Medikur w Kołobrzegu

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
forumowicz

Medikur w Kołobrzegu

Post autor: forumowicz »

Czy ktoś był w tym sanatorium?i mógłby cos napisać.
Dzięki :)
forumowicz

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: forumowicz »

Adres podaje Medikur Centrum Sp.Z O.O Ul Portowa 18/201 może ktos był tam lub jest aktualnie?
Bardzo proszę o opinię dzieki :)
forumowicz

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: forumowicz »

Juz wiem to jest w Etnie :lol:
Dzieki
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20088
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: Felice »

Kruszynko,z mapy wynika,ze to jest w "Etnie",ale znalazłam artykuł w prasie mówiący o tym,że jest to firma pośrednicząca w sprzedaży miejsc sanatoryjnych,głównie Niemcom.A nawet nie tylko sanatorriów,biuro określa się jako "turystyka medyczna.
forumowicz

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: forumowicz »

Witaj Alice :) bardzo Ci dziękuję ,tak to jest w Etnie ,znalazłam przy pomocy mapy satelitarnej,to jest trochę nieporozumienie ,poniewaz jest na stronie Medikur ,niestety info ,że może być w jakimś obiekcie pod inną nazwą nie widnieje.
Ciekawe ile ludzi szuka z powodzeniem ,a ile się podkurza :lol: :lol:
Tym bardziej ,że tam kieruje ZUS.
Agnes
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 321
Na forum od: 09 maja 2011 11:27
Staż sanatoryjny: 5

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: Agnes »

Kruszynko,
czegoś tu nie rozumiem :( jeśli chodzi o rok 2013 to ZUS na pewno nie kieruje tam pacjentów (w Kołobrzegu na obecny rok jest tylko Perła Bałtyku), a Ty piszesz, że ZUS kieruje tam pacjentów :?: czy to oznacza, że masz przydział z ZUS na rok 2014 :shock: podobno jeszcze przetag na obiekty sanatoryjne na nowy rok nie jest rozstrzygnięty więc jakim sposobem dostałaś tam skierowanie :x wytłumacz mi to proszę - ja też chętnie bym pojechała do Etny :P pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20088
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: Felice »

Jak byłam w Kołobrzegu odwiedzałam koleżankę mającą turnus z ZUS właśnie tam.Miejsca są w tej niższej części po lewej stronie budynku.
Tina20
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 03 gru 2013 17:53

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: Tina20 »

Ja się wybieram w Styczniu może jedziemy razem ??? :P
forumowicz

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: forumowicz »

Witaj Tina20 niestety nie pozdrawiam :kwiat:
ifka100
Posty: 3
Na forum od: 16 gru 2013 08:45
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: ifka100 »

Witam, ja mam tam turnus od 3.01 i tez nie mam żadnych wiadomości jak tam jest, to chyba jest nowe miejsce ZUS-u...
PS.dziwny mam nawet adres -jakby z nr pokoju odrazu..musze tam zadzwonic i dopytac parę rzeczy...
ODPOWIEDZ