Cieplice zdrój

W tym dziale umieszczamy informacje o sprawdzonych miejscach hotelowych i noclegowych w miejscowościach uzdrowiskowych. Specjalnie dla kuracjuszy, którzy w sanatorium wykupują jedynie zabiegi, a pobyt w uzdrowisku organizują samodzielnie.
Regulamin forum
Zamieszczamy tu informacje o sprawdzonych miejscach. Do samych namiarów koniecznie dodajemy przynajmniej krótki opis uzasadniający polecenie.
Poza tym obowiązują wszystkie zasady z regulaminu ogólnego forum dostępnego tu viewtopic.php?f=2&t=10
forumowicz

Cieplice zdrój

Post autor: forumowicz »

No może to nie będzie najtańsza oferta ale jak to się mówi coś za coś.Villa Polonia w Cieplicach ul.Cervi 2, jeszcze 2 lata temu pod nazwą Hotel Polonia.Noclegi ze śniadaniami,szwedzki stół,możliwość wykupienia obiado-kolacji.I co najważniejsze mieliśmy dosłownie dwa kroczki na zabiegi w basenie termalnym .Jedzonko bardzo smaczne ,a będąc z dzieckiem było to też dla nas bardzo ważne.Wszędzie blisko,park,deptak,Dom Zdrojowy.
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Cieplice zdrój

Post autor: Zosia »

Kilka dni temu Willa Polonia reklamowała się z gruponem za bardzo małe pieniądze. Od 15-11 do 28-02-2014 nocleg+śniadania+obiadokolacje 2 noclegi 299 zł a np 5 - 729 zł dla 2 osób !
forumowicz

Re: Cieplice zdrój

Post autor: forumowicz »

Zosiu ,hahaha ja właśnie korzystałam z takiego wyjazdu,co jakiś czas pojawia się taka oferta,mogę powiedzieć że jestem ździebko uzależniona od tego sposobu wyjazdów :lol: :lol:
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Cieplice zdrój

Post autor: Zosia »

Rozumiem i to jak dobrze :lol: :lol: ostatnio byłam w Augustowie Pałac na wodzie ale jedzenie było bardzo cieniutkie :)
forumowicz

Re: Cieplice zdrój

Post autor: forumowicz »

Jak na razie nie narzekałam,mam już rezerwacje na kwiecień w Juracie.Oby pogoda dopisała.Tegoroczna wiosna zrobiła mi psikusa i wiosenny wyjazd w marcu okazał się ;) ;) zimowy :lol: :lol:
wiozi
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 129
Na forum od: 18 kwie 2012 17:21
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Cieplice zdrój

Post autor: wiozi »

Witam cieplutko!
Ja w ub. roku w marcu korzystałam z prywatnego pobytu w Inowrocławiu, gdzie też zima zaskoczyła wszystkich, ale że był to okres świąteczny, atmosfera była cudowna. Rok wcześniej byłam na takim wyjeździe w kwietniu w Ciechocinku i tu pogoda zaskoczyła na plus - cieplutko, chodziło się w krótkim rękawku, miło, sympatycznie, po prostu pełny relaks. Wszędzie korzystam z zabiegów.
Teraz chciała bym odwiedzić Cieplice w okresie wiosennym ,myślę, że coś interesującego znajdę może w Agacie? Widoki wspaniałe, można oczy nacieszyć i naładować akumulatory na jakiś czas. Warto korzystać z takich wyjazdów tygodniowych czy dłuższych, w zależności od zasobności portfela.
forumowicz

Re: Cieplice zdrój

Post autor: forumowicz »

Witaj wiozi :kwiat: Podziel się proszę gdzie mieszkałaś w Inowrocławiu,jakie były warunki,zakładając temat Inowrocław.Opis pobytu w Ciechocinku też z pewnością ucieszy nie jednego forumowicza,wszak Ciechocinek to taka historyczna perełka pobytów kuracyjnych ;) Jeśli chodzi o Agat na ul.Cervi to z tego co pamiętam to jeden z największych obiektów sanatoryjnych z pełną bazą zabiegową na miejscu.Same Cieplice pozostawiły bardzo dobre wspomnienia,piękny park Zdrojowy,park Norweski z masą wiewiórek i miejsc do spacerów.Życzę realizacji i czekamy na wpisy . :D
Anka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 585
Na forum od: 18 maja 2010 14:35

Re: Cieplice zdrój

Post autor: Anka »

Witam!
ostatnio w Cieplicach zatrzymałam się w hotelu Cieplice warunki dobre,sauna,jacuzzi,basen.Jak dla mnie to woda w basenie bardzo zimna
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3415
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Cieplice Śląskie Zdrój (Jelenia Góra)

Post autor: Dzia_dek »

Spędziłem ostatnio sporo czasu w Cieplicach i chciałbym polecić dobrą (moim zdaniem) kwaterę.
Apartamenty i Pokoje "Przy Parku".
ul Cervi 15 * Jelenia Góra (Cieplice)
Tel. 501-521-400 i 739-460-169
Budynek ma rewelacyjne położenie. Jak sama nazwa wskazuję leży przy Parku Zdrojowym. Wystarczy przejść
przez jezdnię. W ciągu kilku minut jesteśmy w stanie dojść do wszystkich "ważniejszych" punktów uzdrowiska
czyli obiektów sanatoryjnych, parków, term cieplickich, zabytkowej zabudowy placu Piastowskiego oraz sklepów.
W obiekcie wszystkie pokoje z balkonami, z łazienkami i TV oraz dostępem do sieci WiFi. W apartamentach
lodówki oraz w pełni wyposażone aneksy kuchenne, dla pozostałych pokoi, lodówka i aneks kuchenny dostępne
na parterze. Tam też ogólnodostępna pralka automatyczna z czym spotkałem się po raz pierwszy w czasie swoich
wyjazdów. Na terenie posesji niewielki, ogrodzony parking, za budynkiem nieduży teren rekreacyjny wyposażony
w altankę z ławkami, huśtawkę ogrodową, grilla i niewielki plac zabaw dla dzieci. Na miejscu wypożyczalnia rowerów.
P1000370.JPG
P1000381.JPG
P1020702.JPG
P1020701.JPG
P1020708.JPG
* Z powodu remontu mostu na rz. Wrzosówka na ul. Cervi nie da się podjechać od strony ul. Wolności (od term),
trzeba jechać obok dworców (PKP, PKS Cieplice), później Sobieszowska, Rataja i dojechać od Cieplickiej.
Podejrzewam, że ten remont mostu (którego w chwili obecnej fizycznie nie ma) potrwa co najmniej do przyszłego roku.
ODPOWIEDZ