: darek »

1000 post

Gdy zostalem przyjęty tzn zaakceptowany do Portalu Nasze Sanatorium zastanawialem się coż to za twor
,znalazlem portal przypadkowo szukajac informacji o sanatorium ,ktore znalem pod inna stara nazwa .
Minelo ponad 1,5 roku Ja nadal jestem bo czuję się tutaj sielsko-anielsko
Choć nie do końca.

Do Pana Administratora

Pragnę Pana poinformowac ,że w dniu dzisiejszym Nasze Panie przypuściły atak na moją skromna osobę , chwaląc się swymi wyrobami-Grzybami ,jest to niedopuszalne,aby tak pastwić się nad biednym Darkiem ja musiałem iśc do spirzarni po roku i odszukac ostatni Słoik marynowanych maslakow i skonsumowac go w zaciszu komputera -tak byc nie morze!!!!

Portal Nasze sanatorium jest potrzebnym tworem jednakże zbyt mało jest informacji dotyczących ośrodkow.
Zdaję sobie sprawę ,że ideałem było by uporządkowania informacji n/t osrodków
Miejscowość- Osrodek
bez ponawiania zdarza sie ,ze szukajac osrodka występuje on w kilku watkach choc tyczy się jednego
-standardów , lokalowych ,bazy zabiegowej czy innych.

A może poprostu zbyt mało reklamy Portalu może będac w sanatoriach na tablicach informacyjnych dolorzyc informację o portalu , wiele osob z ktorymi mialem stycznośc w Perle w tym roku w Kolobrzegu poprostu nie wiedzialo nic , ale i zdarzyło sie ,ze (jescze przed filmem) zostałem rozpoznany przez Pania z stolika Panią Bożenę czytał portal choć nigdy nie logowala sie.

1000 post miał byc wystrzałowy lub inny jak u innych forumowiczów.
cóz musialem sie pożalić na Nasze Panie bo przytulić Niema Nikomu ,ale popastwić się w ciągu jednego poranka jest więcej niż ...dwie
Pozdrawiam i oby do kolejnego ..Jubileuszu :kwiat:

cholera sam sobie pogratulowal :lol:
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: 1000 Post

Post autor: andrzej1955 »

W natłoku codziennych zajęć nie dostrzegamy pewnych rzeczy- Sam Sobie nie pogratulowałeś tylko się pochwaliłeś tym tysięcznym postem a to kolosalna różnica- Chwała Ci za to że kiedyś zaglądnąłeś i ....zostałeś :!: :!: :!: GRATULUJĘ :!: i pozdrawiam Andrzej G.
forumowicz

Re: 1000 Post

Post autor: forumowicz »

Dareczku bardzo proszę nie tylko za 1000 post ale za całokształt ;) :oops: :)
A tak swoja drogą tioooooo chyba muszą donieśc komus ;) :lol: ,że nie ma Ciebie komu przytulić :o :shock:
Awatar użytkownika
eluunia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 10690
Na forum od: 23 lut 2013 16:44

Re: 1000 Post

Post autor: eluunia »

No proszę jaki skarżypyta ale nie zobaczył jak mi w tym 1000 poście dowalił ..... :lol: :lol: :lol: ale ja twarda baba więc wytrzymam następne tysiąc .....gratuluje wytrwałości :) :) :) miłego popołudnia :)
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: 1000 Post

Post autor: Selene »

Darku :serce: G :kwiat: R :kwiat: A :kwiat: T :kwiat: U :kwiat: L :kwiat: U :kwiat: J :kwiat: Ę :kwiat:
i życzę aby dalej było Tobie z nami sielsko - anielsko :D
Prawdziwki 1.jpg
Załącznik wysyłam... kurierem :lol:
Awatar użytkownika
many
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 805
Na forum od: 10 cze 2013 19:00
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: 1000 Post

Post autor: many »

ALE WAS WYKOŁOWAŁ DAREK,,HI,HI ,,1000 -czny POST JUZ DAWNO TEMU BYŁ ,,,,,CHYBA POMYLONO COS Z TEMATAMI,,Hi,HI
,,,COS MI PRZYPOMINA .MARNEGO KELNERA KTÓRY ROZLEJE ZANIM DONIESIE :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
teśka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1491
Na forum od: 29 paź 2011 19:58
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 6

Re: 1000 Post

Post autor: teśka »

Gratuluje Dareczku :) :kwiat:

Ja, z moja aktywnością, to nie prędko doczekam się takiego "jubileuszu" ;)
Pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ