RWA BARKOWA

Rehabilitacja narządu ruchu. Sanatoryjne leczenie chorób stawów, kręgosłupa, ograniczenia ruchowe, stany pourazowe stawów i kości.
Awatar użytkownika
Princi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 27711
Na forum od: 17 cze 2014 16:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: RWA BARKOWA

Post autor: Princi »

Anusia :kwiat: pisałam wcześniej,że ortopeda postawił wstępną diagnozę - zespół zamrożonego barku :roll: poza tym jestem oryginalna i na rwę kulszową też stosowałam zimne okłady :) organizm lepiej toleruje zimno,po ogrzaniu tracę czucie :) taka moja uroda :) pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Princi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 27711
Na forum od: 17 cze 2014 16:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: RWA BARKOWA

Post autor: Princi »

zrobiłam barkowi sweet focię i w piątek zasuwam do ortopedy :) i mam nadzieję na koniec dolegliwości barkowych ;) :)
Awatar użytkownika
Princi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 27711
Na forum od: 17 cze 2014 16:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: RWA BARKOWA

Post autor: Princi »

wróciłam :roll: byłam u pana doktora :roll: znów trafiło się ciasteczko :)... wziął strzykawkę jak dla konia :shock: ... igłę jak dla słonia :shock: i pod kontrolą usg wbił :o :shock: mi toto w bark :shock:ja zrobiłam fik :twisted: pan dr.udzielił pierwszej pomocy :) usta usta nie było :lol: :lol: i powiedział,że za dwa dni przestanie boleć :twisted: niech szybko te dwa dni mija :twisted: bo jak na razie to nie dość,że boli to doszło odrętwienie całej ręki :twisted: :roll:
Awatar użytkownika
Zbigniew- I
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1176
Na forum od: 20 sie 2013 12:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 11

Re: RWA BARKOWA

Post autor: Zbigniew- I »

Koleżanka, która od kilku dni cierpiała potworne bóle związane z rwą barkową, przyszła dziś chwaląc się, że przespała całą noc bez bólu.Opowiedziała o ciekawym środku przeciwbólowym zaleconym jej przez jakąś Rosjankę, którą spotkała u masażysty - kręgarza. Przez dwie doby rozpuszczała 20 tabletek aspiryny w 0,5 l wódki. Posmarowała ramię tłustym kremem (ochronnie) i przyłożyła kompres ze specyfiku. Podarowałem jej litr psotki, a ona pobiegła do apteki po 40 tabletek aspiryny. Chyba złapałem u niej plusa? :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Princi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 27711
Na forum od: 17 cze 2014 16:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: RWA BARKOWA

Post autor: Princi »

qrde ;) osobiście to wywaliłabym aspirynę do kosza :twisted: wódeczkę wypić a butelką nasmarować ;) :lol: :lol:
Zbigniew a tak na poważnie to czasem taka medycyna niekonwencjonalna pomaga :kwiat: może znajomej pomoże,daj bosz :kwiat: pozdrawiam
Awatar użytkownika
Zbigniew- I
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1176
Na forum od: 20 sie 2013 12:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 11

Re: RWA BARKOWA

Post autor: Zbigniew- I »

Princi, ona nie żartowała. A jeśli chodzi o medycynę niekonwencjonalną, to ja jestem żywym dowodem na to, że działa, nawet na nieuleczalne (wg. medycyny akademickiej) choroby. Ludzie leczyli się od tysięcy lat i mieli w tym ogromne doświadczenie, a współcześni lekarze te doświadczenie odrzucili :shock: .Oni wiedzą lepiej :mrgreen: , do spółki z koncernami farmaceutycznymi :evil: . Przed nimi medycyna nie istniała, a żyli sami debile. :P
Awatar użytkownika
anusia153
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3923
Na forum od: 08 gru 2013 08:04
Staż sanatoryjny: 4

Re: RWA BARKOWA

Post autor: anusia153 »

Zbyszku a ta wódka to jaka ma być , taka zwykła ze sklepu ?
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20162
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: RWA BARKOWA

Post autor: Felice »

Zbyszku po takiej kuracji to ja nie żyłabym...i nie mówię tu o wódce :lol: Aspiryna by mnie zabiła.
No fakt 40 tabletek aspiryny to bardzo niekonwencjonalne,prosto z apteki :P
Awatar użytkownika
Zbigniew- I
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1176
Na forum od: 20 sie 2013 12:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 11

Re: RWA BARKOWA

Post autor: Zbigniew- I »

Aniu, zwykła wódka, ale myślę, że lepsza byłaby psotka, bo bez chemii. Pomyliłem się w przepisie, powinno być dwa razy mocniejsze, tj. 40 tabletek aspiryny na 0,5 l wódki!!!!!!.Pamiętajcie dobrze się smarować, bo potrafi poparzyć.
Alice, jeśli ktoś ma uczulenie na aspirynę to nie może niestety tego stosować, przez skórę, z okładów, też się wchłania.Czy niekonwencjonalne? Nie spotkałem takiego sposobu podania zalecanego przez lekarzy. :lol:
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: RWA BARKOWA

Post autor: ewiko »

Zbyszku, czy ten specyfik można przykładać na inne bolące miejsca ?
ODPOWIEDZ