Telewizja kręci film o kuracjuszach

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
forumowicz

Re: Telewizja kręci film o kuracjuszach

Post autor: forumowicz »

"Samotność dotyka wielu starszych ludzi. Bohaterowie filmu to szóstka emerytów i rencistów, dla których przyjazd do sanatorium jest spowodowany chęcią podreperowania zdrowia, jak i poszukiwaniem miłości. Udowodnią nam, że nigdy nie jest za późno na romans."

Taki jest sens tego filmu, może i jest przejaskrawiony , ale poszukajcie sobie filmików na youtobe gdzie nie ma reżyserii tylko nasze zachowanie uchwycone nieraz przez kuracjusza-szydercę :evil: . Nie ma z czego się śmiać - bo śmiejemy się z siebie, nie ma co się obruszać - bo obruszamy się na siebie . Jeśli ktoś był w sanatorium to możne spojrzeć na kadry właśnie przez pryzmat naszej wiedzy.
Wiecznie piękni i młodzi nie będziemy chociaż mamy tyle lat na ile się czujemy.
Awatar użytkownika
smuga
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 991
Na forum od: 25 sty 2017 21:57
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Telewizja kręci film o kuracjuszach

Post autor: smuga »

bibi piąteczka :D szkoda że wielu myśli że się nie zestarzeją :lol: :lol:
forumowicz

Re: Telewizja kręci film o kuracjuszach

Post autor: forumowicz »

Max pisze: 22 lut 2018 18:36 Kobiety są jeszcze gorsze,one chcą kontynuować znajomość sanatoryjną, nie rozumieją że my chcemy się tylko zabawić na turnusie
ze są gorsze , to oczywiste . i to nie tylko ze względu na chęć kontynuacji znajomości [ obrazek zewnętrzny ]
:P
forumowicz

Re: Telewizja kręci film o kuracjuszach

Post autor: forumowicz »

Ale Smuga dowaliła, przecież my jesteśmy piękni i młodzi, nie jesteśmy sfrustrowani,bo niby po co?
forumowicz

Re: Telewizja kręci film o kuracjuszach

Post autor: forumowicz »

Smuga .. ja nie jestem ani samotny , ani zgorzkniały ani żonka na mnie nie czeka :P to do której kategorii mnie zaliczysz :?: :mrgreen: ;)
forumowicz

Re: Telewizja kręci film o kuracjuszach

Post autor: forumowicz »

Max pisze: 22 lut 2018 18:48 piękni i młodzi,
no ba :!: niektórym tylko .... i ... zostaje :lol: :lol: :lol:
forumowicz

Re: Telewizja kręci film o kuracjuszach

Post autor: forumowicz »

Nie chcę komentować wypowiedzi Max-a i Waldka w kontekście filmu ani też jako samodzielne myśli :(
forumowicz

Re: Telewizja kręci film o kuracjuszach

Post autor: forumowicz »

I do tego jesteś młody
forumowicz

Re: Telewizja kręci film o kuracjuszach

Post autor: forumowicz »

Ciekawa dyskusja, film jak film, coś tam pokazał, jak ktoś chce pooglądać o grzecznych kuracjuszach to na YouTube jest tego pełno
forumowicz

Re: Telewizja kręci film o kuracjuszach

Post autor: forumowicz »

Może macie jakieś uzupełnienia które dodali byście do tego filmiku,ja bym dodał wątek,jak kobieta chcący że mną zatańczyć,białe tango,goniła mnie aż do ubikacji,bo jak się zorientowałem to zwiewałem przed nią
ODPOWIEDZ