Sopot- uzdrowisko?

Opis miejscowości uzdrowiskowych. Fotografie. Otoczka pobytów w sanatoriach. Nieco rozrywkowo, nieco turystycznie. Co warto zobaczyć, gdzie się rozerwać.
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Sopot- uzdrowisko?

Post autor: Fionka »

Nie znam Sopot ,czy ktos byl tam w jakims sanatorium :?:
forumowicz

Re: Sopot- uzdrowisko?

Post autor: forumowicz »

Może kiedyś to było uzdrowisko. Teraz jest to kamienne miasto, z tłumem snującym się na monciaku.
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sopot- uzdrowisko?

Post autor: sztani »

Sopot to nie tylko Monciak . To urocze piękne pełne zieleni miasto .Ktoś kto pisze takie bzdury to chodził tylko chyba po Monciaku . Jest gdzie pospacerować pojeździć na rowerze . Piękne trasy rowerowe i spacerowe przy plaży ., ciągnące się od Brzeźna do Gdyni .No ale malkontentów nie brakuje .
forumowicz

Re: Sopot- uzdrowisko?

Post autor: forumowicz »

Niektóre sanatoria położone są daleko od morza. Na przykład "Leśnik", ok. 4 km.

Sopot, to było tętniące życiem uzdrowisko, ale jeszcze przed wojną.
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24972
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sopot- uzdrowisko?

Post autor: Sloneczko »

Pink :kwiat: matuchno kochana :o to ile ty masz lat jak jeszcze pamiętasz wojnę :o
To w tym wieku jeszcze przydzielają sanatorium :o
Musze mamie swojej powiedzieć :?
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sopot- uzdrowisko?

Post autor: sztani »

Pink pisze:Niektóre sanatoria położone są daleko od morza. Na przykład "Leśnik", ok. 4 km.

Sopot, to było tętniące życiem uzdrowisko, ale jeszcze przed wojną.
Co ma do rzeczy sanatorium Leśnik . do morza jest z Leśnika około 2,6 do 3 km zalezy jak idziesz . Kursuje MZk linia 143
forumowicz

Re: Sopot- uzdrowisko?

Post autor: forumowicz »

Sztani :) Pink wszędzie był , wszystko widział , na wszystkim się zna .......to taki omnibus forumowy ;)
Awatar użytkownika
basiat
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11042
Na forum od: 27 kwie 2014 17:00
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sopot- uzdrowisko?

Post autor: basiat »

Byłam w Sopocie.....Sam Sopot i okolice piękne...Jeździłam właśnie tą trasą rowerem- oczywiście na krótszym dystansie, ale Brzeźno zaliczyłam........Spacerkiem z Brzeźna pod molo w Sopocie wygodnie się idzie, mając cały czas w zasięgu wzroku morze.......
Ale Leśnik cholernie ;) daleko. Myślę, że nie ma szans, żeby codziennie dojeżdżać nad morze. No niestety- takie małe zadupie..... :? :? :( :(
forumowicz

Re: Sopot- uzdrowisko?

Post autor: forumowicz »

smuga pisze:Sztani :) Pink wszędzie był , wszystko widział , na wszystkim się zna .......to taki omnibus forumowy ;)
Dobrze, że jeszcze tacy bywają :o
forumowicz

Re: Sopot- uzdrowisko?

Post autor: forumowicz »

A ja pamiętam takiego kogoś(w piosence disco o niej też śpiewają ) :o co to wszędzie była ,dobrze się odżywiała ,światowa osoba ,można nawet być inspiracją dla muzyków :o :lol: a Wy po jakichś Sopotach jeżdzicie :lol: w świat ruszyć na" saluny " :lol: :lol: :o :o :o :o
ODPOWIEDZ