Wspolny wyjazd malzonkow

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
kruszynkaK
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 473
Na forum od: 04 lip 2021 22:24

Re: Wspolny wyjazd malzonkow

Post autor: kruszynkaK »

O ja sobie wypraszam :lol: ,Ja chętnie kogoś poadoruję ;)
i nawet z tego forum a co :lol: mogę ,wszak jestem wolnym człowiekiem . :D
I najchętniej pewnego kolegę i nie dam na Niego tutaj powiedzieć złego słowa :serce:
Znany ,o dobrym sercu zasłużony i często gęsto krzywdzony ,ale dzielnie się broni ,niepotrzebnie . :serce:
Jesteś wielki i tak trzymaj ..... :serce: :serce:
Ludzie jak wrzucą na luz i będą szanować innych ,to będą żyli dłużej w zdrowiu ;)
A tych co nie szanują ,a tylko udają :roll: omijam tutaj łukiem :lol:
Też mi wolno a co :mrgreen:
Kazimierzu poczytaj forum od 2011 ,wielu ciekawych rzeczy się dowiesz :D
Pozdrawiam wsiech :kwiat: życzliwych ,niekoniecznie mnie :lol: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20163
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wspolny wyjazd malzonkow

Post autor: Felice »

Wiedzę ogólną mam dość rozległą.
Chyba nie zrozumiałaś przekazu.
Omnibusem nie jestem, ąle też nie powstydzę się nawet przed Tobą jej zasobem, nawet jeżeli myślisz inaczej.
Czy ja gdzieś napisałam, że marzyciel nie potrafi przejść do czynu? Stwierdziłam tylko, że ten czyn jest niezbędny do zmian.
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4489
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Wspolny wyjazd malzonkow

Post autor: Kleinehexe »

Chyba nie zrozumiałaś przekazu.
Chyba jednak zrozumiałam. :) Pozwoliłam się tylko z tym nie zgodzić - odnośnie Leonarda, co umotywowałam wyżej, więc się nie będę powtarzać. :roll:
Czy ja gdzieś napisałam, że marzyciel nie potrafi przejść do czynu?
To jak mam rozumieć ten przekaz? :?
Felice pisze: 12 lut 2024 18:35 To nie marzyciele tylko realiści biorący ster wydarzeń w swoje ręce
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20163
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wspolny wyjazd malzonkow

Post autor: Felice »

Masz wiedzę ogólną, to nie to samo co stwierdzenie, że wiedzę ogólną mam dość rozległą, Leonardo się w tym mieści. Druga część wyrwana z kontekstu... Kończę bo kompletnie nie widzę potrzeby takiej bezsensownej wymiany zdań. Będzie dobrze jak przytaknę... tak zgadzam się ze wszystkim co piszesz.
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4489
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Wspolny wyjazd malzonkow

Post autor: Kleinehexe »

Moim zdaniem żadna dyskusja nie jest bezsensowna, jeśli są przedstawiane argumenty. Przytakiwać nie ma potrzeby, wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie: Czy ten rozlegle poznany Leonardo to był marzycielem czy realistą?
Moim zdaniem można, a nawet trzeba, być po trochu i jednym, i drugim, bo nie snując marzeń, które mogą stać się nowymi rozwiązaniami w przyszłości, nie otrzymamy bodźca do działania. One są punktem wyjścia.
kruszynkaK
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 473
Na forum od: 04 lip 2021 22:24

Re: Wspolny wyjazd malzonkow

Post autor: kruszynkaK »

Obrazek
Małżeństwa górą jednak ;)
ZAGUBIONY
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1906
Na forum od: 27 mar 2022 15:30
Oddział NFZ: Śląski

Re: Wspolny wyjazd malzonkow

Post autor: ZAGUBIONY »

Felice pisze: 12 lut 2024 16:11 Dziewczyny to utopia... nikt w NFZ nie ma tak naprawdę pojęcia jakimi pokojami dysponuje ośrodek. Oni kontraktują ogólną ilość miejsc w danym miejscu. No i jak wyobrażacie sobie rozdział tych miejsc na województwa?
Również w kwestii kwaterowania par, nie małżeństw. Jest to absolutnie możliwe i nie trzeba potwierdzać powyższego aktem ślubu. Może ktoś chciał być nadgorliwy, ale nie ma żadnego przepisu który by to regulował.
Zgadzam się ekipa z NFZ pojawia się w obiekcie maja imprę na wypasie , podpisują kontrakt i nie sprawdzają jaki standard pokoi , jakie warunki w pokojach , wiem bo osobiście w Piwnicznej byłem świadkiem wizyty 3 pan z NFZ podpisać kontrakt . Moim zdaniem powinny przejść po całym obiekcie po wszystkich pokojach i bazie zabiegowej , dopiero wtedy podpisać , a podpisują tak jak przy sprzedaży rafinerii :evil: :evil: . Potem wychodzą takie kwiatki że syf , że warunki nie takie jak podpisał NFZ i po telefonie do NFZ wielce zdziwieni że jest skarga .
Awatar użytkownika
Mark52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 532
Na forum od: 24 maja 2022 14:24
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wspolny wyjazd malzonkow

Post autor: Mark52 »

Czytam ten wątek i nasuwa mi się pewien pomysł. Ankieta. Każdy, (dobrowolnie) po skończonym pobycie w sanatorium powinien wypełnić ankietę pisemnie lub na stronie NFZ, w której ocenił by dane sanatorium pod względem np. przydziału pokoi, ich stanu, wyżywienia jak i bazy zabiegowej, wtedy mieli by jakiś pogląd na to jak wyglądają ośrodki okiem pacjenta. Takie ankiety pozwoliły by wyłonić dobre sanatoria w podejmowaniu decyzji odnośnie zawierania nowych kontraktów, te gorsze musiały by poprawić warunki by dostać kontrakt. Tylko czy to jest w ogóle możliwe?
Kolejny marzyciel :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Archibald
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 311
Na forum od: 16 paź 2021 13:53
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Wspolny wyjazd malzonkow

Post autor: Archibald »

Bardzo dobry pomysł, popieram. Należy jednak mieć na uwadze fakt, że czytając to forum można się przekonać o różnorodności opinii dotyczących tego samego obiektu, czyli każdy ma swoje wzorce standardu w sanatorium ;)
Awatar użytkownika
Mark52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 532
Na forum od: 24 maja 2022 14:24
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wspolny wyjazd malzonkow

Post autor: Mark52 »

Bardzo dobry pomysł, popieram. Należy jednak mieć na uwadze fakt, że czytając to forum można się przekonać o różnorodności opinii dotyczących tego samego obiektu, czyli każdy ma swoje wzorce standardu w sanatorium ;)
W pełni się zgadzam z Tobą, ale i tak mając te opinie można wyciągnąć jakaś tam średnią ocenę.
ODPOWIEDZ