Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: Małgosia69 »

Zbyszku 165 mój numer na dzisiaj to 5882, czyli o 1300 numerków bliżej do mety. :o Kolejka przyspieszyła bardzo. :shock: Obawiam się ,że przy takiej szybkości i zwrotach w grudniu NFZ może uszczęsliwić mnie wyjazdem w tym miesiącu. :( A wtedy nie mogę jechać nawet do Kołobrzegu. :? Mam nadzieję,że Tobie się uda i wyjedziesz już za kilka dnia nad nasze piękne morze. :)
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: zbigniew165 »

Małgosiaa69 masz rację, że kolejka przyspieszyła. U mnie przez ostatnie trzy dni ubyło w kolejce ok. 160 numerów dziennie. Ja już pisałem w zwrotach, że czeka mnie dwa miesiące dzwonienia do NFZ, aż uda się wydzwonić morze i na pewno będę konsekwentny w tym dzwonieniu. Rozmawiam zawsze z tą samą osobą w NFZ, żeby już wiedziała po zapytaniu po co dzwonię. Pobytu sanatoryjnego nad morzem nie odpuszczę. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Martinka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 6513
Na forum od: 06 maja 2014 12:50
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: Martinka »

Zbigniewie życzę dużej determinacji i wydzwonienia sobie ulubionego zakątka Polski :)
Mnie z premedytacją, zus pcha w góry, gdzie z moim pieprznnię.... błędnikiem trudno jest chodzić po równi pochyłej :roll: :!:
Teraz jeszcze Samatorium Wisła, które znajduje się na samej górze, w nielubianym Iwoniczu zxroju, i to na dodatek w styczniu :evil:
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: Małgosia69 »

Zbyszku w moim profilu neurologicznym od wczoraj ubyły 182 numerki. :shock: Tylko przez jeden dzień. :roll: Jestem w lekkim szoku. :o :)
forumowicz

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: forumowicz »

A ja zaczęłam liczyć inaczej. Aktualny numerek dzielę przez średnią z już ostatnich miesięcy (u mnie 17) i patrzę jak zmniejsza się ilość miesięcy 😁 aktualnie zostało około 11,8 do wyjazdu 😉
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: zbigniew165 »

Martinka jestem specjalistą od narządu równowagi/błędnika/ bo mam na to umiarkowany stopień niepełnosprawności. Dlatego też nie chcę jechać w góry, bo jeszcze dochodzi astma oskrzelowa i góry nie dla mnie. Tak, że wiem co dla Ciebie oznacza ten przydział. Ja byłem z ZUS cały styczeń w Ustroniu i też już nie chcę tam jechać, jeszcze zimą. Mamy wspólne schorzenie i dlatego łatwiej się możemy zrozumieć . Pisz odwołanie do ZUS o tereny nadmorskie lub np. Wieniec Zdrój, gdzie nie ma górek. :kwiat:
Makadaro
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 81
Na forum od: 07 kwie 2015 16:27
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: Makadaro »

W śląskim Nfz ubyło w ciągu miesiąca 7000, obecnie mój numer to 20660, po 26 miesiącach :lol:
Awatar użytkownika
beab
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 395
Na forum od: 08 mar 2012 10:23

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: beab »

Weryfikacja...weryfikacja..żyję☺Papiery odeslane do nfz... A tam. ..Ustroń...Zmienią czy nie?😀
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11637
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: Atina »

beab pisze: 01 paź 2018 15:51 Weryfikacja...weryfikacja..żyję☺Papiery odeslane do nfz... A tam. ..Ustroń...Zmienią czy nie?😀
Raczej nie :?
Ania52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 498
Na forum od: 13 lis 2016 17:48
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: Ania52 »

beab pisze: 01 paź 2018 15:51 Weryfikacja...weryfikacja..żyję☺Papiery odeslane do nfz... A tam. ..Ustroń...Zmienią czy nie?😀
Beab,przy jakim nr i po ilu miesiącach oczekiwania miałaś weryfikację. U mnie minęło 16 miesięcy. W śląskim NFZ na kardiologii we wrześniu ubyło 6475 nr.Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.
ODPOWIEDZ