KRUS Jedlec 2016r.

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
kwiatek23
Posty: 1
Na forum od: 15 sie 2018 10:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 0

Re: KRUS Jedlec 2018

Post autor: kwiatek23 »

Witam byłam w Jedlcu we wrześniu 2018 , fajne miejsce , spokojne :) , naokoło las , daleko od zgiełku, bardzo miły personel na rejestracji ,urocza Pani dyrektor , pielęgniarki super , czyściutko , dobre jedzenie- mi wystarczało w zupełności , basen czynny ,kawiarenka dla smakoszy :mrgreen: :lol: ,2 sklepiki jeden w budynku głównym , można tam kupić prawie wszystko od higieny i upiększenia swojej urody , kawkę, pyszne ciasto , napoje , lody, buty, ciuszki , telefon , tablet nawet telewizor...drugi sklepik jest w 2 budynku w podpiwniczeniu czynny od popołudnia .Można wynająć rower 1zł za godzinkę. W pokojach w nowym budynku H w którym byłam znajduje się czajnik , szklanki, miski do prania , suszarki na balkonie.na korytarzu szczotka do zamiatania [pokoje sa często sprzątane},deska do prasowania ,po żelazko trzeba się zgłosić na recepcje więc warto wziąć swoje turystyczne , mała lodóweczka w pokoju. Bardzo ciekawe spotkania na temat zdrowia , konkursy z nagrodami , występy muzyczne. :kwiat: Do ośrodka z Kalisza dojeżdżają darmowe busy z pkp ,więcej info na recepcji trzeba dzwonić i na mapie jadąc swoim transportem wpisujcie nie Jedlec tylko- Centrum Rehabilitacji Rolników Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Jedlcu GOŁUCHÓW .



Zapisz
Awatar użytkownika
aqqu57
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 25 gru 2016 22:01
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: KRUS Jedlec 2016r.

Post autor: aqqu57 »

Nareszcie Kwiatek 23 opisałaś nowy bydynek.Byłem w Jedlcu pod koniec 2016 i personel oraz zabiegi oceniam całkiem OK.
Lokum czyli domki siedmioosobowe to jest to do czego nie chchciałbym wracać.
Co do okolicy to zwiedziłem ją w kilka dni, a potem dreptałem tymi samymi ścieżkami -trochę nudno było a lubię spacery i robienie zdjęć.
Tydzień temu ponownie dostałem skierowanie do Jedlca.Poprosilem jednak o inne propozycje.
Pozdrawiam Maxymilian. :kwiat:
ODPOWIEDZ