Świętokrzyski NFZ z jakim nr przydział

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Ilona58
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 203
Na forum od: 13 lut 2015 15:41
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Świętokrzyski NFZ z jakim nr przydział

Post autor: Ilona58 »

Lewek pisze:Witam! Może ktoś jest zorientowany jak to jest w naszym NFZ. Czy jest jakiś okres oczekiwania po powrocie z sanatorium, żeby złożyć ponownie chęć wyjazdu ? Wróciłam we wrześniu ...Pozdrawiam wszystkich oczekujących :kwiat:
Lewku,
ja miałam taka sytuację- wróciłam we wrześniu 2015 z sanatorium a nowy wniosek złożyłam w marcu 2016
Ilona :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
tadi1
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 567
Na forum od: 15 lis 2014 19:10
Staż sanatoryjny: 0

Re: Świętokrzyski NFZ z jakim nr przydział

Post autor: tadi1 »

Witam wszystkich oczekujących na wyjazd ,ja jestem już po kuracji w Ciechocinku .
Turnus uważam za bardzo miły i udany ,szkoda było wracać zostawiłem chyba swoje :serce: w Ciechocinku :oops:
Mieszkałem w ST.GEORGE HOTEL UZDROWISKOWY jest to obiekt prywatny ,nie mam bardzo do czego się przy czepić może jedzenie ,choć było smaczne mnie wystarczało . Opieka lekarska dobra :kwiat: Rehabilitanci wspaniali robili co mogli panie Martusie :serce: cudowne :kwiat: a i pan Marek Recepcja Monika,Asia można z nimi wszystko :serce: :kwiat: Pielęgniarki pani Maria super babka , poza jedną nie będę nawet jej wspominał służbistka .Basen trochę mały ale chłopaki ok .Towarzystwo miałem super gdybym miał tam jechać to z przyjemnością :D :) ;)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14583
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Świętokrzyski NFZ z jakim nr przydział

Post autor: GIENIA »

tb50 pisze:Witam wszystkich oczekujących na wyjazd ,ja jestem już po kuracji w Ciechocinku .
Turnus uważam za bardzo miły i udany ,szkoda było wracać zostawiłem chyba swoje :serce: w Ciechocinku :oops:
Mieszkałem w ST.GEORGE HOTEL UZDROWISKOWY jest to obiekt prywatny ,nie mam bardzo do czego się przy czepić może jedzenie ,choć było smaczne mnie wystarczało . Opieka lekarska dobra :kwiat: Rehabilitanci wspaniali robili co mogli panie Martusie :serce: cudowne :kwiat: a i pan Marek Recepcja Monika,Asia można z nimi wszystko :serce: :kwiat: Pielęgniarki pani Maria super babka , poza jedną nie będę nawet jej wspominał służbistka .Basen trochę mały ale chłopaki ok .Towarzystwo miałem super gdybym miał tam jechać to z przyjemnością :D :) ;)
Miło czytać takie opinie po powrocie :D
Awatar użytkownika
ania
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 277
Na forum od: 07 kwie 2013 09:29
Staż sanatoryjny: 4

Re: Świętokrzyski NFZ z jakim nr przydział

Post autor: ania »

Witam :kwiat:
przesiadłam się do 14 wagonu:-), co prawda na sam tył ( 14997) ,ale zawsze to już 'cos" :) ;) Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego w 2017. :serce: :kwiat:
Ilona58
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 203
Na forum od: 13 lut 2015 15:41
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Świętokrzyski NFZ z jakim nr przydział

Post autor: Ilona58 »

ania pisze:Witam :kwiat:
przesiadłam się do 14 wagonu:-), co prawda na sam tył ( 14997) ,ale zawsze to już 'cos" :) ;) Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego w 2017. :serce: :kwiat:
Aniu,
kończę rok 2016 z nr 14128( z przodu wagonu przy drzwiach :)
Szczęśliwego Nowego Roku :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
ania
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 277
Na forum od: 07 kwie 2013 09:29
Staż sanatoryjny: 4

Re: Świętokrzyski NFZ z jakim nr przydział

Post autor: ania »

Ilona58 :kwiat:
Czy Ty moze zmieniłas wagon na nr 12? Ja zmieniłam na 13 ( sam tyl :lol: ) z numerem na dzis 13985.Pozdrawiam
Ilona58
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 203
Na forum od: 13 lut 2015 15:41
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Świętokrzyski NFZ z jakim nr przydział

Post autor: Ilona58 »

ania pisze:Ilona58 :kwiat:
Czy Ty moze zmieniłas wagon na nr 12? Ja zmieniłam na 13 ( sam tyl :lol: ) z numerem na dzis 13985.Pozdrawiam
Aniu,
dzisiaj siedzę nadal w wagonie 13, ale przy drzwiach, jutro na pewno przeskoczę do 12 wagonu.

pozdrawiam
Ilona
Ilona58
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 203
Na forum od: 13 lut 2015 15:41
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Świętokrzyski NFZ z jakim nr przydział

Post autor: Ilona58 »

witam,

tak jak przewidywałam siedzę już w 12 wagonie pendolina, w ciągu ostatniego miesiąca ubyło 1610 kuracjuszy :o :o

pozdrawiam
Ilona
Ilona58
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 203
Na forum od: 13 lut 2015 15:41
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Świętokrzyski NFZ z jakim nr przydział

Post autor: Ilona58 »

Witam dzisiaj Walentynkowo :serce:
Przeglądarka pokazuje 12382 numerek :)
Słaby spadek numerka, czeka mnie jeszcze długie oczekiwanie :(
Nikogo nie ma na forum ze ŚWONFZ?
Ilona
Awatar użytkownika
ania
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 277
Na forum od: 07 kwie 2013 09:29
Staż sanatoryjny: 4

Re: Świętokrzyski NFZ z jakim nr przydział

Post autor: ania »

Witam Wszystkich z Pociągu tzn Pendolino :) ;)
W dniu dzisiejszym dostałam miejscówkę do wagonu nr 12 :-)) Pewnie z miesiąc TU posiedzę? Mój nr na dzis to 12974. Pozdarwiam :kwiat:
ODPOWIEDZ