SPOTKANIE FORUMOWE SINGLI

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8581
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: SPOTKANIE FORUMOWE SINGLI

Post autor: Lewek »

Felice ja Ciebie lubię :serce: i zupę pomidorową też :D Wiesz, że my nadajemy na tych samych falach ... :serce:
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11637
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: SPOTKANIE FORUMOWE SINGLI

Post autor: Atina »

ruda pisze: 22 lis 2018 10:02
beatricze pisze: 22 lis 2018 08:58 Witaj felice
Super podejście można i tak przecież na tej planecie żyjesz tylko ty reszta to tylko nie potrzebny dodatek a co tam żeby być zszczrslieym należy mieć ws, ystkich i ich opinie głęboko w d...
Pozdraeiam
O matko :roll: ...a gdzie to wszystko się pomieści 🤔😜
Masz rację ...nie ma takiej D... :lol:
forumowicz

Re: SPOTKANIE FORUMOWE SINGLI

Post autor: forumowicz »

Felice pisze: 22 lis 2018 12:46 Dzięki Wam za miłe słowa :serce:
Już kiedyś pisałam...nie jestem zupą pomidorową i nie wszyscy muszą mnie lubić.
To co napisałam wcześniej zrozumieli wszyscy inteligentni reszta nie musi :?
Zupy pomidorowej nie lubię, a Ciebie Felice lofciam :serce: ...nawet wtedy, gdy nie opierniczasz ;) :lol:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20163
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: SPOTKANIE FORUMOWE SINGLI

Post autor: Felice »

Oj tam od razu opierniczasz... :serce:
Wiesz to z sympatii wszystko :D
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24608
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: SPOTKANIE FORUMOWE SINGLI

Post autor: ewasz »

Felice i ja Ciebie lovciam i nic i nikt nie jest tego w stanie zmienić. Znamy się już dość długo i wiem, że jakim człowiekiem jesteś.
Pomidorową też lubię 😄
❤❤❤💋💋💋
beatricze
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 295
Na forum od: 10 sie 2018 23:35

Re: SPOTKANIE FORUMOWE SINGLI

Post autor: beatricze »

Witajzda_rek1 tylko ty mnie rozbaeiadz kiedy odpowiadasz. A pozostali tylko inteligentnie atakują. Cóż to pokazuje ile miłości jest w przyjęciu nowej osoby na forum a już myslacej konstruktywne to strach się bać. Ten miód wynika z poprzednich wypowiedzi na moje posty. A teraz może coś z polityki to tak jak gość z PiS i PO mogę się nie zgadzać z jego poglądem ale no właśnie nie będę go obraża. Jak łatwo się zapomina co pisało się parę tyg temu warto to zrobic i no właśnie....
Pozdrawiam
beatricze
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 295
Na forum od: 10 sie 2018 23:35

Re: SPOTKANIE FORUMOWE SINGLI

Post autor: beatricze »

Witam florka
Tak tak napisałaś nie znasz mnie jest zupełnie odwrotnie a powiem więcej jestem psychologiem a to niespodzianka. Nie pomyślałasa napisać tyle słówek do jednej osoby tak miłych pisząc jednocześnie jakim to super człowiekiem jest według ciebie felice. Pozostawi to już tobie samej. Bronić jednych nie krzywdz innych. Podobno masz zasady.
Miłego dnia
forumowicz

Re: SPOTKANIE FORUMOWE SINGLI

Post autor: forumowicz »

Tak Beatrycze, mam zasady. Jedną z nich jest feedback na pewien typ postów. Jeżeli jesteś faktycznie psychologiem ( w co wątpię) to po pierwsze piszesz mało konkretnie i tak zawile, że trudno zrozumieć. Po drugie swoim sposobem pisania nie wzbudzasz u mnie poczucia zaufania ( co u psychologa jest niezbędne a znam ich kilku) . Jeżeli masz KONKRETNE zastrzeżenia do mnie, do Felice wyraź to jasno zamiast pisać ogólnikami, torpedujac czyjeś posty zwyczajnie złośliwie czy też (tego już zupełnie nie ogarniam) wrzucając stare posty, które nic nie wnoszą. Tak nigdy nie zrobi profesjonalny psycholog. Dobry psycholog umie też robić znakomite notatki, Ty wybacz piszesz bardzo niechlujnie. Może przyjedź na kolejny zjazd. Poznaj nas tak jak my poznaliśmy siebie. I wtedy oceń. Ja chętnie Cię poznam i jeszcze chętniej zmienię zdanie. Lub utwierdzę w mojej opinii. Pozdrawiam Cię. I wiesz...Mam wrażenie, że nie do końca lubisz siebie...a to priorytet aby polubić innych. Ale jako psycholog to wiesz...
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20163
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: SPOTKANIE FORUMOWE SINGLI

Post autor: Felice »

Florka w samo sedno trafiłaś.
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: SPOTKANIE FORUMOWE SINGLI

Post autor: Hipokryt »

Bardzo ciekawie ten temat ponownie rozwija się za sprawą pewnego wulgaryzmu rzuconego to zaledwie dwa dni temu :lol:
Jeśli tak wygląda wirtualne SPOTKANIE FORUMOWE SINGLI w tym temacie... to nie chcę być Singlem ;)
ODPOWIEDZ