Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11637
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: Atina »

Florystka masz numerek 37 ;) :kwiat:
Celina53
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 141
Na forum od: 07 kwie 2015 17:01
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 27

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: Celina53 »

Florystka pisze: 28 lut 2018 07:12 Witam wszystkich. Czytam forum od prawie dwóch lat ale wczoraj przełamałam wrodzoną niechęć do wszelkiego rodzaju portali no i jestem :) Mały staż sanatoryjny (za to wybitnie ciekawy wyjazd :) Dopisuję się do sławetnego grona kolejkowiczów na 2019. Startuję z numerem: 54446. Szczerze mówiąc w Dolnośląskim źle to wygląda - z planowanych pierwotnie 27 miesięcy po roku kalkulacja podaje 32 miesiące. Zatem..pierwszy wyjazd z zimnym lutym drugi w najpaskudniejszym dla mnie w roku miesiącu czyli listopadzie. Pozdrawiam wszystkich i liczę na ciepłe przyjęcie :) Powoli się rozkręcę :)
czołem młodzieży:) Florystka witaj cieplutko :kwiat: ....zimno na dworze jak jasny gwint....aby do wiosny :)))...kolejka u mnie powoli się toczy bo jazdą nazwać to trudno.... :kwiat: :kwiat: :kwiat: trzymajcie się cieplutko :D
forumowicz

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: forumowicz »

Bardzo Wam dziękuję za tak ciepłe przyjęcie. W takim zacnym gronie mogę poczekać nawet na listopad chociaż...tym razem byłoby idealnie trafić na cieplejszy okres. Nie pogniewam się, za Ustkę po raz drugi. ;) A teraz siadam z kieliszkiem wina i myślę o...wiośnie. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1262
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: wiktor64 »

Florystka jak tam po lampce wina głowa nie boli :lol: :lol: :lol: :kwiat: :kwiat:
może wpadne na lampeczke jestem z Dolnego śląska :lol: :lol: :serce: :kwiat:
Bandin
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 39
Na forum od: 26 paź 2016 13:10
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: Bandin »

Witam.
Luty był bardziej zadowalający od prognoz. Spadek o 3506 numerów.
Jeśli marzec też bęzie lepszy od poprzednika ta pozostanie mi 12 miesiący oczekiwania.
[ obrazek zewnętrzny ]

Mój aktualny numer to 47450.
Skierowanie za 402 dni czyli 13,2 m-ca.
Łączny przewidywany czas oczekiwania to 18,4 m-ca (NFZ liczy 21 m-cy)
Średnio dziennie 118 , średnio w dni robocze 163,6 numerów.
(Dane za 158 dni , 5,2 m-ca)

Pozdrawiam (moc w excelu)
Ajla
Posty: 2
Na forum od: 01 mar 2018 12:14
Oddział NFZ: Śląski

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: Ajla »

Witam wszystkich cieplutko.
Wpisuję się na listę z numerkiem 59515 :) Jestem nowicjuszką w wyjazdach i może czegoś ciekawego dowiem się na forum .
Obecnie jestem na l4 gdyż w drodze do pracy miałam wypadek . Niestety nie przedłużono mi umowy o pracę . Pani doktor powiedziała , że mogę starać się o wyjazd z ZUS czyli o jakąś prewencję . Nie mam zielonego pojęcia . Znajoma mi tylko powiedziała , ze jak nie pracuję to z ZUS nie pojadę . I być tu człowieku mądry :)
pozdrawiam Ajla :)
forumowicz

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: forumowicz »

Mam mocną głowę :D chociaż trunek koneserów bywa zwodniczy :) Dzisiaj zrobiłam sobie excelowską kalkulację...nadal listopad brrr....Ale..18 kwietnia wyruszam na prywatny wypad do Ustronia Morskiego. Jeżeli Bałtyk to wiosną :) Wiktor kolejny toast odniosę za Ciebie , za rewelacyjne skierowanie. Śpijcie dobrze, ja po 7 dniu rehabilitacji i sajgonie w pracy o 22 padam jak niemowlę. Kurczę ile jeszcze wpisów przed nami....
forumowicz

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: forumowicz »

Ajla pisze: 01 mar 2018 13:08
Obecnie jestem na l4 gdyż w drodze do pracy miałam wypadek . Niestety nie przedłużono mi umowy o pracę . Pani doktor powiedziała , że mogę starać się o wyjazd z ZUS czyli o jakąś prewencję . Znajoma mi tylko powiedziała , ze jak nie pracuję to z ZUS nie pojadę . I
dopóki jesteś na zwolnieniu lekarskim/świadczeniu rehabilitacyjnym możesz jechać, nawet jak cię zwolnili. Składaj teraz bo jak ci się zasiłek skończy to już nie będziesz mogła jechać. Licz się z tym że po powrocie mogą cię uzdrowić. Wszystko jest napisane na forum, jak trochę poszukasz to znajdziesz.

W sprawie sanatorium z ZUS poczytaj odpowiedni wątek, tutaj jest NFZ.
Awatar użytkownika
nick
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 19 sty 2018 09:31
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: nick »

:( :( 13 392!!!!! :( :(
Długo nie pisałem na forum, bo jak widać powyżej, nie było ku temu powodu.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23854
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: grazynamackowiak »

Dzień dobry , w poczekalni na wyjazdy :kwiat:
Bandin Wielkopolski NFZ podsumował 8-) :o
Obecny numerek 53461 :)
Wpisano okres oczekiwania 21 miesięcy :shock:
Numerek w poczekalni 28 :o
Jeszcze długie oczekiwanie :)
Pozdrawiam oczekujących :kwiat:
ODPOWIEDZ