POZDROWIENIA Z..............................

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
forumowicz

POZDROWIENIA Z..............................

Post autor: forumowicz »

Cieplutkie pozdrowionka z zasypanej cudnej Krynicy Zdrój .
j
Jest biało,puchato :) cudownie ,mnóstwo zasp ,swietna muzyka i przyjażni fajni ludzie :D
Warto tutaj czasami wpaść goraco polecam 8-)
Pozdrawiam
forumowicz

Re: POZDROWIENIA Z..............................

Post autor: forumowicz »

Pozdrawiam po raz kolejny z pięknej Krynicy :) ,pogoda dzisiaj piękna ,tzn teraz już nie swieci słoneczko ,ale do południa cudnie swieciło.
Napisze więc coś miłego , i tez jako informacje jednoczesnie .
Lysy juz nie gra tam gdzie przed laty i do ubiegłego roku,ma cudną restauracyjkę tam gdzie kiedyś była Patria nazywa się Artystyczna ,na rogu niedaleko MSW
Cudowny z klasa lokal, dobre ceny swietna muzyka ,dobre przekąskiI ten sam jak przed laty ,uprzejmy ,zadbany ,ceniacy gości właściciel.
Polecam .
Byłam natomiast w róznych miejscach na "jedzonku" paru bym nie polecała ale może sie kiedyś poprawią ,,ale te które polecam to sałatka z kurczakiem u łysego ,obiadki w Jagielonce ,super swieżo smacznie ,cudowne dziewczatka w barku, w Piwnicy pod Galeria ,cudownie spiewa młody człowiek ,mili młodzi ludzie /dziewczyny/ w obsłudze ,cudnie spiewa Pan Jan w Continentalu ,ładnie spiewa brat łysego w Hawanie ,cała reszta tak sobie.
Super flaczki w Karczmie przy stoku i jagniecina ,dobre też pstragi.
A chodniki dalej nie odśnieżane, ulice też kiepsko ,natomiast park przed Continentalem pieknie odsnieżony ;) naprawdę ,natomiast dojscie do Continentala już nie :lol:
jednym słowem polecam ,pogoda piekna ,miłych ludzi też spotykam ,czyli jest fajnie :)
Pozdrawiam cieplutko wsiech :D
ewa831
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 135
Na forum od: 08 wrz 2011 20:51
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: POZDROWIENIA Z..............................

Post autor: ewa831 »

Witaj sierotka. Zazdroszczę Ci odpoczynku w Krynicy ja byłam tam tylko dwa dni ale to za krótko. ;) To co piszesz to wszystko prawda . Życzę miłego odpoczynku i pozdrawiam.
monika
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 23 paź 2011 17:04

Re: POZDROWIENIA Z..............................

Post autor: monika »

DOSTALAS SIE DO RAJU SIEROTKO ....... HE HE
forumowicz

Re: POZDROWIENIA Z..............................

Post autor: forumowicz »

do raju? moniko? jeśli tak to postrzegasz Twoja sprawa :)
forumowicz

Re: POZDROWIENIA Z..............................

Post autor: forumowicz »

do ewa 831 witaj :) jest super ,wiesz to sama ponieważ byłaś tutaj ,klimat cudowny widoki też ,odpoczywam świetnie ,myślę ,że kiedys wpadniesz na dłużej i też swietnie odpoczniesz ,życze Ci tego z całego serca 8-)
pozdrawiam bardzo ciepło
ODPOWIEDZ