Połczyn Zdrój

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Połczyn Zdrój

Post autor: ewiko »

Kasiu, Borkowo to faktycznie "zadupie" ale bardzo urokliwe. Ja uwielbiam takie klimaty. Jeśli ktoś lubi dalekie spacery to z pewnością będzie zadowolony. Długi spacer zaprowadzi Cię do centrum Połczyna który o tej porze roku jest raczej ospały. Ale z tego co wiem sanatorium jest wyremontowane i kuracjusze wyjeżdżają z niego zadowoleni. Spakuj do walizki dobre nastawienie a będzie dobrze czego z całego serca Tobie i innym kuracjuszom życzę.... :serce:
Kasiula1978
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 02 paź 2014 22:13
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Połczyn Zdrój

Post autor: Kasiula1978 »

Mam nadzieje,ze sie nie zdołują tym pobytem :x
spaiki
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 05 paź 2014 21:34
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Połczyn Zdrój

Post autor: spaiki »

Witam.
Mam skierowanie do uzdrowiska Gryf od 09.12.2014 - 30.12.2014 jestem z lubuskiego.Ktoś z Was będzie tam w tym czasie? Mój adres: [email].pl
ewinka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 87
Na forum od: 01 paź 2014 10:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Połczyn Zdrój

Post autor: ewinka »

:shock: chyba nie pojadę :( jak mam sama spędzić 21 dni w samotności w listopadzie to lepiej siedzieć w domu :cry: faktycznie boję się że w Irenie będę sama :cry:
Kasiula1978
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 02 paź 2014 22:13
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Połczyn Zdrój

Post autor: Kasiula1978 »

Nie dołuj sie może będzie dobrze sama juz mam podły nastrój ale jak tak nam dali to chyba tak nabyć. :evil: będę w tym czasie wiec zawsz możemy gdzieś sie spotkać porozmawiać . Pozdrawiam jestem o ile nic mi nie zmienią od 15-11' w borkowie wyslę ci swój nr tel :geek:
ewinka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 87
Na forum od: 01 paź 2014 10:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Połczyn Zdrój

Post autor: ewinka »

Kasiula dzięki :kwiat: :kwiat: :kwiat: ale naprawdę boję się że tam nie będzie ludzi że tak powiem normalnych tylko goście z za zachodniej granicy i jak ja się tam będę czuła :roll: najprawdopodobniej jak biedna stryjenka. A tak naprawdę to mam pietra :? może dlatego że jest to mój pierwszy wyjazd, pozdrawiam cieplutko.
Kasiula1978
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 02 paź 2014 22:13
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Połczyn Zdrój

Post autor: Kasiula1978 »

;) ja juz jadę po raz kolejny do sanatorium,wiec nie jestem aż tak bardzo przerażona martwią mnie tylko te wszystkie opinie które czytam tem brud,itp ciekawe ile w tym wszystkim jest prawdy??? :D ten mój osierodki jest w lesie jeśli spadnie śnieg to będzie jak koniec świata :roll: pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ela46
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 179
Na forum od: 06 paź 2012 23:45
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 20

Re: Połczyn Zdrój

Post autor: Ela46 »

Witaj nie jest tak żle w Borkowie, jest ładnie, do miasta masz jakieś 20min,pieszo, albo busy jeżdżą nie zrażaj się;) Pozdrawiam miłego udanego wypoczynku;)
ania23
Posty: 2
Na forum od: 16 paź 2014 13:16

Re: Połczyn Zdrój

Post autor: ania23 »

witam, szukam transportu z Warszawy do połczyna 17 listopada
ewinka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 87
Na forum od: 01 paź 2014 10:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Połczyn Zdrój

Post autor: ewinka »

Aniu do którego sanatorium jedziesz ? a tak na marginesie to z Warszawy jest całkiem niezły dojazd do Połczyna a dużym plusem jest to że bez przesiadki.
ODPOWIEDZ