kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Awatar użytkownika
Halynka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 316
Na forum od: 02 sie 2017 12:58
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: Halynka »

Witam.
Patrząc na czas oczekiwania w Dolnośląskim , Małopolskim i Mazowieckim to w Łódzkim nie jest tak źle.
Najkrócej jest chyba w Poznańskim.
Nie martwcie się dziewczyny ..... nie ma tego złego ,co by na dobre nie wyszło. ;)
Będą...... wymarzone przydziały , piękna pogoda i super towarzystwo no i oczywiście skuteczne zabiegi 8-)
Pozdrawiam.
elva
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 58
Na forum od: 03 paź 2017 09:00
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: elva »

Lisa pisze: 27 paź 2017 19:52
elva pisze: 25 paź 2017 15:25 Witam ja składałam w pażdzierniku 2015 dziś numer 9660,
i niestety jeszcze nie na walizkach u nas tak się czeka :)
Witaj Elva, ja też składałam wniosek w październiku 2015 r. w mazowieckim i nadal czekam z numerem 5259, wyjazd prawdopodobnie w styczniu 2018 r., choć patrząc na tempo, spodziewam się lutego, pozdrawiam :)
Witaj Lisa to życzę Ci pięknej białej zimy jeśli to będzie styczeń.Pozdrawiam cieplutko:)
Awatar użytkownika
Halynka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 316
Na forum od: 02 sie 2017 12:58
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: Halynka »

:oops:....... Bożenko , Elu co u Was :?:
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: Fionka »

Hej Halinko . Jak fajnie że wywołałaś nas do tablicy :D Czasu było troszkę mało a i jakiś nostalgiczny nastrój mnie dopadł . Czas taki nastał a pogoda nie pomaga . To stukanko w klawiaturę troszkę szare myśli odpędza . Pozdrawiam Cię cieplutko . Mam nadzieje że nasza Gosia dobrze się bawi.
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 830
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: bozenka999 »

Witam was,chyba dopadła mnie jakaś chandra,u mnie leje i wieje,jak pomyślę,że w tak brzydką pogodę mam nie długo jechać to ochota przeszła,ciekawe jak Gosia ,bo ona musi dochodzić do zabiegów,oby było towarzystwo wesołe.Walizka prawie spakowana.Dziś z siostrą odwiedziłam cmentarz w obecnym roku odeszły 2 bliskie osoby to przy tej pogodzie jest jeszcze bardziej smutno.Całuski, :D Halinko miło,że czasami wywołujesz nas do tablicy.Elu pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Halynka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 316
Na forum od: 02 sie 2017 12:58
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: Halynka »

Dziewczyny ja też mam doła :cry: .Ale jak napisała Ela to stukanko w klawiaturę trochę odpędza szare myśli, a może to rodzaj jakiejś terapii :)
Trzymam kciuki za Gosię ....żeby miała chociaż dobre zabiegi i fajne towarzystwo no i pogoda żeby się poprawiła .
Przesyłam buziaczki . :serce:
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: Fionka »

Czołem. Halinko , dołki , górki , samo życie ale w kupie razniej ;) Słońca i to nie tylko tego na niebie , Wam i sobie życzę :serce:
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 830
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: bozenka999 »

Dzień dobry,witam słonko czasem się pojawia,przeleciałam moje sklepy jak Gosia za ciepłą kurtką bo mam,ale bez kaptura a tu tak wieje,a z kapturem cienka ,planowałam zabrać obie,ale walizka dosyć naładowana jeszcze się zastanowię,Ela,Halinka wy chociaż macie to z głowy.Pa pa. :)
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: Fionka »

Bożenko , to ja się chętnie zamienię :lol: Kurteczek pod dostatkiem i wszystkie z kapturem :lol:
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 830
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: bozenka999 »

Dziękuje Elu,ale jakoś muszę sobie poradzić,nie kupowałam kurtek z kapturem bo mi się nie podobają,ale teraz to konieczność. :D :D :D
ODPOWIEDZ