Co zabrać do sanatorium

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Co zabrać do sanatorium ???

Post autor: Hipokryt »

... chłopak sobie dobrze poradzi na turnusie, bo przecież dobrze wie "co zabrać do sanatorium" :lol: :lol: :lol:
Genever
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 363
Na forum od: 31 maja 2022 06:44

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: Genever »

No chciałabym trzy walizki 🤣 od tygodnia myślę jak mam upchnąć dobytek i jak się wtarabanić do pociągu. Dochodzę do wniosku, że nie umiem się pakować, szczególnie w zimie a przeważnie wtedy jeżdżę.
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24608
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: ewasz »

Dobrą opcją jest wysłanie bagażu.
Wracając ostatnio z sanatorium wysłałam paczkę przez co mocno odciążyłam walizkę.
Inne osoby wysłały walizki zabezpieczając kółka kartonem a całość folią i taśmą.
Genever
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 363
Na forum od: 31 maja 2022 06:44

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: Genever »

Pani w recepcji twierdzi, że będzie problem z przechowaniem walizki. Będę drążyć temat. To super opcja. Bierzesz torebkę na ramię i lecisz.
Muszę zdroworozsądkowo podejść do tematu pakowania. Taki typ co w tropiki kalosze pakuje bo mogą się przydać.😁
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4487
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: Kleinehexe »

Taki typ co w tropiki kalosze pakuje bo mogą się przydać.😁
Genever, też tak mam :lol: , dlatego zawsze podróżuję autem. Wiem, wiem, że to nieekonomiczne, nieekologiczne, ale zwyczajnie wygodne. 8-)
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4487
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: Kleinehexe »

Mieszkałem w sanatorium z facetem, który miał: 10 koszul, 25 koszulek, 25 par majtek, 25 par skarpet, 2 pary dresów, 10 par spodni, le to nie koniec ubiorów. Darujmy sobie resztę :D
A co jeśli adekwatna sytuacja dotyczyłaby kobiety? Też by to wydawało się komuś dziwne?🤔
Genever
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 363
Na forum od: 31 maja 2022 06:44

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: Genever »

Wychodzi na to, że u nas nie 😁 przecież parę butów też trzebaby spakować na różną pogodę oraz okoliczności.🤭
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4487
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: Kleinehexe »

Z butami to zawsze jest problem, bo oprócz pogody i okoliczności na ich dobór wpływa też reszta stroju. :roll: Mężczyźni mają tu trochę łatwiej, ale nie dziwi mnie, ani też nie śmieszy postawa wcześniej opisanego pana, bo byłby to już chyba seksizm z mojej strony. Mało tego, bardzo dobrze go rozumiem i popieram, bo po pierwsze znałam podobnego faceta, a po drugie sama robię podobnie. Jeśli tylko nie ogranicza mnie ilość bagażu, zabieram tyle odzieży, by nie robić prania. Nie lubię prać ręczne, a poza tym na wyjeździe są ciekawsze zajęcia niż przepierki. 8-) :D
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24608
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: ewasz »

Kleine, jak miałam do dyspozycji samochód to też się nie ograniczałam z bagażem...
Teraz trzeba liczyć na własne siły.
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4487
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: Kleinehexe »

Wiadomo, wsztstko zależy od sytuacji, nigdy nie powinno się generalizować. :)
ODPOWIEDZ