Poszpitalne

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Awatar użytkownika
Betina71
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1627
Na forum od: 05 lut 2016 08:03
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Poszpitalne

Post autor: Betina71 »

SlawaAnna pisze:Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, czy ZESPÓŁ SANATORYJNO-SZPITALNY "KUJAWIAK", INOWROCŁAW, ALEJA HENRYKA SIENKIEWICZA 50 to jest to samo co Solanki? Usiłuję znaleźć informacje na temat tego miejsca, tu na forum też dużo piszecie na temat tego Kujawiaka, ale jak szukam strony www to mi się pojawia tylko ten Solanki... I co należy zrobić po otrzymaniu skierowania? Próbowałam tam dzwonić żeby zapytać ale cały czas zajęte.
Witaj.Otrzymując skierowanie nic już nie musisz robić tylko w wyznaczonym terminie zgłosić się w ośrodku :kwiat:
SlawaAnna
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 185
Na forum od: 04 paź 2015 11:55
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Poszpitalne

Post autor: SlawaAnna »

Dzięki, Betina, ale ja niecierpliwa bestia jestem i chciałabym się wszystkiego wcześniej dowiedzieć, a przede wszystkim popatrzeć co jest na ich stronie, no a ta strona nie wiem czy jest ich (Solanki)... Przeczytałam całe forum na temat Kujawiaka ale mi mało ;)
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20162
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Poszpitalne

Post autor: Felice »

SławaAnna mówiłam,że taka kolej będzie ;) :)
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20162
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Poszpitalne

Post autor: Felice »

Solanki Uzdrowisko Inowrocław to nazwa całości,zaś sanatorium Kujawiak jest jednym z ich obiektów.
SlawaAnna
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 185
Na forum od: 04 paź 2015 11:55
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Poszpitalne

Post autor: SlawaAnna »

Wiem, Felice :kwiat: ,
Trochę na to liczyłam, ale nie wiedziałam, że to tak szybko!!! Dwa miesiące po operacji będę już w szpitalu uzdrowiskowym... Trochę nie wiem jak się tam dostanę, no bo ani walizki nosić nie mogę ani siedzieć 3-4 godziny w pociągu czy autobusie, a to jest wtorek, kiedy dzieci pracują, ale jakoś dam radę. Jak na razie nie mogę wyjść z szoku ;)

A proszę, powiedz mi jedno: ile czasu po powrocie mogę dostać skierowanie na rehabilitację w szpitalu uzdrowiskowym? Od razu? Bo za tydzień będę na wizycie kontrolnej to bym się zapytała lekarza jak to załatwić, może się zapisać na wizytę...
SlawaAnna
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 185
Na forum od: 04 paź 2015 11:55
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Poszpitalne

Post autor: SlawaAnna »

Felice pisze:Solanki Uzdrowisko Inowrocław to nazwa całości,zaś sanatorium Kujawiak jest jednym z ich obiektów.
No, to faktycznie na ich stronie niewiele można znaleźć. Ale znaczy, że to co na forum jest o Kujawiaku to tam gdzie jadę ;)
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20162
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Poszpitalne

Post autor: Felice »

Od razu to może tak niekoniecznie,bo mogą kazać czekać na efekt tego leczenia...ale bez przesady,tak po miesiącu składałabym.
SlawaAnna
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 185
Na forum od: 04 paź 2015 11:55
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Poszpitalne

Post autor: SlawaAnna »

Felice pisze:Od razu to może tak niekoniecznie,bo mogą kazać czekać na efekt tego leczenia...ale bez przesady,tak po miesiącu składałabym.
A, rozumiem, dzięki, to spróbuję się zapisać do lekarza na miesiąc po powrocie. Co ja bym bez Ciebie zrobiła!!! :serce: :serce: :serce:
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11637
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Poszpitalne

Post autor: Atina »

SławaAnna kiedy będziesz w Inowrocławiu ?
Felice to nasza skarbnica wiedzy :kwiat: :D :kwiat:
SlawaAnna
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 185
Na forum od: 04 paź 2015 11:55
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Poszpitalne

Post autor: SlawaAnna »

Atina pisze:SławaAnna kiedy będziesz w Inowrocławiu ?
13 września do 4 października.
Felice to nasza skarbnica wiedzy :kwiat: :D :kwiat:
Wiem, wiem, to skarb! :)
ODPOWIEDZ