Zimowit 14.05.2015 Rymanów Zdrój

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
bista
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 180
Na forum od: 13 maja 2011 21:13
Staż sanatoryjny: 5

Re: Zimowit 14.05.2015 Rymanów Zdrój

Post autor: bista »

Byłam w Zimowicie w ubiegłym roku i kilka razy wcześniej, przed remontem. I dawniej, i ostatnio byłam bardzo zadowolona. Po remoncie naprawdę jest ładnie, czysto, smaczne posiłki, ale niektórym to nawet hotel 5-gwiadkowy by nie dogodził...
Awatar użytkownika
Suzen
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3505
Na forum od: 26 kwie 2014 07:56

Re: Zimowit 14.05.2015 Rymanów Zdrój

Post autor: Suzen »

I to jest optymistyczne podejście do tematu "Zimowit "-Rymanów Zdrój.
Jak miło słyszeć/czytać/takie opinie. :)
kuracjuszka59
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 11 cze 2015 22:53
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Zimowit 14.05.2015 Rymanów Zdrój

Post autor: kuracjuszka59 »

jan19557 pisze:Ile ośrodków zaliczyłaś droga kuracjuszko że wyciągasz takie wnioski?
Kilka zaliczyłam,ale takiego syfu jak w ZIMOWICIE nie było nigdzie,zanim sie rozpakowałysmy to trzeba było pokój wysprzatac łącznie z myciem ścian...koszmar!
kolejnym koszmarnym miejscem jest Szpital Kolejwy w Aleksandrowie Kujawskim...i ośrodek i miejsce. :(
kuracjuszka59
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 11 cze 2015 22:53
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Zimowit 14.05.2015 Rymanów Zdrój

Post autor: kuracjuszka59 »

bista pisze:Byłam w Zimowicie w ubiegłym roku i kilka razy wcześniej, przed remontem. I dawniej, i ostatnio byłam bardzo zadowolona. Po remoncie naprawdę jest ładnie, czysto, smaczne posiłki, ale niektórym to nawet hotel 5-gwiadkowy by nie dogodził...
to jesteś chyba wyjatkiem,bo rozmawiałam z wieloma ludźmi i kazdy kto tam byl mówi ,ze nigdy wiecej! Sam Rymanów jest miejscem ładnym ale nie ośrodek a królewną nie jestem i gwiazdek nie szukam....w koncu jeździmy tam za nasze ciężko zapracowane pieniądze,bo nie wiem jak Ty ale ja odprowadzam sporo składek więc oczekuję warunków co najmniej dobrych
ODPOWIEDZ