Poczekalnia na wyjazd w 2018 roku :)

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
Martinka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 6509
Na forum od: 06 maja 2014 12:50
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Poczekalnia na wyjazd w 2018 roku :)

Post autor: Martinka »

Anna-K pisze:Małymi kroczkami,a do celu.U mnie na razie cisza,ale ja dopiero złożyłam 2 tygodnie temu,więc myślę,że za następne dwa będę już miała numerek.Pozdrawiam
To tak, jak u mnie. Ja złożyłam wniosek 6 lipca 2016 r i też cisza. CZEKAM........
Awatar użytkownika
Wienia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3139
Na forum od: 01 lis 2015 16:00
Staż sanatoryjny: 5

Re: Poczekalnia na wyjazd w 2018 roku :)

Post autor: Wienia »

Witam w poczekalni na 2018 rok :kwiat:
Ustawiam się w kolejce :) wniosek wysłany,mam nadzieję ,że bedzie wszystko w porzadku i go nie zwrócą.Póki co pewnie około miesiąca czekanie na pisemkoz NFZ.
Pozdrawiam kolejkowiczów. :kwiat:
Awatar użytkownika
Martinka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 6509
Na forum od: 06 maja 2014 12:50
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Poczekalnia na wyjazd w 2018 roku :)

Post autor: Martinka »

Wienia pisze:Witam w poczekalni na 2018 rok :kwiat:
Ustawiam się w kolejce :) wniosek wysłany,mam nadzieję ,że bedzie wszystko w porzadku i go nie zwrócą.Póki co pewnie około miesiąca czekanie na pisemkoz NFZ.
Pozdrawiam kolejkowiczów. :kwiat:
Oby :lol: :lol: ja czekam już miesiąc i 4 dni.... :cry:
Awatar użytkownika
Wienia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3139
Na forum od: 01 lis 2015 16:00
Staż sanatoryjny: 5

Re: Poczekalnia na wyjazd w 2018 roku :)

Post autor: Wienia »

Oby tylko przyjęli i zaakceptował balneolog a nie wymyślili zmian to będzie dobrze.Powolutku będziemy sobie znowu oczekiwać.A ile przyjemności i wrazeń po drodze :) A sprawdzanie kolejki... :)
I to jest to,że tak czesto się tutaj zagląda...Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Hana51
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 469
Na forum od: 09 sty 2015 22:17
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Poczekalnia na wyjazd w 2018 roku :)

Post autor: Hana51 »

Wienia pisze:Witam w poczekalni na 2018 rok :kwiat:
Ustawiam się w kolejce :) wniosek wysłany,mam nadzieję ,że bedzie wszystko w porzadku i go nie zwrócą.Póki co pewnie około miesiąca czekanie na pisemkoz NFZ.
Pozdrawiam kolejkowiczów. :kwiat:
Wieniu! Ty już złożyłaś nowy wniosek do NFZ-tu???
Awatar użytkownika
Wienia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3139
Na forum od: 01 lis 2015 16:00
Staż sanatoryjny: 5

Re: Poczekalnia na wyjazd w 2018 roku :)

Post autor: Wienia »

Haniu właśnie dzisjaj byłam w przychodni i lekarka mi wypisała wniosek co prawda miała obawy ,że za szybko i że są zaostrzenia w funduszu odnośnie składania wniosków,
że bardzo rygorystycznie sprawdzają w funduszu...ale konkretnie nie powiedziała o co chodzi.W każdym razie u nas do tej pory nie było karencji,więc od razu wysłałam,a i tak czekamy już ponad 2 lata.
Sama jestem ciekawa jak to się potoczy z niecierpliwościa bedę czekać na odpowiedź z NFZ.Pozdrawiam. :kwiat:
Awatar użytkownika
Hana51
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 469
Na forum od: 09 sty 2015 22:17
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Poczekalnia na wyjazd w 2018 roku :)

Post autor: Hana51 »

Ja będę wnioskować ok. pażdziernika. U nas też niby nie ma żadnego okresu karencji i zależy wszystko od lekarza. Jak on widzi taką potrzebę to można składać wniosek. Tak mi powiedzieli w NFZ. Ale ja mogę celować tylko na lato więc tak sobie wymyśliłam ten pażdziernik. Jeśli wyjdzie za szybko( u nas ok. 18 m-cy), to oddalę trochę. Ale nie chcę tak szaleć jak tym razem miałam ze zwrotów żeby się wpasować w lipiec. Zresztą sama po sobie wiesz jak to wyglądało z tym dzwonieniem....nie ma, nie ma, nie ma......
A mój mąż dostał w końcu Lądek Zdrój w pażdzierniku. W końcu go przekonałam, bo nie chciał jechać wogle...
Awatar użytkownika
Anna-K
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3376
Na forum od: 01 lip 2014 19:20
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Poczekalnia na wyjazd w 2018 roku :)

Post autor: Anna-K »

Witajcie :kwiat:
Muszę się z wami podzielić dobrymi wieściami,że mam już numerek.Niestety tą poczekalnię opuszczam i przenoszę się do 2017 roku,gdyż zostałam zakwalifikowana na uzdrowiskowe leczenie szpitalne,a w Małopolsce zwykle czeka się około 10 miesięcy.Wygląda na to,że tym razem ,o ile nic się nie wydarzy,wyjadę po raz pierwszy w ciepłym miesiącu,a nie zimą,jak to do tej pory miało miejsce.Pozdrawiam i życzę szybko spadających numerków :kwiat:
Awatar użytkownika
Martinka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 6509
Na forum od: 06 maja 2014 12:50
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Poczekalnia na wyjazd w 2018 roku :)

Post autor: Martinka »

Anna-K pisze:Witajcie :kwiat:
Muszę się z wami podzielić dobrymi wieściami,że mam już numerek.Niestety tą poczekalnię opuszczam i przenoszę się do 2017 roku,gdyż zostałam zakwalifikowana na uzdrowiskowe leczenie szpitalne,a w Małopolsce zwykle czeka się około 10 miesięcy.Wygląda na to,że tym razem ,o ile nic się nie wydarzy,wyjadę po raz pierwszy w ciepłym miesiącu,a nie zimą,jak to do tej pory miało miejsce.Pozdrawiam i życzę szybko spadających numerków :kwiat:
A ja życzę sobie jakichkolwiek numerków. :D :D :D Pozdrawiam i CZEKAJ... :)
Awatar użytkownika
tadek 1
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 164
Na forum od: 13 gru 2013 04:53
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Poczekalnia na wyjazd w 2018 roku :)

Post autor: tadek 1 »

Witam,został już nam nadany nr.to ponad 82 tyś.czas oczekiwania 26 miesięcy dolnoslaski nfz.Czekam na wyjazd wraz z zona .Winiosek złozyłem nieco ponad miesiąc po powrocie z sanatorium.
Pozdrawiam Tadek
ODPOWIEDZ