Co zabrać do sanatorium

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
malagos
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 09 wrz 2015 10:28
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: malagos »

Dziękuję za odpowiedzi i za podpowiedź :D
Awatar użytkownika
Princi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 27711
Na forum od: 17 cze 2014 16:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: Princi »

Malagos :kwiat: cała przyjemność po naszej stronie :) :kwiat:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20163
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: Felice »

Malagos jak napiszesz do którego sanatorium jedziesz,to ktoś z forum też Ci odpowie.
Awatar użytkownika
Leon43
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1379
Na forum od: 05 sty 2014 22:24
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: Leon43 »

nie wydaje mi się aby takowy ręcznik był w pokoju. Najczęściej są 2 ręczniki ale w wersji small, na basen zdecydowanie za małe. Możliwe że w sanatorium o wysokim standardzie będzie. Faktycznie lepiej zadzwoń na recepcję i sprawa będzie jasna. Pozdrawiam. ;)
Awatar użytkownika
agunia3
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4334
Na forum od: 23 wrz 2012 18:17
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: agunia3 »

Oj mnie się trafiło, że był jeden duży - wiele osób brało go właśnie na basen - i jeden mały. A ośrodek prewencji Zus.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20163
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: Felice »

Do tej pory do żadnego sanatorium nie musiałam brać ręczników.Jak miałam dużo wodnych zabiegów bez problemu dostawałam 2 duże.
Awatar użytkownika
malgonia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 890
Na forum od: 05 lut 2012 09:15
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: malgonia »

malagos pisze:Dzień dobry, sorki za wtrącanie się miedzy wódkę a zakąskę (że tak sobie zażartuję 8-) ), ale mam pytanie do doświadczonych kuracjuszy. Jadę po raz pierwszy do sanatorium :oops: , bo kiedyś trzeba zacząć. A że mam daleką drogę, przez pół Polski i z dwiema przesiadkami, zależy mi na małym bagażu. Stąd dylemat, czy zabrać np. duży kąpielowy ręcznik - chcę chodzić na basen, czy takowy będzie w pokoju?
Najlepiej kup ręcznik typowo basenowy,jest zrobiony z cieniutkiego materiału,bardzo chłonny i służy na długie lata :D :D
forumowicz

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: forumowicz »

Czasem ręczniki sanatoryjne są delikatnie mówiąc nie pierwszej świeżości. Wyprane, ale mooocno zużyte :(
Awatar użytkownika
danusia57
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2303
Na forum od: 10 mar 2012 13:10
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: danusia57 »

Kaowiec pisze:Czasem ręczniki sanatoryjne są delikatnie mówiąc nie pierwszej świeżości. Wyprane, ale mooocno zużyte :(
Nie zgadzam się z Tobą,kilka razy byłam w sanatorium i ręczniki były świeżo uprane i pachnące.Też nie było problemu z wymianą na czysty. W Busko i w Iwoniczu dawali dodatkowo oddzielne ręczniki do kąpieli i borowiny :D
forumowicz

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: forumowicz »

danusia57 - Napisałem "czasem" :)
Właśnie w Busku trafiłem na ręczniki postrzępione, stare i nieprzyjemne. Co z tego, że wyprane w czymś mocno zapachowym?
ODPOWIEDZ