Czytacie książki?

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4095
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: Czytacie książki?

Post autor: Bibi2 »

Dzięki , ale wiecie z tymi książkami i pomysłami autorów jest różnie , wolę zapytać .
Zamówiłam , będę miała jako przerywnik świąteczny :kwiat:
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8581
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Czytacie książki?

Post autor: Lewek »

"Zakochana zakonnica" Sylwii Kubik przeczytana jednym tchem. Polecam z całego ❤️
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Czytacie książki?

Post autor: sztani »

jeśli ktoś lubi trylogię Sienkiewicza to spodoba mu się "" Mrok Północy '' Adama Stawickiego . jest to nowa trylogia (pachnie drukarnią),a dokładniej jej pierwsza część.
Czasy Ojca Wołodyjowskiego i Onufrego Zagłoby za młodu .
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4095
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: Czytacie książki?

Post autor: Bibi2 »

Zdobyłam 3 części Sagi Krynickiej , się będzie czytało ;)

Teraz na ukończeniu Jej wysokość kurtyzana - Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk
"To fascynująca opowieść o kobiecie, która mimo niskiego urodzenia oraz wielu przeciwności losu, wzięła życie w swoje ręce i postanowiła, że to ona ułoży do niego scenariusz. Co ciekawe jest to historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami oraz prawdziwą kobietą"

polecam, byłby dobry kostiumowy film :D
Genever
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 363
Na forum od: 31 maja 2022 06:44

Re: Czytacie książki?

Post autor: Genever »

Bardzo sporadycznie jestem na forum i jakoś umknął mi temat. Ostatnio miałam trochę czasu będąc na zwolnieniu. Z lepszych pozycji polecę autobiografię nietuzinkowej kobiety czyli "My love story" Tiny Turner oraz bardzo lubianego przeze mnie Jacka Cygana "Życie jest piosenką". Dla miłośników kartek z dreszczykiem polecę "Kredziarz" C.D. Tudor oraz a"Dziecko ognia" SK. Termalne ( trzyma w napięciu i "Perfekcyjne małżeństwo" Jebevy Rose ( sposób ja pozbycie się męża opracowany do perfekcji). Czeka seria Camilli Lackberg o Faye.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20162
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Czytacie książki?

Post autor: Felice »

Będąc w Busku uczestniczyłam w spotkaniu z panem Jackiem Cyganem, przyjemny czas i tak samo przyjemnie czytało się jego książkę.
Z tego spotkania wyniosłam fajną fraszkę autorstwa pana Jacka, który często bywa w buskim Bristolu
Po siarce, mam ochotę na harce
Po borowinie, zaraz mi minie .
Czytelniczo w czasie świątecznym przeniosłam się go Kołobrzegu czytając Sagę nadmorską Doroty Milli. Rzecz o kobietach, ich słabościach, sile i przyjaźni.
Teraz na tapecie Rebecca Yarros i „Rzeczy, których nie dokończyliśmy „.
Awatar użytkownika
Narewka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 933
Na forum od: 19 wrz 2011 19:31
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 33

Re: Czytacie książki?

Post autor: Narewka »

Ostatnio przeczytałam cykl pt."Zawierucha"Idy Żmiejewskiej.Historia 4 sióstr mieszkających w Warszawie.Czasy przed i w czasie I wojny światowej.Przeczytałam dostępne 4 tomy i mam nadzieję na więcej,bo ciekawe i dobrze napisane tak,że nie mogłam się oderwać.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20162
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Czytacie książki?

Post autor: Felice »

Lewku Karpińska jak zwykle nie zawiodła. Zasłużyć na szczęście przeczytałam w jeden dzień.
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8581
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Czytacie książki?

Post autor: Lewek »

To tak jak ja 😁. Jeśli ktoś lubi kryminały to ostatnio czytałam na Legimi, bo u nas nie ma w bibliotece "Sekret pacjentki" super pozycja. Dzisiaj skończyłam "Diament i Róża" Karoliny Winnickiej, też warta przeczytania. Pozdrawiam czytających i życzę ciekawych pozycji książkowych w Nowym Roku.
Ciri
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 41
Na forum od: 14 maja 2023 23:26

Re: Czytacie książki?

Post autor: Ciri »

sztani pisze: 18 gru 2023 10:04 jeśli ktoś lubi trylogię Sienkiewicza to spodoba mu się "" Mrok Północy '' Adama Stawickiego
zamówiłam. Zobaczymy.
ODPOWIEDZ