rezerwacja miejsca

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Edyta34+
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 29 wrz 2014 18:19
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 1

rezerwacja miejsca

Post autor: Edyta34+ »

hej, powiedzcie mi jak to jest z tą rezerwacją miejsca. Jedni piszą ,że im sie udało , inni że nie. Niemaja szcześcia?/ Czy zalezy to od uzdrowiska. Jak jest to w Świeradowie Zdrój?? Wacław
forumowicz

Re: rezerwacja miejsca

Post autor: forumowicz »

Witaj koleżanko :) jest juz taki temat w Sprawach formalnych i całkiem bogata dyskusja ;) :)
Pozdrawiam :) :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
Bozena321
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 473
Na forum od: 27 wrz 2014 07:55
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: rezerwacja miejsca

Post autor: Bozena321 »

Witaj :-) ja zadzwoniłam do sanatorium w Muszynie Revita i zarezerwowałam sobie pokój. Zapytałam czy za tą rezerwację się płaci, a pani w recepcji powiedziała, że jest to bezpłatne, tv też jest bezpłatna i wifi. Pojadę 17-go to wszystko opiszę jak jest naprawdę.
rj_k
Posty: 1
Na forum od: 13 paź 2014 16:47
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 0

Re: rezerwacja miejsca

Post autor: rj_k »

Ja dzisiaj dzwoniłam do Muszyny /sanatorium Korona/ i niestety nie rezerwują miejsc.Jest dość dużo negatywnych opinii na temat tego sanatorium i zastanawiam się czy jechać.
Jesli ktoś był teraz w tym sanatorium to bardzo proszę o informacje, czy takie bardzo złe tam warunki pobytu.
Awatar użytkownika
maria123
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1596
Na forum od: 04 lis 2013 21:03
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: rezerwacja miejsca

Post autor: maria123 »

Nie słuchaj plotek tylko jedż,aby fajne towarzystwo to turmus będzie udanyi pozytywne nastawienie. :D :lol: :)
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: rezerwacja miejsca

Post autor: jan19557 »

Dla czystego sumienia należy zadzwonić na miejsce i dowiedzieć się u źródła. To najprostszy sposób. Różnie z tym bywa , w jednym rejestrują a w innych nie. To są wewnętrzne zarządzenia ale zawsze trzeba spróbować choćby po to aby spokojnie spać.
ODPOWIEDZ