Zapach siarki na ciele po kuracji

Tu można porozmawiać o swoich schorzeniach i być może uzyskać porady innych użytkowników forum nasze sanatorium.
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1402
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Zapach siarki na ciele po kuracji

Post autor: alka50+ »

Witam :D
Ewiko -dziękuje za odpowiedż i za opis. :kwiat: Nie będę już tym zakłopotana jak byłam. :)

Smuga - wzbogaciłaś mnie o rozeznanie ,że mam wybór co do temperatury i to mi wystarczy. Wiadome,że niestety to nie tylko kostki i kręgoslupy mają się umocnić gdy ,,placze ,, sie coś jeszcze jak nadciśnienie . Cenię dokladny opis jak najlepiej przygotować się do tego zabiegu i rady po zabiegu. Tak wlaśnie zrobię. 8-)

Andrzej 1955 -zaglądam już jakiś czas na NS /oczywiście też podpowiadam / bo to Księga Mądrości - różnych bardzo przydatnych informacji. Podziwiam już kilka Osób za wszechstronność wiedzy,za obiektywność i chęci niesienia pomocy w formie dzielenia się poznanymi tematami dotyczącymi sanatorium.
Dzięki za wiarę ,że wrocę zadowolona. Z takim nastawieniem wyjadę/od 13 maja do sanatorium ,,Marconi,, Oczywiście podzielę się moimi spostrzeżeniami. :D

Mam nadzieję ,ze Ktoś z forum też w tym czasie tam się znajdzie. Na dzisiaj pozdrawiam wszystkich tutaj przewijających opinie swoje w różnych tematach.
ODPOWIEDZ